Denerwujące posty na forum :)

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 581 89,0%
  • Nie

    Głosy: 72 11,0%

  • W sumie głosujących
    653
Status
Zamknięty.

Izyk The Great

Miecznik
Wynik reakcji
22
Zdecydowanie na TAK. Odliczanie do 1 000 000 może wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej spokojnego człowieka
spam.gif
 

DeletedUser157154

Guest
pomysł dobry. NA TAK.

ale jak jest się w ogarniętym i inteligentnym plemieniu to nie liczy się do 1000000 tylko gada sie o babach/kobietach/dziewczynach ;p To wtedy karczma jest ciekawa :)
 

DeletedUser

Guest
Trochę bez sensu, bo temat jest z ... 2010 roku (kwiecień), więc skoro jeszcze zmiany nie zostały wprowadzone, to znaczy, że albo jest to niemożliwe, bo XXX, albo naszym przedstawiciulom nie chce się pogadać z InnoGames.

Tak poza tym, to sama propozycja jest jak najbardziej słuszna. Wkurza mnie to, gdyż czekam na ważne tematy na forum (Działania Wojskowe, Pomoc, etc), a karczmę mogę sobie odwiedzać, kiedy mam na to ochotę.
 

DeletedUser91810

Guest
Odświeżam swój temat
@topic
JEST TO BARDZO DOBRY POMYSŁ warto go wprowadzić ale jak widać się nie chce


do moderatora: Też post zostanie skasowany i dostanę blokadę na 5 dni?
 

DeletedUser163071

Guest
do KARCZMY lub SPAMOWNI można to wprowadzić aczkolwiek mi to w ogóle nie przeszkadza :)
 

DeletedUser160294

Guest
Tak

Dla mojego plemienia to by się przydało,więc jestem na tak:)
 

DeletedUser

Guest
osobiście mi to do szczęścia w ogóle nie jest potrzebne, ale moich znajomych to masakrycznie wkurza i szczerze mówiąc przyda się;)

jestem na tak
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Z racji że inno dalej tego nie wprowadziło mogę się pobawić i napisać skrypt który sprawdzałby czy pojawiły się nowe posty w DZIALE jakim nas to interesuje(xmlhttprequest jeśli kogoś interesuje jak ;P)
 

DeletedUser147386

Guest
Z racji że inno dalej tego nie wprowadziło mogę się pobawić i napisać skrypt który sprawdzałby czy pojawiły się nowe posty w DZIALE jakim nas to interesuje(xmlhttprequest jeśli kogoś interesuje jak ;P)

być może to nawet nie będzie potrzebne o ile zaakceptują sondę czat,właśnie taki portal w grze byłby dobry dla tych co lubią pisać z innymi
 

DeletedUser144395

Guest
Jak bys podał w sondzie odpowiedz : obojętne , to bym zaznaczył. Mi to nie przeszkadza, bo forum i tak czytam o okreslonej porze. Zaznaczam nie.
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Z racji że inno dalej tego nie wprowadziło mogę się pobawić i napisać skrypt który sprawdzałby czy pojawiły się nowe posty w DZIALE jakim nas to interesuje(xmlhttprequest jeśli kogoś interesuje jak ;P)

kolego - a miałbyś czas przerobić jakąś bramkę do IRCa, żeby uruchomić chat dla graczy?
 

DeletedUser109750

Guest
Dobry pomysł, szkoda tylko że jest juz tyle czasu a admini nawet na niego nie spojrzą...
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Nie będą musieli spoglądać bo już napisałem skrypt który będzie to robił ;) Tzn co prawda nie ignorowanie tematów ale DZIAŁÓW, no ale zawsze coś :D Tzn dokładniej, podajemy nazwy działów o których mamy być informowani gdzie są nowe posty, których jeszcze nie przeczytaliśmy ;P
 
Ostatnia edycja:

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Skrypt zgłoszony do supportu, miejmy nadzieję że zaakceptowany będzie bo trochę się nad nim napociłem -.-
 

DeletedUser168199

Guest
Kurczę, dobry pomysł !!! Jurigag dzięki Ci jeśli się uda bo też nie przepadam za odliczaniem od 1 do 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 :p
 

DeletedUser

Guest
Na tak :) Chociaż sam kiedyś na s20 ustawiałem z kumplem auto clickera na cały dzień w karczmie żeby zdenerwować ludzi :D Tysiące postów się sypało
 

DeletedUser147486

Guest
Świetny pomysł.
Czasami to słoneczko tak daje, że głowa boli :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry