Denerwujące posty na forum :)

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 581 89,0%
  • Nie

    Głosy: 72 11,0%

  • W sumie głosujących
    653
Status
Zamknięty.

DeletedUser144323

Guest
To udogodnienie byłoby dobre dla ludzi ADHD. Głos na nie. Dużo roboty a nie zmienia niczego w grze.
PS:Jestem ciekawy ile czasu zajmuje Ci kliknięcie dwa razy myszką by sprawdzić czy jest to w karczmie czy nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ta niebieska gwiazdka jak mówisz to podstawa forum podpiszę się pod tym jak to będzie tyczyło się karczmy czy jak to niektórzy piszą oberży :D
 

DeletedUser

Guest
bardzo dobry to mało powiedziane ten pomysł jest wręcz niezbędny do wprowadzenia!

Mam nadzieję ,że nasza kochana administracja czyta ten temat i pomysł niebawem zostanie wprowadzony w użycie .

widział bym to tak ,że przy każdym temacie ( nie zaś zakładce) było by "okienko" w którym zaznaczało by się chęć nie dostawania powiadomienia o nowym wpisie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser135398

Guest
to wymaga poprawek... bo te kwadraciki co dałeś na przykładzie, należą do moderacji forum... raczej przycisk, który proponujesz, powinien być gdzieś po prawej obok liczbypostów
 

DeletedUser

Guest
dokładnie- może niezbyt obrazowo to przedstawiłem za pierwszym razem, ale chodzi właśnie o dodanie tego jednego dodatkowego przycisku obok tych trzech już istniejących ( Skasuj , Zamknij, Przesuń) , który umożliwiał by zaznaczenie nie powiadamiaj.
Z tą różnicą ,że nowy przycisk Nie powiadamiaj byłby widoczny dla wszystkich graczy.
 

DeletedUser145512

Guest
EE

no całkiem przydatna byłaby do opcja jestem na "tak"
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie jak dla mnie wiem chociaż że jest ktos aktywny na forum .
 

DeletedUser13429

Guest
niedługo nie będzie ci pasiła koperta kiedy dostaniesz wiadomość nie chcesz czytać nie zaglądaj i po sprawie

Tyle, że w wiadomościach masz opcję "Zablokuj gracza", a w forum plemiennym tak zrobić nie możesz.

Co do pomysłu, jestem za, czasami się to może przydać.

PS Odniosłem kiedyś wrażenie, że jeżeli ktoś napisze coś w jakimś temacie, a ty wejdziesz na forum, ale nie zajrzysz do tematu, to nie będziesz już powiadamiany słoneczkiem o nowych postach w tym temacie. Nie wiem, czy to działa, ale można spróbować. :)
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej na tak.

Mam też pomysł jak mogliby to administratorzy regulować:
Tworząc nowy dział na forum pojawiała by się opcja "pozwól na ignorowanie działu" taka zafajkowana pozycja dałaby możliwość ignorowania np: KARCZMY:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
może w końcu doczekamy się wprowadzenia tej zmiany???????
 

DeletedUser

Guest
Zmiana bardzo przydatna dla co poniektórych :) Dlatego myślę że, była by warta wprowadzenia.

niedługo nie będzie ci pasiła koperta kiedy dostaniesz wiadomość nie chcesz czytać nie zaglądaj i po sprawie

Takie podejście nie rozwiąże sprawy bo możesz wchodzić do forum np. 20 razy w ciągu tych paru minut i większość po tylu razach zaprzestała by otwierać forum w tym czasie bo sądziła by że, to kolejna bzdura w karczmie, a tu może odezwać się współplemieniec pilnie potrzebujący pomocy lub jakaś inna równie istotna sprawa.

Forum trzeba czytać więc, taka blokada by się przydała tylko że, nie na całą zakładkę a na poszczególne tematy. Dobrym rozwiązaniem była by także zaproponowana przez nie pamiętam już kogo zdolność administracji plemienia do wskazania tematów/zakładek których, nie można w ten sposób "wyłączyć".

Jestem jak najbardziej na TAK!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja kiedyś głosowałem na tak teraz bym na nie zagłosował...czemu? w plemieniu mamy taki trik dla tych którzy nie chcą karczmy...karczma jest dla zaufanych członków-kto ją chce pisze na forum-dajemy mu prawa zaufanego i może spamowac ile może nie przeszkadzając tym którzy tego nie chcą:)
 

DeletedUser146383

Guest
bardzo ciekawy pomysł i moim zdaniem przydany. zapewne nie raz się z takim czymś spotkaliśmy, ale z reguły to najwięksi spamerzy reagują na świecące się słoneczko i sami mają najwięcej do napisania :)
 

DeletedUser144151

Guest
jestem za,mimo iż sam spamuje w karczmie w wolnym czasie,ale jak się organizuje akcję bądź ma się ograniczony czas na grę danego dnia to jest to dośc denerwujące i chętnie bym wtedy włączył ten filtr,jeżeli nie zostanie to wprowadzone w nowej wersji to może ktoś mógłby stworzyc skrypt dający taką funkcję
 

DeletedUser

Guest
tyle jest już głosów na tak że mamy szansę aby to wprowadzono więc trzeba myślec pozytywnie:)
 

DeletedUser128360

Guest
Z początku bawi spamowanie w karczmie, nawet i to głupie liczenie do 1000 (jeśli przy okazji rozwinie się jakiś off top, co czasem się zdarza), ale bywa, że człowiek chce udzielać się tylko i wyłącznie w ważnych sprawach. Wówczas sprawdzanie za każdym pojawieniem się słoneczka, kto tam co skrobnął i poraz n-ty odkrycie, że jest to sama liczba w liczeniu do 1000, albo wielce rozbudowany w swej treści post "Witam" na forum współdzielonym z sojusznikami, doprowadza w końcu do złości (nie jestem pro-gamerem [przedrostek "pro" użyty bez złośliwości, z pełną powagą], nie trafiam wyłącznie na idealnie zorganizowane plemiona, więc opcja ignorowania co niektórych zakładek/postów byłaby dla mnie zbawieniem, niekiedy).
Także opcja gry nie usprawni, bez niej żyć się da i jakoś radzić sobie można, ale chyba nic złego się nie stanie, jeśli jednak zostanie wprowadzona. Jak dla mnie wolność wyboru się należy, głosowałem na TAK.
I popieram głosy tych, by moderator forum/admin mógł ustalić, że pewnych zakładek/tematów ignorować się nie da.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry