Styl świata 25

Jaki styl ma mieć Świat 25?

  • "Stary" styl (bez rycerza, monet, łuczników itd.)

    Głosy: 502 21,8%
  • "Nowy" styl (rycerz, monety, łucznicy itd.)

    Głosy: 354 15,4%
  • "Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)

    Głosy: 1.442 62,8%

  • W sumie głosujących
    2.298
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser87714

Guest
niestety zdaje mi się że głupawy nowy Styl 4.0 wejdzie strasznie go nie cierpię !!!!

a drugi styl jest za bardzo materialny ^^, wole taką grę gdzie nie trzeba głupich monet wybijać, to jest strasznie irytujące.


Ja oczywiście zagłosowałem na stary ^^
 

DeletedUser

Guest
Dajmy szansę nowym graczom!!

Nie bądźmy egoistami.
Piszę to do doświadczonych graczy.

Światy typu classic są bardzo trudnymi do grania dla nowych graczy, co może ich zniechęcać w ogóle, lub spowodować zupełną awersję do Plemion po pierwszych niepowodzeniach w grze.
Gra z wioskami towarzyszącymi i rozwijającymi się jest znacznym ułatwieniem dla mniej doświadczonych graczy, co może nowych graczy zachęcić do kontynuacji gry na następnych nowych światach, także kiedyś typu classic.

Dajmy tzw. noobom szansę na sukcesy, choćby cząstkowe; niech się uczą i pozostają przy Plemionach.

Pozdrawiam napalonych na tę grę.
 

DeletedUser

Guest
Czyżby mi się wydawało, czy na "nowy styl 4.0" nikt już nie głosuje? :rolleyes:


najlepszy jest styl 4.0
dopiero powstał 24 na podstawie świata classic

Masz rację, na podstawie classica! Ale nie normalny świat! A to, że według Ciebie najlepszy jest styl 4.0 to już Twoje zdanie i nie musisz się chwalić, że na niego głosujesz, wystarczy zagłosować w ankiecie.



I nie spamujcie!

"nowy styl żądzi!"
"nowy styl jest najlepszy!"
"gLoSuJe Na NoWy StYl Bo JeSt NaJlEpSzY!"
"ten co glosuje na stary styl to noob:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D" etc :mad:
 

DeletedUser

Guest
Tak, 80%, jak nie więcej to n00by... jednak te n00by kupują KP i napędzają maszynkę zwaną InnoGames, na to nic nie poradzisz. Owszem - Polska ma grupę prO graczy (m. in. Sqnera, Zielonego, Szkodnika, Shaq'a i wielu innych, którzy grali lub nadal grają), być może nawet ludzi mocniejszych od czołówki Die Stämme, jednak u nas niestety przeważają nooby, i właśnie dlatego (niestety) wygra styl 4.0 z szybkością 1,6x0,625

Ten co kupuje KP, to n00b jest?:D
To więc czołówki światów to n00by:p
Taaa, pr0, napisz lepiej elita elit plemion polskich:p

-------

do tych co piszą, że na nowym stylu grają n00by i nie potrafią grać

posprawdzałem wasze nicki w grze;)
w większości sami jesteście n00bami względem załóżmy s13, nigdy nie mieliście powyżej 1 mln, jak nie 500k pkt, a za pr0 się uważacie, bo gracie na światach starego stylu, tylko chylić czoła przed takimi progejmerami:p

-------

no i wasze wypowiedzi mnie śmieszą, zauważyłem, że większość co jest przeciw "4.0" z założenie pisze, że przejmowanie szarych ich nie bawi
A kto Wam to karze robić?:rolleyes:
Widać, jacy z was pr0 tej gry, ten kto grał załóżmy na s13 i miał w głowie poukładane to szarych nie przejmował, tylko z nich farmy robił, które są lepsze od tych jak wy to zwiecie n00bów, bo szybciej się rozwijały:p
A przejmowali jakiś lepszych graczy:)

AVE!
 

DeletedUser17290

Guest
swiat typu clssic jest trudny i meczacy dla poczatkujacych z czego nie zdaja sobie sprawy poniewaz brak bonusa nocnego naraza wioske na ataki calodobowe jak i regula zagrody jest meczaca poniewaz trza pilnowac nie przepelnienia jej i synchro dobre robic w obronie na wbijanie wsparc miedzy offy a grubasy i wiekszosc graczy nie zdaje sobie sprawy z tego a budzac sie rano i widzac demolke wiochy zniecheca do dalszej gry dlatego prawda jest wg mnie ze takiego typu swiat jest raczej dla bardziej zaawansowanych graczy i dwa swiaty takie wg mnie sa optymalne na ten czas:)
dlatego tez wole:
"Nowy" styl (rycerz, monety, łucznicy itd.) - jest to styl występujący na światach 3-9, 11, 12, 22.
bez dziwolagow typu zbrojownia itp a jesli wyjdzie nastepny ,,classic'' to odpuszcze sobie niestety
 

DeletedUser

Guest
Światy powinny powstawać na zmiane! kolejka jest na 4.0 .
Osobiście czekam na 4.5 xD

A ja na 5.0:p- aby wreszcie poprawili jakość gry i dodali nowe opcje, ale widząc że przez te 2 lata nie mogli wpaść na pomysł z panelem BB-Codes to na np. "usuwanie użytkowników nie biorących udziału w życiu forum", "kiedy użytkownik był widziany na plemionach" lub też "prowadzenie ststystyk na forum" trzeba będzie poczekać jeszcze z jakieś.... 6-8 lat.
Heh... no to powodzenia :D
 

DeletedUser

Guest
styl

Najlepszy nasz satry styl, bo:

po co Ci monety, jeśli od razu możesz mieć grubasa (nie licząc paczek, i czasu ;)

po co Ci wioski koczownicze, żeby się popisać, że grubym na pustą wiochę wjedziesz???

po co Ci rycerz, niby tam podnosi morale, czy coś tam ;), na starym musisz pokazać, że jesteś wytrawnym graczem bez rycerza

po ci zbrojownia, jak i rycerz jest do kitu po co ;)
 

DeletedUser73806

Guest
Pomysły

A czemu nikt oprócz mnie nie daje pomysłów na nowe jednostki, budynki itd. Dzięki nim rozgrywka była by uatrakcyjniona. A o to moje następne:
-nowa jednostka DOWÓDCA podwyższająca morale
-nowy budynek MINISTERSTWO gdzie moglibyśmy wybrać albo kasztelana, który przyspiesza budowę albo wojewodę, który podwyższa skuteczność jednostek
 

DeletedUser

Guest
A co do wiosek barbarzyńskich to powinny się one rozwijać.
Gram na 22 świecie i jestem w top 100.Wokół mnie jest szaro,a inni dobrzy gracze są daleko.Do przejmowania zostały mi wioski po 26 pkt.-bezsens...
 

DeletedUser87379

Guest
po co stary styl bez łuczników itd? przecież 24 niedawno powstał i jest taki.
styl 4.0 najlepszy
 

DeletedUser

Guest
aa

ja zagłosowałem na tą ostatnią. wcale to nie jest ułatwienei do gry, gram na 16 i tam mam ponad 520 tys pkt, i koczownicze, mi sie tamten styl najbardziej widzi
 

DeletedUser

Guest
A czemu nikt oprócz mnie nie daje pomysłów na nowe jednostki, budynki itd. Dzięki nim rozgrywka była by uatrakcyjniona. A o to moje następne:
-nowa jednostka DOWÓDCA podwyższająca morale
-nowy budynek MINISTERSTWO gdzie moglibyśmy wybrać albo kasztelana, który przyspiesza budowę albo wojewodę, który podwyższa skuteczność jednostek

zgadzam sie z tym, i jeszcze do tego powinny byc wieksze zagrody a nie tylko do 24000 to jest stanowczo za mało powino byc np; 34000 to juz jest +:cool:
 

DeletedUser

Guest
fajnie by bylo,
gdyby powstal swiat
speed 1,5
eko 0,5
wojsko 1,5
barby co zdobywaja pkt
technologie takie jak na classicu (10)

:)

osobiscie zaglosowalem na 'stary styl'
bo najlepszy ;)
 

DeletedUser87788

Guest
stary

ja wole taki jaki jest na 23 a jak będzie x2 szybciej no to jest cool
 

DeletedUser

Guest
4.0

Prędkość jest juy ustalona. Ale o stylu gry możemy zadecydować.
Najlepszy jest 4.0 :) ze względu an zbrojownie :)
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chodzi o św 23 to osobiscie nie gram ale kolega gra
tam jest już za łatwo lekka przesada taki świat:)
 

DeletedUser

Guest
Nowy styl 4.0 jest dla poczatkujacych jest po prostu za prosty;/ po jakims czasie ludzie zaczynaja opuszczac wioski i wtedy zostaja cale "kwadraty" wiosek opuszczonych,barbarzynskich i jeszcze koczowniczych;/ za duzo tego! nie ma co przejmowac potem,trzeba szukac po mapie jakiegos gracza zeby z nim powalczyc,no chyba ze ktos jest taki master ze woli przejmowac opuszczone/koczownicze ;/
 

DeletedUser

Guest
jak chodzi o zagrodę to max ludność nie do 24000 tylko do 44000 lub 34000

Sorry za spamOS ale gdyby było tyle ludności to na normalnym świecie off budowałby się miesiąc a deff 4miesiące.. ten pomysł jest do kitu. Ja mógłbym zaproponować mnie miejsca a je jeszcze wiecej :D\


by wigar:
Kusznika już proponowałem zob. s.16

Za dużo tych jednostek :D Już był łucznik , za niedługo kusznik a potem co? Muszkieter?
 

DeletedUser

Guest
Świat 25

Moim zdaniem najlepszy styl dla świata 25 to "nowy styl 4.0" :D ze względu na wioski koczownicze, które są bardzo pomocne graczom początkującym jak i zaawansowanym. W świecie tym, zagroda powinna mieścić więcej ludzi, ponieważ w większości światów mieści ona tylko 24000;)
Przydałoby się też zwiekszyć produkcję surowców w cegielnii, tartaku i hucie żelaza do 3840 sztuk na godzinę tak jak na świecie 11. Co wy na to? Pozdrawiam:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry