Wersja 8.0 i światy 56&57 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Popieram, powinien powstać świat bez ograniczeń, nie musiałbym wtedy grać na zagranicznych serwach...
 

DeletedUser161982

Guest
Ohoho... ale zainteresowanie ś58, szykujcie 58bis, bo jeszcze nam tu pęknie w szwach -.-

Nosz kurrde co to za rozmieszczenie?!? Inni już farmią, mają koło siebie po 2-3 barby a ja tu się na odludziu z jednym sąsiadem widze!

NO NIE WIERZĘ... JAK MOŻNA BYŁO TAK ZEPSUĆ ŚWIAT?! Statystyki mówią same za siebie:
Wioski gracza: 1.269
Wioski barbarzyńskie: 1.058
Osady koczownicze: 380

Proszę was, usuńcie ten ś58, bo to jest jakaś pomyłka... Wprowadźcie ciekawsze ustawienia (w tym przede wszystkim zredukujcie liczbę w.barbarzyńskich!) i spróbujcie ponownie za tydzień-dwa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mi tam się ten świat podoba, mały limit nie będzie trzeba dużo farmić, bo jeszcze inne światy do ogarnięcia, a w okolicy barbarki-miodzio :D

Tylko dobija mnie te opóźnienie w atakach ;/
 
Wynik reakcji
1.062
Plemiona ojjj idą w złym kierunku dla mnie te atrakcję są nie potrzebne i bezsensu pomijając tam kilka fajnych udogodnień :)

Nawet nie mam teraz w przyszłości startować na jakimś świecie bo nawet nie mam ochoty w takich innowacjach plemionach pykać...

PS: Te opóźnienie jest nie potrzebne ... samouczek za surowce to samo i wiele innych zbędnych bezsensu tego typu spraw :)


Jestem IN "-" a nie na plus :)

Psujecie Psujecie ... Niszczycie te stare plemiona które rajcowały... na których się fajnie pykało ... teraz to jakby zagrać z niechcenia bo nałóg został i przyzwyczajenie

Dobranoc ...
 

DeletedUser

Guest
Nowe zasady, nowe sposoby na grę.

To, że nie potraficie się dostosować do innych reguł to problem wasz, a nie ekipy.
Jest wiele innych światów, szukajcie tam szczęścia.

58 wywraca grę do góry nogami i "pro" nagle przestają być "pro". W końcu poradników brak, a myśleć sami nie potrafimy ;)

Na tym świecie, trzeba po prostu trochę inaczej grać, inną strategię przyjąć. Trudniej jest też zdobyć wioskę. Innymi słowy podnosimy poprzeczkę. Jeśli to dla was za trudne to cóż... jak już mówiłem, to nie wina ekipy ;)

Ale ponarzekać każdy może.
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie to mogą istnieć światy z limitami, ale żeby powstawały też nowe światy bez limitów. Zastanawiam się po co komu ulepszony asystent (ba po co w ogóle asystent) przy limitach 700k???
 

DeletedUser

Guest
Stary styl gry jest znacznie lepszy,po co tworzyć takie dodatki - komu to potrzebne,ci którzy umieją w to grać odnajdą siew tym a nowi i tak jakoś nauczą siew to grać.I zrąbali na maksa z ograniczeniem wysłania pomocy tylko do graczy z plemienia!
 

DeletedUser

Guest
I zrąbali na maksa z ograniczeniem wysłania pomocy tylko do graczy z plemienia!

Dlaczego?
Ja Ci mogę podać kilka sensownych powodów dla których właśnie "naprawili" dzięki temu ;)

Dlaczego zrąbali? Bo masz utrudnione oszukiwanie i bardzo łatwo zauważyć, że jakaś defówka zmienia plemienia?
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś nikt nawet nie mówił o deffówkach, jeśli chcesz wnosić do tematu same bzdury, to nie udzielaj się.
 

DeletedUser

Guest
Hehe... wiem, że kochacie takie pytania, ale wprowadzenie nowej wersji na światach jest bliżej czy dalej? ;) (tzn będzie do grudnia czy dopiero w grudniu?)
 

DeletedUser

Guest
Gdzieś chyba Bryfft pisał że wejdzie za kilka dni.
A ja mam pytanie co z tym chatem?
 

DeletedUser

Guest
Na .net nowa wersja jest już wgrana, więc tutaj pewnie pojawi się za jakiś tydzień :)
 

DeletedUser125974

Guest
zmiany zmianami-ale...
z widoku mapy brakuje OPCJI w,których mozna ustawić czas podróży,pokaż ludność,pokaż wojsko,pokaż ostatni atak :(

albo jest-ale nie widzę :)
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Co za bubel w wersji 8.0 zrobili jak wchodze do raportów i zawsze wchodzilem w raport przejrzalem klinełem usun raport to przeskakiwało do nowszego ,a teraz wyrzuca do strony głownej raportow

Raporty
Wszystkie raporty

a jeszcze z rana np klikałem raport usun to przeskakiwało do nowszego ,a teraz musze w każdy raport wchodzic pojedynczo i kasowac rrrr


:mad:

Da sie cos zrobic żeby raporty po kasacji przeskakiwały na nowy ,a nie wyrzuca do strony głównej z raportami ?
 

DeletedUser

Guest
Nie lepiej otwierać rapki z listy rolką? Potem przeskakiwać i usuwać?
Opanujesz parę skrótów np z Opery i usuniesz to szybciej niż pojedynczym klikaniem;)
 

DeletedUser162284

Guest
Jeśli chodzi o tą wersje plemion to nie jest tak źle znów ;)

Dobre jest to że tak dość długo nawet te wojska się robi i jest ciekawsza bitwa przez te koczownicze wioski które gdzieniegdzie pozwalają się szybciej rozwinąć na danym świecie ( Świat 40 ) hm... na 56 świecie tam z kolei wszystko na szybcika i brakuje tej całej konstrukcji wojen itd. to nie jest to samo co było wcześniej było lepiej Moim zdaniem jak było trudno zdobyć cokolwiek i trudno było też zdobyć wioskę , wtedy bardziej się walczyło o każdą wioskę i powstające plemienia były bardziej zgrane i Silniejsze niżeli aktualne a teraz z tego co widziałem to gracze jadą w większości nie mówię ze wszyscy ale w pkt co nie jest istota tej gry ;P :D
 

DeletedUser154181

Guest
mi się podoba , fajny jest planner oraz wojny ;) lepiej zmodyfikowane
 

DeletedUser137510

Guest
Od wczoraj mamy najnowszą wersję.
Może być,ale statystyki wojen to dramat i porażka! Patrzę na wykresiki,słupeczki,pierdółki i nic mi toto nie mówi-komu stare,przejrzyste i oczywiste na pierwszy rzut oka staty przeszkadzały?
Nie my jesteśmy dodatkiem do informatyków,którzy chcą się popisać i udziwniają i ulepszają co popadnie,żeby pokazać ile potrafią!!!
To ONI SĄ DLA NAS,żeby NAM ułatwiać życie,bo to MY płacimy!
PRZYWRÓĆCIE StARE STATY!!!
 

DeletedUser

Guest
Od wczoraj mamy najnowszą wersję.
Może być,ale statystyki wojen to dramat i porażka! Patrzę na wykresiki,słupeczki,pierdółki i nic mi toto nie mówi-komu stare,przejrzyste i oczywiste na pierwszy rzut oka staty przeszkadzały?
Nie my jesteśmy dodatkiem do informatyków,którzy chcą się popisać i udziwniają i ulepszają co popadnie,żeby pokazać ile potrafią!!!
To ONI SĄ DLA NAS,żeby NAM ułatwiać życie,bo to MY płacimy!
PRZYWRÓĆCIE StARE STATY!!!

Wchodzisz w dział wojny, w jakąś wojnę i na dole po lewo pisze "podsumowanie", klikasz i masz :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry