Wersja 8.0 i światy 56&57 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser152474

Guest
Przede wszystkim, od teraz do wojen będą mogły dołączać dodatkowe plemiona popierając jedną lub drugą stronę konfliktu, dzięki czemu statystyki będą przedstawione w ramach jednej wojny. Dla fanów danych przedstawionych graficznie przygotowaliśmy też wykres pokazujący zmiany w czasie wojny. Oczywiście stary wygląd statystyk wojennych też będzie dostępny.
Pojawi się też nowa zakładka w rankingach, która pozwoli na pokazanie które plemiona naprawdę realizują swoje groźby o panowaniu nad światem.

brakuje mi opcji : Dziś, Wczoraj, Ostatni tydzień, Ostatnie 2 tygodnie. czy są przewidziane w przyszłości? te opcje były bardzo przydatne...
 

DeletedUser

Guest
mi ta wersja nie chce działać ;/ raz jest a raz jej nie ma ;/
w dodatku wczoraj znikły mi raporty, tak jakby wojsko nie doszło wcale do wioski na którą wysłałem atak, wojsko też znikło ;/
jak na razie nie jestem zadowolony ;/
 

DeletedUser

Guest
brakuje mi opcji : Dziś, Wczoraj, Ostatni tydzień, Ostatnie 2 tygodnie. czy są przewidziane w przyszłości? te opcje były bardzo przydatne...

Jak umiesz szukać to znajdziesz, masz po prawo filtr - Z: - Np 1 Listopada, Do 6 Grudnia i klikasz zmień filtr i masz staty z tych dni, mozesz zmieniać sobie jak chcesz a jak chcesz stary wykres to masz podsumowanie i pokazuje Ci wszystko w tym starym ;P
 

DeletedUser127066

Guest
Błagam i apeluję... przesuńcie tą opcje "Podzięuj" przy postach na forum zupełnie na prawo... po prostu do białej gorączki mnie to doprowadza, zamiast kliknąć cytuj za automatu klikam podziękuj... Co to za ulepszenie... chyba zaciągnięte z FB na wzór "lubię to"... Poprawcie to proszę Was
 

DeletedUser152474

Guest
Jak umiesz szukać to znajdziesz, masz po prawo filtr - Z: - Np 1 Listopada, Do 6 Grudnia i klikasz zmień filtr i masz staty z tych dni, mozesz zmieniać sobie jak chcesz a jak chcesz stary wykres to masz podsumowanie i pokazuje Ci wszystko w tym starym ;P

dziękować. fakt. to mniej wiecej to czego szukałem choć sentyment nie zamiera. mimo wszystko-dziękuję;)
a wykresik znalazłem od razu chociaż on mi nie jest tak konieczny jak opcja o którą pytałem;)
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Nie lepiej otwierać rapki z listy rolką? Potem przeskakiwać i usuwać?
Opanujesz parę skrótów np z Opery i usuniesz to szybciej niż pojedynczym klikaniem
ja zawsze ogladam raport i albo go kasowałem albo przechodziłem do kolejnego strzałkął jak kasowałe mto samo mi przerzucało do nowego

A propo wojen szkastanili po całości kiedyś były staty wojny danego dnia lub wczorajszego lub 3 ostatnich dni lub tygodnia ,a teraz nie ma ;/
i było widac kogo atakuja kto traci ,a kto zyskuje wioski i teraz jest lipa
 

DeletedUser162284

Guest
Błagam i apeluję... przesuńcie tą opcje "Podzięuj" przy postach na forum zupełnie na prawo... po prostu do białej gorączki mnie to doprowadza, zamiast kliknąć cytuj za automatu klikam podziękuj... Co to za ulepszenie... chyba zaciągnięte z FB na wzór "lubię to"... Poprawcie to proszę Was



heh no coś w tym jest ;PP

ale te podziękuj to nie wiem w zasadzie p[o co jest bo jak ktoś chce to sam i tak podziękuje ;PP

coś daje te podziękowanie?? ;D
 

DeletedUser

Guest
żeby dzieciaki miały co robić :D


wy też macie takie problemy z nową wersją, raz ją macie raz nie? na s19 ta wersja szalej, np o 10 jest a o 15 już jej nie ma
 

DeletedUser

Guest
Staty to porażka, jak jakieś inne plemiona dołączą do wojny to za jedna podbita wioska liczy się 2 albo 3 krotnie ;/
 

DeletedUser162114

Guest
a ja chciałem zapytać o odkrycia. Bo albo ja tego nie rozumiem albo Wy napisaliście bzdurę. Mianowicie chodzi o te zdanie
W końcu Odkrycia będą występować w coraz większej liczbie wiosek czyniąc ich utrzymanie coraz trudniejszym.

Przecież to bzdura. Mamy przykładowo 10 wiosek, każda z różnym odkryciem cywilizacyjnym. No i przykładowo jest pięć plemion, i każde z nich ma po 2 odkrycia. Wrzucili do wioski po 150 wiosek deff i lecą ciągle na tą wioskę ataki. No i taką wioskę ciężko zdobyć. Ale jak już się odkrycie rozpowszechni to przecież jest dużo łatwiej już je zająć i utrzymać niż wcześniej. Łatwiej przejąć jedną z dwóch wiosek na świecie niż jedną unikalną.

Jeśli to się będzie szybko rozpowszechniać i będzie po 15 wiosek z jednym odkryciem to co za problem będzie zebrać komplet?

Czyli wg mnie jest zupełnie odwrotnie niż w zacytowanym zdaniu. Czym bardziej będą się rozpowszechniać odkrycia tym łatwiej będzie zebrać komplet.
A tak swoją drogą co będzie jeśli na świecie będzie przykładowo 5-10k graczy, 1/5 będzie miała konta premium, pozostanie mnóstwo plemion i masę potencjalnych wojen do rozegrania i ktoś zdobędzie komplet odkryć? Zostawicie to tak i wyłączycie poprostu świat? To rzecz której się najbardziej obawiam...
 
Status
Zamknięty.
Do góry