Denerwujące posty na forum :)

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 581 89,0%
  • Nie

    Głosy: 72 11,0%

  • W sumie głosujących
    653
Status
Zamknięty.

DeletedUser91810

Guest
Witam niektórych pewnie denerwuje takie
beztytuu2ob.png
słoneczko :D np gdy ktoś się kłóci na forum lub ludzie spamują w karczmie to ciągle się pojawia.
Dlatego piszę ten temat mam propozycje może przydatną dla niektórych żeby każdy mógł mieć możliwość zignorowania takich postów tak jak na screenie:
beztytuu1ht.png

Oczywiście to będzie można cofnąć :)

[Żeby uniknąć że gracz ignoruje również zakładkę z pomocą lub zakładkę z ważnymi informacjami to moderator lub administrator plemienia będą ustalać w których tematach można taką opcję zastosować.]

Myślę że niektórym się to przyda. Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
dobre to by było dla karczmy jak ktoś nie lubi :)
Ale mam nadzieję ze uwzględniasz fakt aby później można było to cofnąć, czyli aby znowu mnie powiadamiało o danym temacie :)
 

DeletedUser91810

Guest
dobre to by było dla karczmy jak ktoś nie lubi :)
Ale mam nadzieję ze uwzględniasz fakt aby później można było to cofnąć, czyli aby znowu mnie powiadamiało o danym temacie :)

Jak najbardziej kto chce to może potem sobie ustawić żeby powiadamiało :)
 

DeletedUser

Guest
Też uważam, że jest to denerwujące, szczególnie, jak jest plemię 60 osobowe i jest organizowana akcja 2 kontynenty od nas, więc człowiek ma nadzieję, że to blisko niego coś się kroi, a to daleeeko:p
Tylko dlaczego nie ma ankiety?:mad:

Edit:
Jest już ankieta:D
Nie wiem czy nie zauważyłem, czy nie było przedtem:D
 

DeletedUser8709

Guest
Jestem jak najbardziej za. Nie przedzkadzałoby to również jako udogodnienie dla KP.
 

DeletedUser

Guest
przyda się iw miało karczmę globalną na św 35 i większość plemion zrezygnowała tylko dlatego że gwiazdka się swieciła ;)
 

DeletedUser91810

Guest
ja na forum wchodzę i czytam tylko to co jest najważniejsze do karczmy rzadko zaglądam a po co ma się świecić słoneczko skoro i tak tam nie zaglądnę
 

DeletedUser121859

Guest
Jestem na nie.

Jak ci nie pasuje no to nie zaglądaj xDD

albo co 10minut wejć na forum zoba czy coś ważn ego i dalej farm. ważne inf. nie uciekną.
 

DeletedUser91810

Guest
Jestem na nie.

Jak ci nie pasuje no to nie zaglądaj xDD

albo co 10minut wejć na forum zoba czy coś ważn ego i dalej farm. ważne inf. nie uciekną.

Dlatego jest tam napisane że można to cofnąć. Tobie może to nie przeszkadza bo ciągle w karczmie siedzisz ale niektórym graczom tak. Tobie to nic nie zmieni dalej będziesz miał słoneczko jak będziesz chciał a inni nie muszą :) dlatego założyłem ten temat.

Btw może niektórzy nie chcą co chwilę sprawdzać czy jest coś ważnego bo się zaświeci niebieskie słoneczko ale tylko dlatego bo ludzie spamują w karczmie
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry, to słoneczko strasznie denerwuje czasami...
 

DeletedUser110913

Guest
niedługo nie będzie ci pasiła koperta kiedy dostaniesz wiadomość nie chcesz czytać nie zaglądaj i po sprawie
 

DeletedUser

Guest
no dobra wszyscy się zgadzamy, że pomysł jest bardzo dobry, a więc droga Administracjo - jak z realizacją? :)

edit:
co jest ludu, co to za cisza, nie pozwólmy tak temu tematowi zniknąć, zbyt dobra propozycja :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser118460

Guest
Propozycja bardzo dobra, jestem na tak, słoneczko pojawiające się co chwilę, jest naprawdę denerwujące, z drugiej strony dziwi mnie, że Karczma to taki popularny dział wśród plemion, ja akurat rzadko go czytam, więc słoneczko się cały czas świeci.
 

DeletedUser142865

Guest
Jestem na TAK . Mnie również denerwuje gdy "toczą pojedynek" na publicznym forum , ta opcja przyda się na pewno .;)
 

DeletedUser143103

Guest
bezsęs

lol jak niechce ci sie oglądać co jest np w karczmie to poprostu jak wszystko obejrzysz co cie interesuje to poprostu daj zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
 

DeletedUser91810

Guest
lol jak niechce ci sie oglądać co jest np w karczmie to poprostu jak wszystko obejrzysz co cie interesuje to poprostu daj zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

a nie łatwiej dać nie powiadamiaj o nowych postach? i nie będzie trzeba wchodzić non stop na forum i patrzeć czy coś ważnego nie ma?

Jak Ty nie wchodzisz na forum albo spamujesz w karczmie to na pewno Ci takie coś nie przeszkadza ja np nie mam czasu na czytanie głupich postów w karczmie bądź klikanie i sprawdzanie x razy na dzień forum
 

DeletedUser123308

Guest
Jestem na tak...
Myśle, że się przyda, wkońcu czasami trzeba odpocząc od karczmy i spamu :p
 

DeletedUser143256

Guest
Nie ma odpoczywania od spamu spam jest zawsze :)
A do tematu myślę, że czasem by się to przydało jak robisz coś w wioskach:)
 

DeletedUser93204

Guest
Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem tegoż pomysłu..
Czasami mamy mało czasu robimy coś w wiosce a tu nagle słoneczko ,a więc myśle ze coś ważnego a tutaj w karczmie liczą do 1000.
 
Status
Zamknięty.
Do góry