Styl świata 25

Jaki styl ma mieć Świat 25?

  • "Stary" styl (bez rycerza, monet, łuczników itd.)

    Głosy: 502 21,8%
  • "Nowy" styl (rycerz, monety, łucznicy itd.)

    Głosy: 354 15,4%
  • "Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)

    Głosy: 1.442 62,8%

  • W sumie głosujących
    2.298
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser8489

Guest
ja zagłosowałem na 4.0 bo ostatnio na nim grałem;) i co noobek jestem?;)


a przechodząc do sedna mojego postu to mam zamiar zagrać na tym świecie;) i pewnie założe plemie jak to mam w zwyczaju, jak ktoś będzie w mojej okolicy to proszę się zgłaszać;), ale najlepiej napisać już teraz na PW ustalimy godzine logowania na św i kierunek jeśli będzie można wybrać, mój nick to będzie powracam i sie bójcie i plemie pewnie AP(kontynuacja z św 13)

mam pytanie będzie można wybrać kierunek?
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
..

ja tam wole stary styl - to jest coś, prawdziwe wyzwanie, anie 4.0 co to ci da że bez walki jakieś szare wioseczki weźmiesz??? NiC - zero satysfakcji...
 

DeletedUser65817

Guest
"to jest coś, prawdziwe wyzwanie", a pewnie będziesz przejmował wioski 50 pkt.
 

DeletedUser

Guest
Zagłosowałem na "Nowy" styl (rycerz, monety, łucznicy itd.)

Nie to żebym preferował ten styl, bo nie cierpię nowyego stylu, ale źeby było sprawiedliwie, gdyż niedawno wystartował stary świat.
A 4.0, jak dla mnie, to pożywka dla n00bów. :D
 

DeletedUser75119

Guest
pytanko

Prędkość gry wyniesie 1.6, natomiast prędkość jednostek 0.625

co to znaczy?? czy to szybciej niż na 12, 22???
 

DeletedUser

Guest
Prędkość gry wyniesie 1.6, natomiast prędkość jednostek 0.625

co to znaczy?? czy to szybciej niż na 12, 22???

1.6 x 0.625 = 1

Predkosc jednostek bedzie tak jak na wiekszosci swiatów, pik 18 minut na pole itp.

A surka bedzie produkowala sie 1.6x szybciej (tak samo budynki beda sie budowac szybciej, jednostki beda sie szybciej robic)

Dla przykjladu na swiecie powiedzmy 2, masz przychód 1000 surki an godzine. Na tym swiecie na tych samych kopalniach mialbys 1600 na godzine :)
 

DeletedUser85251

Guest
nie wiem co wy ludzie znajdujecie fajnego w nowym stylu :D
ja tam glosuje na stary ale jak bedzie nowy to sie nawyzej pogra :p
 

DeletedUser

Guest
No właśnie, świat ze zbrojownią i wioskami koczowniczymi po pierwsze uwatwia grę (szczególnie na początku). Mam nadzieję, że wygra. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
powinien teraz wyjsc teraz 4.0 bo stary styl jest wna s.24 ktory wyszedl niedawno
 

DeletedUser87885

Guest
A ja zadam pytanie skoro w nowym stylu wioski mogą się rozwijać i są to tzw osady koczowników :D to czemu w starym stylu nie można by było zrobić osad i żeby się nierozwijały bez rycerza bez monet, bez łuków :confused: fajnie by się grało z takim bajerem w starym stylu ;]

Jedynie co mi z pomysłów go głowy przychodzi to to żeby zrobić w kuźni 5 poziomów każdej jednostki i ogólnie maxymalny poziom wszystkich jednostek to byłby 25 bo w starym stylu to łatwo jest uzbierać te 30-40K surowców na ostatni poziom jakby było po 100K no to wtedy jakiś sens jest :)
 

DeletedUser

Guest
Śmiać mi się chce gdy czytam wypowiedzi tych co piszą że "będzemy przejmować szare wioseczki".

A co? Wy nie przejmujecie "szarych wioseczek"? Na starym stylu pełno jest wiosek barbarzyńskich. Jedyną różnicą jaka jest pomiędzy wioskami barbarzyńców, a koczowników jest automatyczne rozwijanie się wioch koczowników do pewnego poziomu. I co? I tyle!
 

DeletedUser

Guest
Mi to obojętnę na którym gram;)
ale zagłosowałem na stary bo jest większa frajda z tego że przejmujesz graczy a nie barbarzyńskie ja gram na 2 śiatach starego typu i mi się zarąbiście gra i na 2 świata 4.0 i tam też fajnie tylko graczy mam daleko od siebie bo ponad 15h w jedną stronę reszta barbarzyńskie lub plemienne;/
najbardziej z tych światów nie lubię nowego stylu;)

stary styl jest dla wyjadaczy a nowy dla amatorów 4.0 to styl dla wszystkich;)
 

DeletedUser87221

Guest
^^

Tak, 80%, jak nie więcej to n00by... jednak te n00by kupują KP i napędzają maszynkę zwaną InnoGames, na to nic nie poradzisz. Owszem - Polska ma grupę prO graczy (m. in. Sqnera, Zielonego, Szkodnika, Shaq'a i wielu innych, którzy grali lub nadal grają), być może nawet ludzi mocniejszych od czołówki Die Stämme, jednak u nas niestety przeważają nooby, i właśnie dlatego (niestety) wygra styl 4.0 z szybkością 1,6x0,625

Witaj groszku :)

Większość graczy nie ma nawet pojęcia kto to Sqner , Grolas, czy Szkodniczek :) Co do tych noobów to liczba nieco zaniżona ;)


I mam jeszcze pytanko ... jak startował s14 to był na nim niejaki DaRk WaRRioR 1410 ... niezły nawet był :p
Może zna go ktoś ?

Przestańcie z tym starym stylem.:mad: 4.0 najlepszy! Oto kolejne pomysły:
-nowa jednostka BALISTA
-nowa jednostka ŁUCZNICY Z OGNISTYMI STRZAŁAMI
-nowa jednostka TREBUSZET
-nowy budynek HODOWLA ZWIERZĄT, w którym by się hodowało zwierzęta i je tresowano
-nowa jednostka SŁOŃ który by przewoził łuczników i z którego by strzelali

Jeżeli tak Ci zależy nad wszystkimi niepotrzebnymi zmianami w plemionach, załóż sobie swoją grę przeglądarkową i niech u ciebie wszyscy grają. I dosyć tego spamu na dzisiaj -.-
 

DeletedUser

Guest
Stary styl

Zagłosowałem na stary styl ze względu na kilka reczy.
Po pierwsze właśnie na starychstylach narodzili się wszyscy gracze pr0. Nie sądzicie, że miłoby było popatrzeć na dobrych graczy na nowych światach?
Po drugie nowy styl jest za prosty ;] Jesteś noobkiem- wal na nowe ;]

Rozbawiły mnie argumenty, że jest 24 ;] Bowiem istnieje tam reguła zagrody, a nie wszyscy gracze ją rozumieją. Kiedyś grałem na 2 i 10. Aczkolwiek nigdy na classicu. I uwierzcie, że trochę punkcików się nazbierało ;) Jednak tej reguly za Chiny nie mogę pojąć. Tzn wiem o co w niej chodzi, lecz jeśli byłaby jakoś jaśniej wyjaśniona, to sądzę, że nie byłoby problemu z połpaniem się. I zapewne 85% graczy 24św nie wie nawet, że istnieje taka reguła. heh
 

DeletedUser

Guest
Śmiać mi się chce gdy czytam wypowiedzi tych co piszą że "będzemy przejmować szare wioseczki".

A co? Wy nie przejmujecie "szarych wioseczek"? Na starym stylu pełno jest wiosek barbarzyńskich. Jedyną różnicą jaka jest pomiędzy wioskami barbarzyńców, a koczowników jest automatyczne rozwijanie się wioch koczowników do pewnego poziomu. I co? I tyle!

Grałem na 13, miałem jakieś 350 k gdy oddałem wioski i przyżekam, że nie przejąłem szarej wioseczki ;] Co prawda na drugim, gdy było tam kilka milionków, to zdarzyło się przejąć 116 pkt, ale to rzadko ;]
 

DeletedUser

Guest
Przestańcie z tym starym stylem.:mad: 4.0 najlepszy! Oto kolejne pomysły:
-nowa jednostka BALISTA
-nowa jednostka ŁUCZNICY Z OGNISTYMI STRZAŁAMI
-nowa jednostka TREBUSZET
-nowy budynek HODOWLA ZWIERZĄT, w którym by się hodowało zwierzęta i je tresowano
-nowa jednostka SŁOŃ który by przewoził łuczników i z którego by strzelali

proponuję stworzyć nowy styl 5.1 taki sam jak 4.0 tylko z nowymi budynkami np. lochy, kościół, zamiast zagrody tawerna(zagroda jest dla zwierząt) i nowymi jednostkami np. kusznicy i kusznicy na koniach


Niech sie nie rozdrabniaja i niech dadzą wersję 81.92.53.016
ze smokami, gryfami, feniksami, minotałrami itp. itd.
Was dzieci ne0 już chyba słońce pogrzał...pomyslcie cos...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
I fajnie jakby wyszedł po 16:00 bo większość przychodzi ze szkoły i z pracy.:D:D:D

Ja muszę z przedszkola wrócić ;< Czemu nie napisałes w swym cudownym pościku "[..]ze szkoly i z pracy oraz z przedszkola"? to dyskryminacja !

Niech sie nie rozdrabniaja i niech dadzą wersję 81.92.53.016
ze smokami, gryfami, feniksami, minotałrami itp. itd.
Was dzieci ne0 już chyba słońce pogrzał...pomyslcie cos...

fantastyczny pomysł ^^

Jeszcze jednostki podobnej do czaka brakuje :rolleyes:
 

DeletedUser18992

Guest
Czytanie niektórych postów mnie załamuje. Większość osób, wypowiadających się w tym temacie to dzieci po 10 - 12 lat. Najciekawsze jest to, że wieczorem gdy powstał ten temat pisały tu tylko (żeby nie mówić dorosłe) dojrzałe osoby. Nie wiem co to za przyjemność przejąć pustą wioskę. Już wole się potrudzić i stracić te kilka offów i grubasków ale mieć satysfakcje. Niestety nie możemy nic na to poradzić. Na świecie są i będą ludzie o różnych poglądach i poziomach inteligencji.

Pzdr. ;S
 

DeletedUser76762

Guest
Masz rację. I to świętą :)
Lecz, Nowego Stylu nie było już od ponad kilku światów, także lepiej jest go przywrócić z powrotem. Pewnie następne, (s26/s27) będą albo typu starego, bądź nowego, ale nie 4.0. Stary styl mnie dobija. Nie znoszę wpłacania surowców do pałacu, a na nowszym z monetami oraz łucznikami jest ciekawiej, chociaż prościej. Możesz mieć ekstra wojska, dzięki łucznikom :)
A monety są banalne i bardziej .. realistyczne

Pozdrawiam
 

DeletedUser76762

Guest
I jak widać po procentach, tych waszych starych stylów nie będzie, przynajmniej na s25

"Stary" styl (bez rycerza, monet, łuczników itd.) 419 - 21.87%
"Nowy" styl (rycerz, monety, łucznicy itd.) 302 - 15.76%
"Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze) 1195 - 62.37%
 
Status
Zamknięty.
Do góry