Denerwujące posty na forum :)

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 581 89,0%
  • Nie

    Głosy: 72 11,0%

  • W sumie głosujących
    653
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Również jestem jak najbardziej za wprowadzeniem takiej możliwości, bardzo przydatna funkcja, która uniemożliwiłaby zakłócanie grę użytkownikom, oczywiście plemion. Jak już wspomniałem jestem jak najbardziej na Tak.
Pozdrawiam
Roien
 

DeletedUser

Guest
Ciekawi mnie co admini na to ?? głosów za jest dosyć sporo więc może wprowadzą ale chyba nie w v 7.0
 

DeletedUser

Guest
jak widzę prawie każdy jest za. ja też bo denerwuje mnie ciągłe sprawdzanie jakiś bezsensownych spamów leprze by to było jak by można było wybierać też pojedyncze tematy gdy na nich dużo spamują
 

DeletedUser

Guest
Denerwujace posty

Dobry pomysł na wprowadzenie czegoś takiego . Czasami nie da się nic robić jak pojawia się nowy wątek . Było by to bardzo przydatne i pomogło w grze .
 

DeletedUser98935

Guest
Jestem na nie jak dla mnie wiem chociaż że jest ktos aktywny na forum .
Ale co ma aktywność do pomysłu?
Przecież każde plemię rządzi się własnymi regułami, zasadami itd.
Pomysł jest bardzo ciekawy. Tym samym mogłoby być o wiele więcej tematów, które znalazłyby zwolenników, a innym w zupełności nie musiałyby przeszkadzać:rolleyes:
Na "tak".
 

DeletedUser

Guest
Jestem zdecydowanie na tak :). Zawsze wkurzały mnie taki spam z karczmy, jak np. liczenie do miliona.
 

DeletedUser

Guest
To nie zależy od administracji tylko niemców więc nie żalcie się.

Na nie, jak karczmy nie lubicie to skasować kto takie pierdoły wypisuje? Chyba same dzieci.
 

DeletedUser159480

Guest
489 głosów oddanych, w tym prawie 90% jest za - co powie na to Plemiona Team?
 

DeletedUser

Guest
90% to mało, 10% to głównie gracze z premium, jak odejdą to team na tym straci.

Są inne sensowne rozwiązania tego problemu, usunąć karczmę albo usunąć kłótnie. Pierdoły w karczmie wypisują same dzieci, kłócą się też głównie dzieci, ale wszystko można normalnie załatwić.

Chyba nie muszę więcej komentować ;)
Na nie
 

DeletedUser159480

Guest
Nie widziałem dobrze działającego Plemienia bez karczmy :)

Widocznie tylko Ty takie preferujesz :D
 

DeletedUser

Guest
No tak, ale bez przeesady, ileż można pierdoły wypisywać zamiast komuś pomóc?
 

DeletedUser

Guest
Przydała by się jeszcze możliwość 'banowania' niektórych graczy z karczmy, przy każdym logowaniu do gry automatyczne otwieranie forum, i bez napisania 2 postów w każdej zakładce nie dało by się go wyłączyć żeby ogarnąć wioski, było by wręcz idealnie ! jestem na tak :D
 

DeletedUser

Guest
Banowania graczy? W jakim celu? Jak ktoś jest uciążliwy i spamuje to się wywala z plemienia.
 

DeletedUser

Guest
NIEKTÓRZY, a taki typowy spamer tylko pisze pierdoły a do prośby o pomoc nie raczy zajrzeć.
 

DeletedUser

Guest
To chyba takich graczy nie masz już w plemieniu! Dajmy poza tym na to, że gracze się kłócą o jakiś temat nie związany z plemionami. Gdzie? W karczmie. I ten pomysł jak najbardziej powinien przejść, o czym świadczy wynik ankiety.
 

DeletedUser

Guest
Jak się kłócą to trzeba starać się ich uspokoić, jest wiele sposobów zapobiegania takim sytuacją, mnie np. nie denerwuje to słoneczko, sygnalizuje to tylko aktywność plemienia.
 

DeletedUser

Guest
Było by extra. Szczególnie jak w plemieniu jest ten temat "Liczymy do XX".
 
Status
Zamknięty.
Do góry