Styl świata 25

Jaki styl ma mieć Świat 25?

  • "Stary" styl (bez rycerza, monet, łuczników itd.)

    Głosy: 502 21,8%
  • "Nowy" styl (rycerz, monety, łucznicy itd.)

    Głosy: 354 15,4%
  • "Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)

    Głosy: 1.442 62,8%

  • W sumie głosujących
    2.298
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
W związku ze startem Świata 25 (środa, 26 listopada) - zadecydujcie jaki styl ma mieć świat :).

"Stary" styl (bez rycerza, monet, łuczników itd.) - jest to styl występujący na światach 1, 2, 10, 15, 21, 23.

"Nowy" styl (rycerz, monety, łucznicy itd.) - jest to styl występujący na światach 3-9, 11, 12, 22.

"Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze) - jest to styl występujący na światach 13, 14, 16-20.
 

DeletedUser

Guest
To ja sobie za spamuje:D


@ Do tych co głosują/będą głosować na nowy styl 4.0 :D:

Co wam to da, że będą wioski koczownicze? Że sobie będziecie zdobywać puste wioski? Całkowicie za darmo? Jak jesteście tacy "pr0" to zapraszam na stary styl :D Na który zagłosowałem. :)



Ale spam :D


Edit:

Musiałem pogrubić, bo niektórzy czytać nie potrafią :D


I 4.0 prowadzi :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27977

Guest
I tak wiadomo że w ankiecie będą przeważały głosy na 4.0
Takie pytanie: Czy ankieta będzie tylko na forum czy w grze również?
 

DeletedUser18992

Guest
Zagłosowałem na styl klasyczny, czyli bez rycerza i monet ;)

Innych nie cierpię :p
 

DeletedUser

Guest
Ja zaglosowałem na nowy styl, ale bez zbrojowni (bo jak mam 5 wiosek to już raczej nie używam rycerza i zbrojownia nie spełnia już swojej roli) i wiosek koczowniczych, które są zbyt duzym ułatwieniem gry
 

DeletedUser65817

Guest
lepszy jest styl 4.0.Tam przynajmniej trzeba się trochę potrudzić z wybijaniem monet, gdy trzeba na następnego grubego wydać 50 ^^
 

DeletedUser

Guest
Zagłosowałem na stary styl ponieważ na nim po raz pierwszy zacząłem grać w plemiona i podoba mi się najbardziej niż pozostałe.
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Guest
Myśle że styl 4.0 najlepiej, bo ostatnio dużo było serwów z innymi stylami. Choć koczownicze znacznie ułatwiają.
 

DeletedUser

Guest
Zagłosowałem na nowy styl 4.0.
Uzasadnienie:
To nie z tego powodu, że jest "łatwiej".
Ostatnio powstał świat 24 na podstawie Classicu.
Tak więc jeśli się komuś taki styl podoba, to zagrajcie na nim...
Według mnie światy powinny powstawać na zmianę.
Raz nowy styl, raz stary.
Wtedy wszyscy byliby zadowoleni. :D
 

DeletedUser85880

Guest
Za najlepszy uważam styl 4.0 Jest trochę inny od stylu nowego...wydaje mi się lepszy. Koczownicze wioski może i ułatwiają rozgrywkę ale nie są aż tak ważne. A na nowym stylu 4.0 czuję się tak jakoś nowocześnie:). Styl stary i świat z nim dopiero ruszył więc kopiowanie go byłoby nudne. Pozdrawiam!
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście styl stary:p i żeby nie było bonusu nocnego:p
Wioski koczownicze sa dla n00bków, sam widziałem jak koles ma 200K pkt i tylko 2 wioski przejęte od gracza a reszta "Nieznany właściciel" a lepsze jest skladanie niz bicie monet:p
 

DeletedUser87221

Guest
Za najlepszy uważam styl 4.0 Jest trochę inny od stylu nowego...wydaje mi się lepszy. Koczownicze wioski może i ułatwiają rozgrywkę ale nie są aż tak ważne. A na nowym stylu 4.0 czuję się tak jakoś nowocześnie:). Styl stary i świat z nim dopiero ruszył więc kopiowanie go byłoby nudne. Pozdrawiam!

No Ty sobie kpisz :p

nudne to są światy nowe ... A tak nasz kochany stary styl jest świetny, nigdy nie weisz czy jak rano wstaniesz wypoczęty, czy Twoje wojska i wioska są na swoim miejscu ;)

Stary styl rulzz :)
 

DeletedUser58442

Guest
Nie wiem co gracze widzą w wioskach koczowniczych. Pewnie że fajnie mieć rozbudowaną wioskę za free, ale ta gra nie polega na przejmowaniu szaraczków. Zbrojownia też nie przydaje się zawsze. Przy kilku wioskach bonusy z przedmiotów nie mają praktycznie wpływu. No, chyba że przy obronie.
Styl 4.0 powinien obowiązywać na świecie dla początkujących. Coś w rodzaju szkółki, w której jednak nie będzie można grać zawsze.
 

DeletedUser

Guest
Szkoda, ze nie powstanie styl 4.0 na predkosci x2 (jak s17), badz nawet x3..
 

DeletedUser

Guest
Styl stary,ale co z wioskami barb?

Jeśli chodzi o style to raczej stary styl.
Ale ubolewam że nie ma rozwijania wiosek barb,bo nie ma co farmić (wioski barb po 26 pkt;/),własne wioski są średnio co 6 pól i zaraz na mapce mając kilku sąsiadów z plemienia jest za ciasno,bo wszyscy mają rozwalone w dużych odległościach wioski.Jest to szczególnie uciążliwe na nowych światach (wiem to z s22).Wie ktoś może czy wioski barb na s25 będą (przynajmniej początkowo) się rozwijać?
 

DeletedUser

Guest
Niech sie w wioskach rozwija EKO i spiclerz, nic po za tym:D i juz bedzie dobrze:p
 

DeletedUser

Guest
Stary styl dla ProGamerów:))

Ja oddałem głos na stary styl, ponieważ ten jest o wiele lepszy...grałem jakiś czas na świecie z nowym stylem i szło się załamać...a potem przeszedłem na styl stary(a to już rok temu było)... Polecam wszystkim stare światy..

Hoho...kondziuu nie widziałem Twojego wpisu...widze, że jednomyślni jesteśmy:pP
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser87224

Guest
Nienawidze starego stylu.. wole monety. Niezalezy mi na wioskach koczowniczych ani na rycerzu.. Chce tylko monety ;) Glos na Styl nowy.
 

DeletedUser85689

Guest
Ja tam wole 4.0
(rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)
 
Status
Zamknięty.
Do góry