Styl świata 25

Jaki styl ma mieć Świat 25?

  • "Stary" styl (bez rycerza, monet, łuczników itd.)

    Głosy: 502 21,8%
  • "Nowy" styl (rycerz, monety, łucznicy itd.)

    Głosy: 354 15,4%
  • "Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)

    Głosy: 1.442 62,8%

  • W sumie głosujących
    2.298
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser76762

Guest
1197 vs. 419.
Widać że dużo więcej osób woli nowszy niż starszy, i założę się że to też są profesjonaliści w grze. A powody? Tak jak większość uważa. Już chyba nie muszę podawać powodów, nie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26724

Guest
Dokładnie, jest najlepszy, najnowocześniejszy oraz najwięcej opcji. Zgadzam się z tobą.
Stary styl można sobie wsadzić w ...nos... :D

Światy nowe można sobie w nos wsadzić. Mają za dużo ułatwień, na starych światach potrzebny był spryt i podstęp, a tu? Masz przedmioty w zbrojowni, to masz już ułatwienie 90% (jak nie więcej). Wioski dają za dużo bonusów itp.


No dokładnie najlepsza godzina to 20 wtedy każdy jest w domu i możę sobie siąść i zagrać i rywalizacja będzie od początku a nie tak jak z 24 uruchomiono o godzinie 10 ileś ja wchodzę o 17 po szkole a niektórzy już mają po 60-70 punktów gdy ja mam 24 a w dodatku kumpel zaczął gre 15 minut po mnie i miał już tartak na 3lv cegielnie na 2lv a hute na 1lv a ja wszystko od 0 i gdzie tu sprawiedliwość pytam ?

Taaak:rolleyes: Wszyscy na komputerze, wszyscy się logują i uwaga! uwaga! Serwer padł:(. A w południe: praca, szkoła (chyba tylko emeryci są wtedy w domu:)). A ta twoja ,,niesprawiedliwość" to jest normalna:) Zobacz: wystartujesz za dłuższy czas, to będziesz miał wydobycie na 10 poziomie;). Bo to są ustalone terminy, co ile czasu ma rosnąć wydobycie przy starcie. Bo jakie miałby ktoś szanse, mając 30 pkt, a wokoło 5000pkt?
 

DeletedUser18309

Guest
Ja jestem za stylem 4.0 właśnie przez wzgląd na wioski barbarzyńskie i koczownicze, które automatycznie się rozwijają. Cała reszta mnie już mniej interesuje. Chociaż w sumie zabawnie by było, gdyby był i rycerz i możliwość rozwijania poziomów jednostek :D
Gwoli wyjaśnienia mojego wyboru - to że ktoś lubi farmić, czy podbijać wioski koczownicze nie oznacza od razu, że jest nobkiem. Można np nie mieć czasu. Jeśli podbija się jakiegoś gracza, to często trzeba usiąść, wyliczyć godziny, o odpowiedniej porze wypuścić wojo, czuwać nad przebiegiem, itp. Ja mogę zrozumieć, że osoby które nie chcą wiosek koczowniczych mają full wolnego czasu i nic nie muszą robić poza siedzeniem na plemionach, ale jest też sporo graczy, którzy pracują, uczą się, mają rodzinę, czy jakieś inne życie. I takim osobom ciężko jest codziennie podbijać nowego gracza. A dzięki wolnym wioseczkom, mogą po prostu o każdej porze dnia i nocy puścić 4 grubasów i wrócić do roboty/nauki. Nie wszyscy też lubią farmić graczy. Bądź mają dość wiadomości typu: "błagam, przestań mnie atakować :eek:" Dzięki wioskom wolnym mogą sobie farmić nie gnębiąc słabszych. Za to bez względu na to czy będą wioski wolne, czy nie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podbijać wioseczki graczy. Jaki to problem? A jeśli będzie gracz, który jest na tyle słaby, że zajmuje same wolne wioski, to co z tego? Po prostu widać, że jest łatwym łupem. Poza tym te wioseczki koczownicze i ich bonusy są ciekawym urozmaiceniem gry.

Jeszcze 2 sprawy :D
1. Czas startu - czy mogłaby być 16.30, czy 17? Jest sporo osób, które chodzą do szkoły, pracy, itp i nie mogą być o tej 11 na necie.
2. Czemu prędkość jednostek jest tak mała? Przy normalnej prędkości niektóre ataki trwają 20-30 godzin, to przy takiej człowieka szlag trafi. Niech prędkość ogólna będzie większa - będzie zabawniej, ale nie zmniejszajcie prędkości jednostek.. :/ Nie dość, że będzie to męczące, to jest to też spore utrudnienie na osób zajętych (pracujących, uczących się), którzy mogą nie mieć tyle czasu, żeby tak długo czuwać nad przebiegiem ataku..
 

DeletedUser87223

Guest
Ja jestem za stylem 4.0 właśnie przez wzgląd na wioski barbarzyńskie i koczownicze, które automatycznie się rozwijają. Cała reszta mnie już mniej interesuje. Chociaż w sumie zabawnie by było, gdyby był i rycerz i możliwość rozwijania poziomów jednostek :D
Gwoli wyjaśnienia mojego wyboru - to że ktoś lubi farmić, czy podbijać wioski koczownicze nie oznacza od razu, że jest nobkiem. Można np nie mieć czasu. Jeśli podbija się jakiegoś gracza, to często trzeba usiąść, wyliczyć godziny, o odpowiedniej porze wypuścić wojo, czuwać nad przebiegiem, itp. Ja mogę zrozumieć, że osoby które nie chcą wiosek koczowniczych mają full wolnego czasu i nic nie muszą robić poza siedzeniem na plemionach, ale jest też sporo graczy, którzy pracują, uczą się, mają rodzinę, czy jakieś inne życie. I takim osobom ciężko jest codziennie podbijać nowego gracza. A dzięki wolnym wioseczkom, mogą po prostu o każdej porze dnia i nocy puścić 4 grubasów i wrócić do roboty/nauki. Nie wszyscy też lubią farmić graczy. Bądź mają dość wiadomości typu: "błagam, przestań mnie atakować :eek:" Dzięki wioskom wolnym mogą sobie farmić nie gnębiąc słabszych. Za to bez względu na to czy będą wioski wolne, czy nie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podbijać wioseczki graczy. Jaki to problem? A jeśli będzie gracz, który jest na tyle słaby, że zajmuje same wolne wioski, to co z tego? Po prostu widać, że jest łatwym łupem. Poza tym te wioseczki koczownicze i ich bonusy są ciekawym urozmaiceniem gry.

Jeszcze 2 sprawy :D
1. Czas startu - czy mogłaby być 16.30, czy 17? Jest sporo osób, które chodzą do szkoły, pracy, itp i nie mogą być o tej 11 na necie.
2. Czemu prędkość jednostek jest tak mała? Przy normalnej prędkości niektóre ataki trwają 20-30 godzin, to przy takiej człowieka szlag trafi. Niech prędkość ogólna będzie większa - będzie zabawniej, ale nie zmniejszajcie prędkości jednostek.. :/ Nie dość, że będzie to męczące, to jest to też spore utrudnienie na osób zajętych (pracujących, uczących się), którzy mogą nie mieć tyle czasu, żeby tak długo czuwać nad przebiegiem ataku..


Zgadzam sie z tobą, a przedewszystkim z predkością jednostek , powinna być 1.6 tak jak szybkośc gry

i wogule jak mamy kilka wiosek i atakujemy woiske co jewt daleko to wsparcie dojdzie juz dzisięć razy i zdołmy sie przygotować zanim ataki przyjda bo bedą szyły długooo i będzie bardzo trudno wiche przejąć i naprawde po kilku porażkach może szlak trafić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser87223

Guest
więć najlepiej szybkość 1.6 eko 1.6 prędkość jednostek 1.6 i 4.0 styl. to by było SUPER :D
 

DeletedUser

Guest
Nowy styl

według mnie najlepszy jest styl 4.0 ale ja proponuję stworzyć zupełnie nowy styl z nowymi jednostkami, budynkami i zamiast zagrody tawerna(zagroda jest dla zwierząt):)
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem za stylem 4.0 właśnie przez wzgląd na wioski barbarzyńskie i koczownicze, które automatycznie się rozwijają. Cała reszta mnie już mniej interesuje. Chociaż w sumie zabawnie by było, gdyby był i rycerz i możliwość rozwijania poziomów jednostek :D
Gwoli wyjaśnienia mojego wyboru - to że ktoś lubi farmić, czy podbijać wioski koczownicze nie oznacza od razu, że jest nobkiem. Można np nie mieć czasu. Jeśli podbija się jakiegoś gracza, to często trzeba usiąść, wyliczyć godziny, o odpowiedniej porze wypuścić wojo, czuwać nad przebiegiem, itp. Ja mogę zrozumieć, że osoby które nie chcą wiosek koczowniczych mają full wolnego czasu i nic nie muszą robić poza siedzeniem na plemionach, ale jest też sporo graczy, którzy pracują, uczą się, mają rodzinę, czy jakieś inne życie. I takim osobom ciężko jest codziennie podbijać nowego gracza. A dzięki wolnym wioseczkom, mogą po prostu o każdej porze dnia i nocy puścić 4 grubasów i wrócić do roboty/nauki. Nie wszyscy też lubią farmić graczy. Bądź mają dość wiadomości typu: "błagam, przestań mnie atakować :eek:" Dzięki wioskom wolnym mogą sobie farmić nie gnębiąc słabszych. Za to bez względu na to czy będą wioski wolne, czy nie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podbijać wioseczki graczy. Jaki to problem? A jeśli będzie gracz, który jest na tyle słaby, że zajmuje same wolne wioski, to co z tego? Po prostu widać, że jest łatwym łupem. Poza tym te wioseczki koczownicze i ich bonusy są ciekawym urozmaiceniem gry.

Jeszcze 2 sprawy :D
1. Czas startu - czy mogłaby być 16.30, czy 17? Jest sporo osób, które chodzą do szkoły, pracy, itp i nie mogą być o tej 11 na necie.
2. Czemu prędkość jednostek jest tak mała? Przy normalnej prędkości niektóre ataki trwają 20-30 godzin, to przy takiej człowieka szlag trafi. Niech prędkość ogólna będzie większa - będzie zabawniej, ale nie zmniejszajcie prędkości jednostek.. :/ Nie dość, że będzie to męczące, to jest to też spore utrudnienie na osób zajętych (pracujących, uczących się), którzy mogą nie mieć tyle czasu, żeby tak długo czuwać nad przebiegiem ataku..


Rozwijające się wioski barbarzyńskie nie są złe,nie zajmują miejsca,nie przeszkadzają i umożliwiają szybki rozwój.Te wioski są dobre do graczy którzy dopiero rozpoczynają grę,one są dla nich coś w stylu treningu(znam to z własnego doświadczenia).A co do godziny,gdy wszyscy by się tak nagle zalogowali to serwer by padł,ale żeby mniej więcej wyrównać szanse by mógł powstać na przykład o 13.00.
 

DeletedUser3943

Guest
nie grałem na 4.0, ale jak widzę z opisów nie jest dla mnie. co to za przyjemość ze zdobycia wiochy za darmo?

nie wiem czemu wogóle powstało coś takiego. przecież istotą gry PLEMIONA są wojny plemion a nie z koczownikami. co to wogóle jest?

wszystko tylko nie 4.0!
 

DeletedUser

Guest
nie grałem na 4.0, ale jak widzę z opisów nie jest dla mnie. co to za przyjemość ze zdobycia wiochy za darmo?

nie wiem czemu wogóle powstało coś takiego. przecież istotą gry PLEMIONA są wojny plemion a nie z koczownikami. co to wogóle jest?

wszystko tylko nie 4.0!

Kto podbija barbarzyńskie ten podbija,a druga sprawa,na światach w stylu 4.0 gracze mają więcej punktów agresorów,a na starych mniej,to z tego powodu bo na nowych stylach więcej się walczy niż na starych.
 

DeletedUser25048

Guest
Oj ludzie ja się zalogowałem miesiąc po rozpoczęciu jednego ze światów i jestem w TOP 200 graczy świata... Można jakoś nadgonić czołówkę...
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Oj ludzie ja się zalogowałem miesiąc po rozpoczęciu jednego ze światów i jestem w TOP 200 graczy świata... Można jakoś nadgonić czołówkę...

dasz mi swój autograf ? ja zacząłem 2 miechy po starcie i do top100 doszedłem , mam się z tego powodu cieszyć ? Tym bardziej , ze tam nie było żadnych osad koczowników i innych udziwnień
 

DeletedUser

Guest
Świat 25

Świat 25 powinien być atrakcyjny, zawierać nowy styl 4.0, który będzie dobry dla każdego gracza. Produkować więcej jednostek w cegielnii, tartaku i hucie żelaza, np 3840 sztuk na godzinę. Zwiększyć liczbę ludności w zagrodzie :D Dzieki temu Świat ten będzie korzystny i więcej będzie na nim grało graczy. Pozdro:)
 

DeletedUser53248

Guest
Jak dla mnie to styl jest obojętny, każdy ma swoje wady i zalety.

Ważniejsza jest prędkość, ja czekam na szybkość co najmniej x2 jak na s17
lub szybciej.
 

DeletedUser

Guest
chetnie bym zagral na tym swiecie ale jak ma byc 4.0 to dziekuje gralem na kazdym na starym gralem do upadlego zarabiscie sei gralo na nowym sporo gralem lecz oddalem wioski kolega i teraz ponownie wrocilem bo dobrze sie gra a co do 4.0 to pogralemze 3 miesiace i usunolem konto bo bezsensownie sie gra wiekszosc idze na latwizne isporo nobow gra
 

DeletedUser87223

Guest
Co wy myślicie że wszyscy gracze na stylu 4.0 przejmują szare wioski? To się mylicie ja gram, mam 240.000 i tylko trzy wioski barbarzyńskie przejołęm, ich poprustu się nie opłaca i nie myślcie że na samych barbarkach będziecie mieli super wynik i że długo pogracie. mi 4.0 podoba się dlatego że są nowe jednostki [łucznik, łucznik na koniu] , rycerz znajduje przedmioty gra jest dużo ciekawsza. Stary styl mi się poprostu nie podoba, również lubie nowy styl bez zbrojowni, ale najlepszy według mnie to 4.0 i szybkość 1.6 we wszystkim eko budowle i prędkość jednostek w takiej szybkości nie jest za szybko ani za wolno jest najciekawiej. i chce mi się śmiać jak czytam że 4.0 to łatwizna bo nikt woja nie robi tylko szlachte i barbarzyńskie przejmuje, i że tan styl jest dla n00bów tych co idą na łatwizne a wcale tak nie jest!!! I na 4.0 tez są wojny wspaniałe walki itp. wielu graczy na stary stylu kończy gre ponieważ nie ma co przejmować. i gra staje się nudna na 4.0 mozesz zawsze przjąć 2 barbary co są dalej od reszty wiosek, co daje ci możliwości walczyć w innym terenie
 

DeletedUser

Guest
Stary!!

Stary ma być i już :cool: bo ciągle nowy nowy noffy noffy noowy = często nooby :/

Ja grałem na normalnym potem tym 4.0 a na starym nie ale na szybkim raz był styl stary i mi się podoba ;D
:eek: .
A co do godziny,gdy wszyscy by się tak nagle zalogowali to serwer by padł,ale żeby mniej więcej wyrównać szanse by mógł powstać na przykład o 13.00.
Wtedy też było by nie fair o 11 też nie :p bo emeryci/emerytki gdyby grał chociaż jeden by się dobrze rozwinął my wracamy z pracy/szkoły a ten już 1,5k pkt i co ;D?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser88161

Guest
Ja zagłosowałem na "Stary styl", ponieważ się do niego przyzwyczaiłem, poza tym na "Nowym stylu" raczej będą chcieli grać ludzie, którzy tak naprawdę małą wagę do tego przywiązują i sugerują się słowem "Nowy"...
Takie jest moje zdanie, no ale szkoda, że i tak "Nowy styl 4.0" wygra. :( :eek:
 

DeletedUser5465

Guest
i tak wygra 4.0 na który głosowałem;)

Zbieram ekipe do plemienia, wymagane doświadczenie z któregoś świata, narazie jest kilka osób z św 13 i 14, więcej info na PW

Także zagłosowalem na 4.0 moze to sentyment do s13:rolleyes:
Mam nadzieje ze s 25 jaki styl by nie byl bedzie swiatem ciekawym.
ps.Mozliwe ze kilku piratow sie pojawi i cos tam pogramy...
pzdr.
 

DeletedUser

Guest
Na 19 jest 4.0. Niby fajnie że te wioseczki się same budują ale bez przesady. Ja wole stary styl! weźcie i tak jak masz ponad 100k pkt, to nie wieżę, że będziesz się oglądać za wioską 3k pkt. Dla mnie jest to nie potrzebne.
Zagrał bym na tym świecie ale 4.0 hmm... trzeba będzie przemyśleć.
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Wszyscy wyżej piszą, że fajnie, ładnie, a ja napisze o której godzinie startuje ten swiatek ? W środe będe miał kaca po dyskotece także prosze gdzieś między 17-20 :):D
 
Status
Zamknięty.
Do góry