Wersja 8.0 i światy 56&57 - komentarze

Status
Zamknięty.

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
a ja sie ciesze z limitu.

teraz gracze zamaist slepo farmic i zmieniac sie po 3-4 graczy na konto, musza POMYSLEC, a na tym opiera sie gra strategiczna, nie na tym - kto wiecej bedzie siedzial i wiecej wyfarmi.
Nie oszukujmy sie, jezeli ktos chce grac SAM, musi siedziec CIAGLE zeby farmic dzien i noc, jak to inni w 4 na koncie.


Dzieki temu wystarczy siedziec te pol dnia i masz wieksze szanse na topke.
Taka prawda i dziekuje adminom za te wprowadzenie.
 

DeletedUser

Guest
Witam,

Mam pytanie do Administraci Plemion.pl: chciałbym się dowiedzieć czy i kiedy zostanie na pozostałe światy wprowadzona aktualizacja wersji 8.0 ?
 

DeletedUser159781

Guest
Mam 2 uwagi:
1.
Zapraszanie kolegów do wspólnej gry, by można było rozpocząć razem w stosunkowo bliskiej okolicy
przez to światy zostaną zdominowane przez doświadczonych graczy.
2.Wsparcie wojskowe: tylko do plemienia nie ma nić GORSZEGO!! przez te dziadostwo ktoś kto nie ogarnia dobrze to nie ma możliwości przejęcia osad wroga bo zanim dośle tam swoje wsparcie (będzie mógł słać dopiero po tym jak ją przejmie) to wróg za ten czas ją odbije. Darowaliście by to sobie choć na jednym z nowych światów, poza tym to całkowicie niszczy współpracę sojuszniczych plemion i niszczy wręcz "klimat".
 

DeletedUser136373

Guest
Wstępne logowanie na Świat 56 zakończone. Wioski są rozmieszczane. Świat ruszy w ciągu kilkunastu minut!
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Userów jest więcej niż się spodziewaliśmy, rozmieszczanie zajmie jeszcze chwilę.
 

DeletedUser

Guest
Już 23 k
23020 lucy...ferek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry