Styl świata 25

Jaki styl ma mieć Świat 25?

  • "Stary" styl (bez rycerza, monet, łuczników itd.)

    Głosy: 502 21,8%
  • "Nowy" styl (rycerz, monety, łucznicy itd.)

    Głosy: 354 15,4%
  • "Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)

    Głosy: 1.442 62,8%

  • W sumie głosujących
    2.298
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
No mógł by być,przynajmniej nobów tam nie będzie.A co do 17,aż taki szybki nie jest,świat 23 jest szybszy od niego.A prędkość 4x to jeden pik by się tworzył minutę z groszami to byś ani wioski nie podbił.
 

DeletedUser24675

Guest
Ja zagłosowałem na nowy z rycerzem i wioskami koczowniczymi:D Ten najlepszy. Świat w plemionach to tak jak samochód. Czym nowszy tym lepszy xD
 

DeletedUser

Guest
Zagłosowałem na styl 4.0.
Dlaczego?
Moja przygoda w Plemionach zaczęła się właśnie w tym systemie. Podoba mi się on, dość dobrze go opanowałem, zaczynałem na starym świecie jednak to nie było to... Oczywiście stąd zapewne wynika mój głos, jednak w obliczu stylu, a jakim były otwierane światy ostatnio, sądzę, że warto otworzyć nowy świat.
W otwieranych światach powinna panować równowaga, ponadto ciągle oczekuję na świat ze zwykłą prędkością...
 

DeletedUser

Guest
Ale co niektórzy z was mają zryte a raczej duża cześć , robicie tu niesamowity spam , pomyślcie że ktoś będzie musiał to przeczytać i ocenić :eek: naprawdę ubolewań dla tej osoby , albo pogaduszki jakieś , albo pisanie na jaki świat sie zagłowowało -to widać po ankiecie na co jest więcej a wasza wypowiedź w stylu "zagłosowałem na świat xxx" albo zagłosowałem na świat xxx bo tu się farmii koniec , ludzka głupota czasem nie zna granic :/ , jęli ktoś takie coś napisał powinien sam swoją wypowiedź usunąć aby ułatwić innym czytanie i pracę (dotyczy się osób które nie potrafią odpowiednio argumentować dlaczego taki styl ).

Co do stylu świata , niema tutaj jednej opcja na którą bym zagłosował , czyli na brak nowego świata , no dobra teraz że startuje nowy świat jest ok , wiele osób zaczynało na s24 żeby tylko przeczekać na 25 ponieważ styl cl nie wielu osobą pasuje . Ale wracając do tego co chciałem napisać czy wy admistracja myślicie troszkę (ok nie administracja ale osoby które sa odpowiedzialne za tworzenie nowych świata ) czy wy jesteście ślepi !! Jednym z powdów zaniżenia grywalności iest wydawanie w tak szybkim tempie nowych światów teraz jest 24 + cl + nowy 25 .Wiele osób zaczyna grać i kończy bardzo szybko popatrzczie ile jest wiosek barbarzyńskich ile osób gra na danym świecie , notorycznie się to zmniejsza , bo gracz sobie myłśi tak acha tu mi nie wyszło grałem 2 tygodnie to poczekam sobie 2 albo troszkę popykam i idę na iny świat , powstaje nowy świat na tamtym jest wioska barb - gracza nie ma , albo zagram sobie dla treningu (chociaż nie wiem co można trenować na kartce sobie lepiej policzcie początki gry -taka jest dla mnie prawda lepiej wam to wyjdzie czasu mniej stracicie) , a tworzenie nowego serwa i utrzymanie go kosztuje tak ? nie ? , a co zyskujecie psinco , ludziom się odechciewa grać w plemiona bo po miesiącu mają nowy styl świata !! gra traci na zaangażowaniu w dany świat przez to i staje się nudna . Pomyślcie troszkę (do osoby-osób odpowiedzialnej) . Nie lepiej by było dla was i dla graczy (i tak 4/5 graczy powie że się zemną nie zgadza jak nie więcej , ale człowiek z natury tak naprawdę nie wie czego chce) co 2 miesiące średnio dawać nowy świat z inym stylem + raz na rok styl cl (skoro co 2 lata jest zamykany) .To tyle z mojej strony , jestem ciekawy ile osób będzie grało za rok w plemiona i czy suma serwerów i ilośc graczy będzie opłacalna , szczerze w to wątpię a już jestem pewien że niebędzie takich dochodów jakie były rok temu czy w tym momencie .

Pozdro i ogarnijcie się zwykli userzy i osoba-osoby odpowiedzialne za wydawanie nowych światów (najgorzej jak ci z Niemczech są tacy sprytni ) .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser87649

Guest
hehe

no wiec moim zdaniem styl nowy 4.0 jest najlepszy
tzn w starym mi sie zle gra wiec wole nowy niezaleznie jaki czy z koczowniczymi wioskami czy bez...
ale co jest dobre w nowym te monety;D
 

DeletedUser

Guest
Osobiście preferuje styl światów 3-9;]
Monety, łucznicy, ale bez koczowniczych to mi się podoba i na takim świecie chętnie bym zagrał;]
 

DeletedUser38210

Guest
Według mnie najlepszy jest nowy styl bez koczowniczych i zbrojowni.
Na tym się wychowałem :)

Na stylu starym, sorki, śmiejcie sie, ale nie umiem robić szlachciców ^^

Zagłosowałem na styl 4.0 chociaż sam za nim nie przepadam.
 

DeletedUser

Guest
To znaczy że 80% z nas to n00by?

Tak, 80%, jak nie więcej to n00by... jednak te n00by kupują KP i napędzają maszynkę zwaną InnoGames, na to nic nie poradzisz. Owszem - Polska ma grupę prO graczy (m. in. Sqnera, Zielonego, Szkodnika, Shaq'a i wielu innych, którzy grali lub nadal grają), być może nawet ludzi mocniejszych od czołówki Die Stämme, jednak u nas niestety przeważają nooby, i właśnie dlatego (niestety) wygra styl 4.0 z szybkością 1,6x0,625
 

DeletedUser

Guest
"Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)

Po co właściwie to piszecie :confused:

Tego przecież nikt nie będzie uwzględniał i nie są nam potrzebne informacje na co ktoś zagłosował - widać to i tak w wynikach ankiety no i w naszym przypadku jeden głos nic nie zmieni :p


Nie róbcie SPAMu!!!
 

DeletedUser

Guest
Tak, 80%, jak nie więcej to n00by... jednak te n00by kupują KP i napędzają maszynkę zwaną InnoGames, na to nic nie poradzisz. Owszem - Polska ma grupę prO graczy (m. in. Sqnera, Zielonego, Szkodnika, Shaq'a i wielu innych, którzy grali lub nadal grają), być może nawet ludzi mocniejszych od czołówki Die Stämme, jednak u nas niestety przeważają nooby, i właśnie dlatego (niestety) wygra styl 4.0 z szybkością 1,6x0,625


Co oni robią ze są tak dobrzy ? :D czy wystarczy tylko wiecej czasu? :rolleyes:
 

DeletedUser84403

Guest
JA wole styl taki jak na 16 swiecie poniewaz dobrze mi sie gra na tym swiecie z takim stylem
 

DeletedUser76762

Guest
Monotonna? Hmm, możliwe. Lecz jeżeli są wojny bądź ktoś Ci wioski podbiera ZACZYNA się prawdziwa zabawa :D
To właśnie lubię najbardziej, walczenie o wioski; swoje bądź czyjeś :cool:
Miałem konto z chyba 70 wioskami, ale admin z plemiona team zwany "kmic" mi usunął konto na s12 :mad:
A wtedy się zabawa skończyła, a wrogów było.. Ho ho ho, dookoła plemienia. Prowadziłem plemię GROM! na s12.
 

DeletedUser20801

Guest
Większość ludu głosowało na 4.0 bo:
"extra, super zbrojownie i będę za free przejmował wioski barb. 10k pkt. no i pisze, że NOWY to znaczy SUPER".

Oczywiście głosuję na "stary".
 

DeletedUser

Guest
:)

ja zaglosowalem na styl 4.0 bo ostatnio byl na 20s a ci ktorzy gloswali na inne niech zarejestruja sie na swiatach 21-24
 

DeletedUser

Guest
ja zagłosowałem na

"Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)
bo chce zagrac na tym wiecie i zobaczyc ocb z tymi koczowniczymi zawsze mialem na nie chrapke:D

ale i tak wole styl

"Nowy" styl (rycerz, monety, łucznicy itd.) - jest to styl występujący na światach 3-9, 11, 12, 22.
gram na nim na S7 i powiem ze gra sie wyczepiscie nie ma zadnych bajerow tylko prosta wersja jak budowa cepa;)
 

DeletedUser

Guest
Zagłosowałem na nowy styl 4.0.
Uzasadnienie:
To nie z tego powodu, że jest "łatwiej".
Ostatnio powstał świat 24 na podstawie Classicu.
Tak więc jeśli się komuś taki styl podoba, to zagrajcie na nim...
Według mnie światy powinny powstawać na zmianę.
Raz nowy styl, raz stary.
Wtedy wszyscy byliby zadowoleni. :D

Podobnie myśląc zagłosowałam na styl nowy z koczowniczymi.
 

DeletedUser87291

Guest
Ludzie ja jestem ogólnie za tym, żeby po prostu było skąd surki brać, więc nie przeszkadza mi 4.0, nie zajmuje tych głupich wiosek tylko je farmię bo dużo z nich idzie, a wy gadacie że ludzie przejmują takie wioski, ale one w końcu też się skończą i mocniejsi wymiotą słabszych.

Ogólnie zamiast 4.0 wolałbym starszy, ale np z prędkością 3, taki experyment, żeby surki szybko szły i ogólnie wszystko, wojska mogą chodzić dłuzej
 

DeletedUser83433

Guest
ci którzy głosują na stary styl to nooby. nowy styl 4.0 rządzi.:D:D:D

tak zgadzam sie bo:

- już dawno nie było go a lubie na nich grać bo ten styl był moim pierwszym w plemionach


Mam proźbe można św otworzyć popołudniu?
Bo do 14:15 mam lekcje :/ tak o 15:30 albo w podobnym terminie otworzyć :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry