Denerwujące posty na forum :)

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 581 89,0%
  • Nie

    Głosy: 72 11,0%

  • W sumie głosujących
    653
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pomysł popieram, pod warunkiem, że później można by to przywrócić.

Na tak.
 

DeletedUser

Guest
Co wy się łudzicie... I tak ne wprowadzą,bo za dużo kodowania.
Głos na TAK.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Cóż wzięłem się za to spowrotem, jak dobrze pójdzie to na dniach skrypt zostanie wysłany do supportu, oczywiście nadal przypominam iż fliltruje on po prostu odpowiednie działy i w zależności od nowych postów w wybranych działach zmienia kolor słoneczka ;x I w dodatku nie musimy odświeżać plemion aby dowiedzieć się o nowych postach ! o_O.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Skrypt gotowy, wysłany do supportu, teraz ich męczcie aby dodali. W przyszłości jak mi się zachcę to ogarnę taki bajer aby kliknięcie w słoneczko przechodziło do tematu w którym nowy post.
 
Ostatnia edycja:

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Podbiję temat, skrypt jest wysłany do supportu już 3 tygodnie temu, do tej pory czekam na jego dodanie do skryptoteki.... 6 dni temu miał zostać dodany dziś(tj 06.06), to dziś trwa do dzisiaj :X
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Chyba napisałem przecież, męczcie administracje, skrypt jest wysłany zaniedługo minione tydzień odkąd miał się pojawić w skryptotece....
 

DeletedUser

Guest
Pomysł świetny, ale jak popatrzycie to wałkuje się od dobrych kilku lat w różnych tematach zakładanych na nowo.
I od lat nic z tym nie zrobiono.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Skrypt już leży w skrypotece ale pkw17 jest dodany jako twórca nie wiem czemu ........ XD do tego nie ma tematu na forum przez co nie będzie aktualnie wspierane, czekam na odpisanie administracji ale takie tempo to gigantycznie zniechęca .... no i działa na oll przeglądarkach a nie tylko firefox....
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
To teraz powiedz mi jak go włączyć i poznać, że działa :)

Na operze mi nie zaskoczył.
Na chrome też nie zaskoczył.

Gram na 73św i mam uprawnienia administratora forum (może w tym tkwi problem? )
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Z uprawnieniami nie testowałem akurat ale zaraz sprawdzę ;P po wrzuceniu po wejściu do forum powinno się pojawić przycisk na dole, zaznaczasz działy z jakich chcesz być informowany i klikasz ok i od tej pory kolor słoneczka po załadowaniu strony będzie się zmieniał w zależności czy pojawił się jakiś nowy post w zaznaczonych działach czy nie.

Dodam że kolor słoneczka zmienia się dynamicznie bez przeładowania strony.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Pojawia się przycisk "Zmień nazwy działów" zatem skrypt działa, ale coś jest nie tak :p

Ale sam przycisk nic nie robi.
Testowane na Chrome.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Wejdź w opcje>narzędzia>konsola javascript i skopiuj ewentualne błędy i wklej tutaj co wyświetla ;P

ja u siebie testowałem na oll przeglądarkach i działało ;P
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry