Wersja 8.0 i światy 56&57 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co do wersji 8.0 to okey, ale nie rozumiem kiedy zaczną się pojawiać odkrycia po 2-3miesiącach czy roku lub dalej? I co jeśli plemię top 20 wszystkie zdobędzie, to oni wygrywają a co z tymi top1? Przegrają.. Teraz będzie się liczyło zdobywanie odkryć a nie ranking?

To opóźnienie wchodzenia ataków ogólnie odpada, beznadziejny pomysł i mam nadzieję że będzie tylko na s57.
 

DeletedUser

Guest
wreszcie coś konkretnego a nie tylko punkty ;] bardzo mądre posunięcie na pewno przywoła nas starych graczy :) w końcu utrzymywanie 20mln pkt już nie będzie jedyną opcją by zwyciężyć walka o odkrycia na pewno będzie ciekawsza :))

Ps. Kiedy mniej więcej start ?

Pozdrawiam the terror
 

DeletedUser

Guest
wreszcie coś konkretnego a nie tylko punkty ;] bardzo mądre posunięcie na pewno przywoła nas starych graczy :) w końcu utrzymywanie 20mln pkt już nie będzie jedyną opcją by zwyciężyć walka o odkrycia na pewno będzie ciekawsza :))

Ps. Kiedy mniej więcej start ?

Pozdrawiam the terror

No weź bez przesady :)

Masz daty, czytaj dokladnie :)
 

DeletedUser

Guest
Nic dodać nic ująć - wielkie brawa :) nareszcie coś sensownego.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL.

zmiany na +, ale chce swiat z predkoscia 2x :D !



swiaty w sumie spoko, nowa wersja tez :)
 

DeletedUser

Guest
Nie ukrywam, że zmian sporo i większość będzie na plus :) Tylko w takim wypadku niepotrzebnie świat 55 uruchomiliście z tak kiepskimi ustawieniami... Zaraz zacznie wiać pustkami.. - chyba, że zmiany te zostaną wprowadzone właśnie też do tego świata co by bardzo ucieszyło niejednego gracza. Jeżeli się mylę Bryft to mnie popraw :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser117636

Guest
ja czekajac na swiat 58 mam pytanie ... w związku z odkryciami ????

Jak to ma wyglądać odbijanie takich odkryć ??? Jak jakieś plemię zdobędzie taką barbarę to wsadza do niej 500 zagród deffa i czeka na następne ??? A Ci co będą chcieli odbić to ile mają wysyłac offfów 20000 ???

Znając mój podły charakter dlatego zadają takie pytania.

Zmiany oczywiście na plus ... bo nowy świat to inne schematy gry.
 

DeletedUser

Guest
bardzo fajnie ze nie bedzie juz stucznych barb. tworzonych by farmic na plus
cwywilizacja tez na plus

dobre zmiany
 

DeletedUser153277

Guest
Zmiany okej ;)

Coś nowego,zobaczymy jak wyjdzie w praktyce ;)
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Dobre zmiant tylko dziwi mnie że takie coś:
- Oferty na rynku mogą teraz być zmieniane [KP]

Konto Premium wymaga ? :D
 

DeletedUser

Guest
Mi osobiście zmiany się bardzo podobają. I jeszcze dodatkowo 2 nowe światy :*
 

DeletedUser

Guest
Zmiany na plus.
Ciekawie się zapowiada.
Na s56 przewiduje kilka super ekip.
Może Bliscy się pokuszą :pP
albo inne topki :p
 

DeletedUser108955

Guest
1. zmiany ciekawe, ;) ale chyba Odkrycia Cywilizacji nie będę wgrywane na każdym nowym świecie? Bo przecież niedawno ustaliliście warunki zamknięcia świata np. (ś55) a teraz ponadto są te odkrycia. Więc myślę, że na zmiane warunki powinny się przeplatać.
2. trochę za szybko te światy wychodzą.
 

DeletedUser

Guest
Fakt. Jednym największym minusem jest to, że praktycznie dobrze się nie zaczęła gra na 55 a już wychodzą kolejne... Jeżeli te zmiany nie wejdą na świat 55 to on opustoszeje bo gracze nie będą mieć wielkich zaległości i przeniosą się na 56 czy 57, które dają znacznie lepszą rozgrywkę...
 

DeletedUser15287

Guest
Trochę zmian ułatwiających rozgrywkę, niestety tylko dla NOWYCH światów.

Zero obiecywanego wsparcia dla STARYCH. Bryfft obiecywany był wielki przełom, usprawnienie gry a jak zwykle nic nie ma. (mam namyśli "stare światy"). Jak to mówią obiecanki cacanki.....

Odkrycia Cywilizacji - zakończenie świata znane z innej, podobnej gry; dla mnie to nie żaden przełom to zwykłe skopiowanie rozwiązania.

Biorąc pod uwagę "odkrycie cywilizacji" przewidziany czas gry będzie wynosił? (rok, dwa, trzy - lata?)

plemienny planer ofensywy - w opisie użyto szefostwu plemienia - jakie uprawnienia musi mieć gracz czy planować ataki? Takie plany często robią nie administratorzy a zwykli gracze.
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
633
Czyli teraz kazdy świat będzie z ograniczeniem... :)

Oczywiście wersja 8.0 oceniam narazie na +, zobaczymy jak to będzie w praktyce.

Co do światów (56,57) to s56 wydaje się być ciekawszy, mniejsze ograniczenie jest, więc lepiej, może wystartuje, natomiast s57 jest też ciekawe, aczkowlwiek brak milisekund, ograniczenie wysokie trochę mi się nie podoba... Kościół tam przeżyje:D

Jestem pod wrażeniem. Całość oceniam na +
 
Status
Zamknięty.
Do góry