Wersja 8.0 i światy 56&57 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
wbiłem na 55 świat chociaż był limit.. eko wyciągnąłem na 30 poziom, wyfarmiam limit cały czas a i tak ciągle na wszystko brakuje! noobki dookoła mają może pół mniej punktów niż ja.. nie da rady odskoczyć... ten świat blokuje dobrych graczy.. zamiast farmić kilka milionów surowców dziennie, to farmimy 150tys, bo na tyle pozwala limit.. to ogromna strata, a zyskują tylko i jedynie słabiaki.. ale OK! Jeden taki świat dla tych słabszych żeby dać im szansę może być.. ale wychodzą nowe 2 i obydwa z limitem?! Ludzie...

Zastanawiałem się dlaczego jeden chociaż nie ejst z limitem a drugi tak.. ale odpowiedź jest prosta.. bo ten z limitem świeciłby pustkami, a ten bez byłby przepełniony bo 99% graczy NIE CHCE LIMITU! I 100% tych najbardziej wartościowych... dlatego jaki sens jest wypuszczanie po świecie z tym syfem dwóch identycznych? Już nie mówię o świecie 57, w którym dodatkowo są rozproszone ataki i nie mozna synchronizować..to już kompletnie świat dla wspaniałego grona noobków..

Ale Bryft zlituj się nad nami i zdejmij limit ze świata 56 i Cię będziemy po nogach całować;)

kto mnie popiera?
 

DeletedUser160716

Guest
Raczej zagra sporo osób ale troche za wcześnie jak dla mnie powstają nowe światy ;D
 

DeletedUser136436

Guest
w koncu ta gra jest dla graczy, wiec czasami trzeba posluchac opini plebsu i zrobic nam dobrze :D
 

DeletedUser136436

Guest
Tak jak juz pisalem, (dni+wioski)x25k i max na ost 24h 10kk i siedze cicho i farmie :D
 

DeletedUser

Guest
Na .net nie ma tylu głupich ograniczeń co na naszych plemionach. Nie ma limitu farmienia, wsparcie wysyłasz gdzie chcesz, itd. Jeżeli Bryfft uważa że 700k surki to dobry limit to widać że nie ma zielonego pojęcia o grze której jest opiekunem.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Na .net nie ma tylu głupich ograniczeń co na naszych plemionach. Nie ma limitu farmienia, wsparcie wysyłasz gdzie chcesz, itd. Jeżeli Bryfft uważa że 700k surki to dobry limit to widać że nie ma zielonego pojęcia o grze której jest opiekunem.

Na .net nie ma tylu ograniczeń, bo nie ma tylu oszustów :). Polacy, w opinii InnoGames, mają zasłużenie bardzo złą opinię w tym zakresie. Dlatego niestety u nas ograniczenia będą się pojawiały częściej i będą większe niż gdzie indziej.
 

DeletedUser

Guest
no tak..nazwanie czegoś 'lekkim ograniczeniem farmienia' i limit 700k to jest kpina..kto tego nie wyciągnie?
 

DeletedUser

Guest
Bryfft OK! Wiemy jaki mamy naród i jaką ten naród ma mentalność, więc niech będzie wysyłanie pomocy tylko w plemieniu, zabronione przesyłanie surki, oferty na rynku w stosunku 1:1..wszystko ok.. tylko NIE PSUJ GRY LIMITEM FARMIENIA.. proszę Cię daj pograć..
 

DeletedUser136436

Guest
Na .net nie ma tylu ograniczeń, bo nie ma tylu oszustów :). Polacy, w opinii InnoGames, mają zasłużenie bardzo złą opinię w tym zakresie. Dlatego niestety u nas ograniczenia będą się pojawiały częściej i będą większe niż gdzie indziej.

Lecz Ci co czerpia kase z tego strzelaja sobie w oba kolana bo limit farmienia=mniej graczy=mniej kasy z pp :)

Kazdy polak kombinuje ale bedzie mniej kombinowal jak bedzie połechtany brakiem limitu farmienia :D
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Jeśli chodzi o te światy, to limit już się nie zmieni, gdyż są to światy w nowej wersji i musimy chociaż trochę zadbać o potencjalnych nowych graczy. Pomyślimy nad brakiem limitu (albo limitem liczonym w milionach) na świecie następnym.
 

DeletedUser136436

Guest
S55 dla nowych, s56 dla nowych, KAZDY swiat jest w jakims stopniu dla nowych bo z kazdym swiatem nowi gracze dochodza... Trzeba pomyslec tez o starszych graczach. Wyczytalem ze s55 mial byc juz dla starych, powiedziales ze nastepne beda... Teraz s56 wychodzi i znowu to samo ze beda w przyszlosci beda dla starych.. No chyba s57 to juz na pewno dla starych nie bedzie ;D
I wyszys 3 swiaty w krotkim okresie czasu wiec na nast pewnie ze 2 miech trzeba bedzie czekac... "Dziekuje bardzo" za takie cos..
 

DeletedUser

Guest
Bryfft to zostaw ten 57 dla nowych graczy, niech się rozwijają i uczą gry.. a 56 dla Nas.. grałem za granicą, wróciłem do Polskich, nie po to żeby czekać 3 światy, bo na każdym jest limit..już nie mówię o tym, że na czwarty też limit planujesz..w milionach, ale jednak limit..
 

DeletedUser160709

Guest
Czytaj!!!!!!!!

czy łączenie wojen wejdzie w stare wersje???
 

DeletedUser

Guest
Wyciąganie 700k = siedzenie i dość monotonne wysyłanie wojska. Jak sami zauważyliście chroni to noobków i uderza w tych co siedzą 24/dobę przypięci do komputera farmiąc ;)

Zatem pro gracze siedzący non stop przed kompem mają utrudnioną grę, nie mogą już wybić się tak by mieć w poważaniu wszystkich "noobków". Mają trudności i wszystko jest trudniejsze, w grę wchodzi więcej taktyki.

Według mnie zmiany są na plus bo utrudniają grę (sprawiają, że różnica słabych i silniejszych jest mniejsza). Co to za gra bez wyzwań.
 

DeletedUser

Guest

Z tego co wiem, to boty na farmienie są nie legalne bo naprawdę mało kto ma tak szybki internet i tym bardziej palce, by w 10 minut wysłać tyle ataków (początkowy okres gry gdy wysyłasz jeszcze po 10 lk na opuszczone) :)
Co do odkryć - są OK, pod warunkiem że komplet składa się z większej ilości niż 10, najlepiej by było 20 a nawet 30.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry