Denerwujące posty na forum :)

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 581 89,0%
  • Nie

    Głosy: 72 11,0%

  • W sumie głosujących
    653
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Oj :) czekaj, nie jestem super w tych kwestiach.
Korzystam z Chrome albo z Opery.
W Chrome mam zainstalowane Tampermonkey, w Operze wrzucam skrypt do zawartości katalogu odpowiedniego.

Hmm... obie przeglądarki mają to samo. Co ciekawe na zastępstwie bez uprawnień admina maiłem to samo.


Chrome ma troszkę inaczej opcje poustawiane ;)

Ehh dobra. Muszę nad tym nieco posiedzieć.
Czy ktoś poza mną ma problem? Ewentualnie czy innym to działa?

Testowałeś skrypt który masz na kompie czy ten co jest do pobrania z skryptoteki ? ;) Może coś tam skopali.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Ze skrypottoetki. Po co ten tampermonkey ? Wrzuć jak człowiek w rozszerzenia a nie jakieś tampermonkey syf :D Tj otwierasz menu chrome narzędzia > rozszerzenia i przeciągasz po prostu pobrany skrypt tutaj i klikasz dodaj. Sprawdź czy tak działa ale podaj mi najlepiej te błędy, tj otwierasz menu chrome > Narzędzia > konsola javascript i klikasz przycisk i prawdopobnie błędy wyskoczą i wklejasz mi tutaj jakie to błędy.
 

DeletedUser

Guest
Ok :) wyłączyłem ten badziew, faktycznie nie jest potrzebny.

Ale skrypt dalej zachowuje się dokładnie tak samo.
Jak mogę sprawdzić błędy skryptu na Chrome?
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Piszę ci poraz enty.... Otwierasz menu chrome > Narzędzia > Konsole Javascript -.-

Dobra już wiem czemu błąd zaraz naprawię :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Edit:
Mile widziany plik :p Bo Skryptoteka zanim go wrzuci to pewnie miną wieki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Gotowe, tera powinno działać, usuń stary skrypt i zainstaluj ten : http://plemionaskrypty.awhost.eu/antyspamforum.user.rar

dodam że na razie jest to mały przydatne, jak mi się skończy w końcu sesja to dopiszę taki ficzer aby kliknięcie w słoneczko z automatu do danego działu przenosiło gdzie nowy post.

No i rozwiazanie nie jest idealne, trza przeczytac wszystkie tematy aby mieć dział nieprzeczytany albo ciągle będzie informować że siedzą tam nowe posty które mamy nieprzeczytane :D Ale tak przynajmniej nic nam nie umknie, hehe :p
 
Ostatnia edycja:

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Daj znać czy w praktyce działa dobrze, czy informuje z tych działów co powinno i czy po ich przeczytaniu nie zmienia koloru słoneczka itp itd.

Gdyby wyskakiwał alert Operation failed to nim się nie przejmuj, czasami z niewiadomych mi powodów nie udaje się połączyć w tle ze stroną plemion, muszę to do console log wklepać a nie jako alert ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Działa świetnie. Dzięki :)
Jeszcze jutro wrzucę potwierdzenie, ale póki co chyba jest ok.

Edit:

Skrypt działa bardzo fajnie, tylko ten alert jest nieco irytujący czasami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser179042

Guest
Dlaczego ta opcja na stałe nie zostanie wprowadzona do plemion a nie tylko na zasadzie skryptu, rozumiem że teraz większość ludzi pracuje nad 2 ale 1 to nadal bardzo ważna rzecz
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Dlaczego ta opcja na stałe nie zostanie wprowadzona do plemion a nie tylko na zasadzie skryptu, rozumiem że teraz większość ludzi pracuje nad 2 ale 1 to nadal bardzo ważna rzecz

ważna dla Ciebie :)

dla Inno ważne jest ile firma zarabia (opłaciłeś swoje konto premium? opłaciłeś?), więc jeśli z analizy im wyjdzie, że wersja 2 będzie przynosić więcej zysku udziałowcom spółki, to nie dziwota, że więcej pary pójdzie w tamten projekt

wersja 1 jest dla Ciebie ważna? wykup premium!

a opcja Jurija jest genialna, więc z czasem na pewno będzie wprowadzona na stałe - nie raz tak bywało, że pomysły stworzone i zrealizowane przez autorów skryptów były adoptowane przez Inno do gry (swoją drogą - bez jakiejkolwiek zgody autora i bez przyznania się, że wymyślił to ktoś inny)

ehhh... życie...
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Nie twierdzę, że ktoś wykorzystał kod stworzony przez graczy. Mówię, że pomysły twórców skryptów, zrealizowane przez nich jako dodatki do gry (skrypty), były adoptowane przez Inno do gry (inną metodą, zmianą silnika, osiągało się to samo, co oferował skrypt).
 

DeletedUser147462

Guest
Ja jestem jak najbardziej za. Mnie osobiście wystarczy że sam zdecyduję kiedy mam zajrzeć np. do zakładki karczma. Zwiększy też funkcjonalność forum plemienia.
 

DeletedUser91810

Guest
Widzę pojawił się taki skrypt ;)
Skończyłem grę w plemiona dlatego się nie odzywałem, teraz na chwilę wróciłem ;)
Od razu zainstaluje i zobaczę jak działa
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Średnio bo stara wersja siedzi :p w nowej z automatu do tematu pierwszego nieprzeczytanego przechodzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry