1. Drodzy Użytkownicy! Ważne zmiany na Forum: >KLIK<
    Dismiss Notice

Styl świata 25

Dyskusja w 'Propozycje dotyczące gry' rozpoczęta przez użytkownika Bryfft, 20. Lis 2008.

Poleć tę stronę

?

Jaki styl ma mieć Świat 25?

Ankieta zakończona dnia 23. Lis 2008.
  1. "Stary" styl (bez rycerza, monet, łuczników itd.)

502 głos(ów)
    21,8%
  2. "Nowy" styl (rycerz, monety, łucznicy itd.)

354 głos(ów)
    15,4%
  3. "Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)

1.442 głos(ów)
    62,8%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

1. Koleżanko...
    Przejmowanie szarej wioseczki nie jest spowodowane brakiem inteligencji, lecz umiejętności. A to się rodzi z braku inteligencjii niestety ;] Lecz przejęcie szarej wioski zapewne jest pomocne. Bowiem chcesz przelecieć kontynent dalej, aby być blisko wroga to zajmujesz jakąs szarą, obstawiasz kilkoma zagrodami deffika i jedziesz w offa ;] Jedyny plus szarych. Aczkolwiek na straych szare również były, lecz 116 pkt.:eek:

2. k.a.r.o.7

k.a.r.o.7 Chłop

Docenione treści:
    0
    nom, fajnie by było na takiej szybkości, ale z drugiej strony nieługo mielibysmy tyle wiosek że trudno by to wszystko opanować

3. FarmerFarmiącyFarmerów

FarmerFarmiącyFarmerów Chłop

Docenione treści:
    0
    ^^

Ja na stary bo mam przykre doświadczenia z łucznikami bądź nawet śmieszne!

Cyt.
    Zniszcze cie łucznikami bo to snajperzy i zabijo kazdego:D

To wiadomość takiego nooba z s20 :D

Nie dość że noob to pisze pokemonowym pismem:D

4. Michalc

Michalc Guest

O ludzie!!! Jak wy możecie w ogóle myśleć o 4.0??? Nie wiem no, nie umiecie jakiegoś gracza pojechać, czy po prostu wam się nie chce?! Nie wystarczają wam opuszczone wioski, które nie raz mają po 10k?! Jak takie lenie jesteście, to po co w ogóle grać; najlepiej jescze pozwolić na używanie botów:rolleyes:

i tu się zgodze.

A tu nie. Jakby nie było wiosek opuszczonych, a poza tym, jak masz wroga, to czmu jego nie przejmiesz :)

Last edited by a moderator: 23. Lis 2008
  5. Gook

Gook Pikinier

Docenione treści:
    0
    Ja jestem ciekaw, jak byśmy sobie poradzili my - gracze ze starego stylu, w starciu z nowym 4.0. Jestem tego tak ciekaw, że chyba zagram tam sobie pod innym nickiem, żeby to sprawdzić choć nigdy nie grałem na 4.0.

1.Zacznijmy od tego, że jestem chłopakiem.
    2. Zgadzam się z pierwszym zdaniem.
    3. Reszty nie rozumiem 0.o

6. k.a.r.o.7

k.a.r.o.7 Chłop

Docenione treści:
    0
    co ty myślisz że na 4.0 wszyscy przejmują szare wioski??? Chyba nienormalny jesteś za przeproszeniem, nikt kto jedźe na barbarkach duzo nie ugra i nie osiągnie nic więlkiego!!! i pewnie myślisz że na 4.0 nikt woja nie robi no bo przecież po co jak są opuszczone. i że wojn nie ma. śmieszny jesteś, na 4.0 nigdy nie będziesz miał coś takiego że nie ma co przejmować zawsze możesz przejąć 2 barbary co są dalej koło wroga i z nich go jechać!!! a tak na starym stylu dużo ludzi kończy gre bo nie ma po co grać jak już sami wokół niego to współplemiennicy.

7. Cat of Legion

Cat of Legion Chłop

Docenione treści:
    0
    Zagłosowałem na stary styl. Nie jestem dzieckiem neo co nie umie walczyć i sobie wioski koczownicze prawie za free łyka...

8. mateusz076

mateusz076 Łucznik

Docenione treści:
    0
    to nie musicie grać łaske robicie?, mody i tak skasują mojego posta, a jeśli są jednak tacy co zechcą grać na 25 św mimo tego, że jest styl 4.0 i mają doświadczenie w tej grze to zapraszam do mojego plemienia(UA-upadłe anioły) narazie mamy około 30 graczy z dość sporym doświadczeniem

mam pytanie czy będą kierunki wyboru?

9. cooler666

cooler666 Guest

krowa co dużo muczy mleka nie daje :)
    jestem ciekaw ile osób w ocenianiu stylu 4.0 jest prawdziwa... bo coś mi się zdaje że większość tylko nawija makaron na uszy w celu podkoloryzowania swojej własnej osoby w oczach innych.
    Ja gram na 4.0 i choooj kogo to obchodzi :) tyle

odwrócony :p zbieraj ludzi zbieraj :) będzie niezła paczka :)

10. widze sama elita się szykuje :p
    odwrócony szykuj się na nawał spamu wojska i ptk z mojej strony ;)

co do wyboru jaki ma być świat to powiem tyle że nic nie powiem :p

11. mateusz076

mateusz076 Łucznik

Docenione treści:
    0
    nie tak łatwo jest na tych opuszczonych:p, jeśli ktoś ma sporo czasu to wiadomo, że na takim świecie ma większe szanse, bo farming tutaj jak nigdzie się opłaca, nawet po kilku miesiącach grania, znów będą zawody kto pierwszy dostanie przedmiot

zbieram, zbieram nadal ekipe, czekam na odp od nupika i chłopaków z PTS i będzie prawie komplet;), nupik jak się zgodzi to też zabierze swoich i będzie komplet, więc ostatnia szansa na wstąpienie;), made jak zwykle wypowiedź na poziomie;), ja już myśle nad taktyką jak tu wbić na topke, mając pare h w plecy:D, ale to my zawojujemy obrzeża:D, na 13 z nas się śmiali, a teraz tam w pory robią:D

12. Altazar

Altazar Guest

Czepiliście się że na 4.0 tylko barby się przejmuje. Pokaże świat s18 gdzie grałem i wiosek barb nie przejmowałem. Wysoki ranking ogólny plemion AG świadczył o walkach. Ile macie tych barbarzyńskich myślicie że całą grę je będziecie przejmować. Także bardziej lubię system monet niż budowania pałaców...

13. odwrócony top to możesz być ale pośród kolegów w piaskownicy ;)
    hehe marzenia :D

popieram świat 4.0
    zresztą o gustach się nie dyskutuje :p

14. cooler666

cooler666 Guest

powracam, ty wybierasz kierunek "piaskownica", made to po fachu będzie "pod sklepem" a jaaa... :) jeszcze nie wiem :)
    ale wiem jedno, że mody i tak usuną to co napisaliśmy... mam nadzieje ze bynajmniej nie podziękują za nasz spam :p

15. mateusz076

mateusz076 Łucznik

Docenione treści:
    0
    że się tak wyraże wszyscy wybiorą z naszego plemienia ten sam kierunek co ja:p, więc nie będę sam, ty baton wybierzesz kierunek tesco

to wiadomo czy jacyś proplayerzy mają zamiar grać na tym świecie(szkodniczek, zielony ony itp.?)

no i teraz tylko czekać na rozpoczęcie świata:p

16. Evil Monkey

Evil Monkey Guest

Podsumowując ten cały temat;)

Admini, aby nie było sprzeciwów, że '4.0' dali ankietę:D, i kto się sprzeciwi? "sami taki świat wybraliście",
    której wynik można było na początku przewidzieć:p
    Jedynie mnie ta różnica rozwaliła o_O

---

A tak z innej beczki

Już dawno się tak nie uśmiałem:D
    Te n00bskie posty i pomysły^^
    No, wręcz boki zrywać:D

---

Może zagramy razem, może nie;)

17. hurlly

hurlly Guest

inny styl

przydał by się taki styl lekka, piki, miecze, topory, zwiad, ciężka jak w starym , ale jeszcze rycerz ze zbrojownia bez łuczników . z monetami testowaniami do 3 poziomów , wygląd mapy jak na classic-u i wioskami koczowniczymi :D to byłby świetny św. A i jeszcze duże wydobycie jak na 10 św.:p

18. KnazZo

KnazZo Miecznik

Docenione treści:
    0
    Zdecydowała wiekszosc nic sie na t nie poradzi.. to jest demokracja ;))

Pytanie do Adminów:

`Kiedy bedzie gdzieś wiadomo jaki styl będzie, bo to jeszcze nie jest powiedziane ze bedzie taki jak w ankiecie :rolleyes:

Ps. Mam nadzieje ze z tym swiatem to nie cos w stylu Prma-Aprilis :p

19. porkyzdw

porkyzdw Chłop

Docenione treści:
    0
    oczywiscie stary styl, nie ma co, musi byc tak jak bylo kiedys :)

20. hurlly

hurlly Guest

start

ja proponuję start o 8 rano :) no między 8 a 9 rano :D

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.