Rap

DeletedUser27227

Guest
Odp: Rap

Jesli piszac o porownywaniu masz na mysli moj post to takze go nie zrozumiales... MI NIE CHODZI O SCENE HIPHOPOWA W SENSIE WYKONAWCOW, bo tak jak powiedziales nawet nie ma co porownywac. Mi chodzi jedynie o polska publicznosc ktora, na chama nie chce szanowac polskich wykonawcow ktorzy zarabiaja na hiphopie. Jesli teraz juz wiesz o co mi chodzi to ponownie przeczytaj mojego wczesniejszego posta. I wtedy powiedz mi cos ciekawego o tym. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rap

Napisałem odpowiedź na pm do Ciebie Marusoaff (sory jeśli przekręciłem link ale trochę się śpieszę :p ) .
Nie chcę nic mówić ale u nas status złotej płyty się dostaje hmmm do 15000 sprzedanych sztuk !! A jak jest w stanach ? Chyba od co najmniej 500 000 sztuk. Tak więc porównania nie ma w żadnym rodzaju muzyki niestety, nie tylko hip-hop ma problemy w Polsce ale i rock, punk, punk-rock też mają sporo problemów (chodzi mi o młodszych wykonawców...)
Co do bitu. Ciągle ktoś mi wygaduje, że robi bity ,podrzuca linki i jak się to spodoba załóżmy 50 osobom to już znaczy, że może być dobre tak więc to jest chyba kwestia gustu "dobry bit" ? Nie sądzisz M. ?
 

DeletedUser26557

Guest
Odp: Rap

don melo ja tam angielskiego nie rozumiem ale podoba mis ie rytm a to sie w rapie nie liczy ale co tam

z 50centa candy shop disco inferno i inne ale już robi słabe nuty



sokół&pono to dwie kochanki uderz w puchara i janek pozycz (misiek ktoterki tam był)


i wogóle oni mają mądre słowa w piosenkach tylko w dwóch kochankach nie mogłem zrozumiec bo powiedział to jao jedo zdanie tak szybko


prez was rozztałem sie z piekną dziewczyna(ktopka a on tak szybko powiedział) Jedną nazywałem wódką a drugą kokainą



wiedziałem ze to wódkka i kokaina to dwie kochanki ale nie zrozumiałem rozstałem sie piekna dziewczyną ja były 2 ale brat mi wytłumaczył że to 2 zdania sa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rap

Ok spoko. :) Apropo polskich realiow a hiphopie, denerwuje mnie bardzo pewna przypadlosc narodu polskiego. Ktory co i rusz wyrzuca polskim wykonawcom ze sie "sprzedali masie" (tede, peja..) Ja sie bardzo ciesze, ze polacy tez dochodza do pewnych pieniedzy w tym rodzaju muzyki. Oczywiscie sa swietni raperzy, troche pomijani przez media, ale nie maja szczescia, czy sily przebicia, takie jest moje zdanie. A wogole przeciez Rap jako tako pochodzi z usa (nie lubie stanow wiec z malej), a jakos NIKT sie nie burzy ze czolowi wykonawcy rozbijaja sie ferrari, maja po kilka domow, narkotyki itp itd. No wiec co o tym sadzicie? :)

zgodzam sie z toba co do przypadłosci narodu, ale co do tych amerykańskich raperów już nie auta i chaty które są w klipach są wynajęte, wypożyczone bo nie stać ich na to!!! może cie to dziwić ale zobacz koszty wydania, nagrania,promocji i nie są to moje wymysły tylko słowa rapera z jakieś strony o rapie już nie pamietam adresu ale jak przypomne do wkleje link
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Rap

zgodzam sie z toba co do przypadłosci narodu, ale co do tych amerykańskich raperów już nie auta i chaty które są w klipach są wynajęte, wypożyczone bo nie stać ich na to!!! może cie to dziwić ale zobacz koszty wydania, nagrania,promocji i nie są to moje wymysły tylko słowa rapera z jakieś strony o rapie już nie pamietam adresu ale jak przypomne do wkleje link

Nie żartuj, że eminema czy 50centa nie stać na dom i samochody.
Jego wydatek jest wyceniany z tego co pamiętam na 250mln $.
A na klipach zazwyczaj się domy wypożycza, bo po co kupować coś na jeden kawałek.
Ps. Ciekawy jestem co za rapera to słowa.
 

DeletedUser26557

Guest
Odp: Rap

bardzo mnie to rozśmieszyło czy;i jak wydaje na producentów itp to robi muzyke i traci:D on na ytm zarabia miliony on ma z 5 ładnych samochodów widziałeś teledysk 50centa candy shop widziałeś tą fure na poczatku no to widzisz jak to go nie stac aa ta nie ma mieszkania on moze bezdomnym wszystkim dom kupić a tym mówisz że go nie stac:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rap

bardzo mnie to rozśmieszyło czy;i jak wydaje na producentów itp to robi muzyke i traci:D on na ytm zarabia miliony on ma z 5 ładnych samochodów widziałeś teledysk 50centa candy shop widziałeś tą fure na poczatku no to widzisz jak to go nie stac aa ta nie ma mieszkania on moze bezdomnym wszystkim dom kupić a tym mówisz że go nie stac:rolleyes:

czytaj ze zrozumieniem mówie że te w klipach
co do tej fury w candy schop raczej nebyła jego
dom też raczej nie

DonMelo
wydatek wynosi 250mln$ wierze ci. To ile wynosi jego dochód z wydanej płyty chodz mi o "jego" co on dostaje do reki.
no i te kase ma głównie z koncertów bo płyty sie raczej słabo sprzedają w porównaniu z poprzednimi latami. (piractwo)
nie były to słowa rapera z najwiekszej pólki tylko średniej(dlatego go już nie pamietam)
 

DeletedUser10424

Guest
Odp: Rap

marosuaff - powinienem się spalić w piekle za to, że podałem link na płytę OSTRego. A jeśli Kanye West nie robi rapu to trzeba by było oddać hołda popśmiertny dla 95 % raperów. Dla Ciebie to pewnie i Nas i Jay-Z to tylko muzyka inspirowania HH.
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Rap

czytaj ze zrozumieniem mówie że te w klipach
co do tej fury w candy schop raczej nebyła jego
dom też raczej nie

DonMelo
wydatek wynosi 250mln$ wierze ci. To ile wynosi jego dochód z wydanej płyty chodz mi o "jego" co on dostaje do reki.
no i te kase ma głównie z koncertów bo płyty sie raczej słabo sprzedają w porównaniu z poprzednimi latami. (piractwo)
nie były to słowa rapera z najwiekszej pólki tylko średniej(dlatego go już nie pamietam)

Nie rozumiesz... Jego majątek jest na tyle szacowany, czyli tyle ile ma.
To nie jest suma, którą trzeba przedzielić przez x osób, tylko to jest to co ma.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rap

marosuaff - powinienem się spalić w piekle za to, że podałem link na płytę OSTRego. A jeśli Kanye West nie robi rapu to trzeba by było oddać hołda popśmiertny dla 95 % raperów. Dla Ciebie to pewnie i Nas i Jay-Z to tylko muzyka inspirowania HH.

Akurat tych dwóch uważam za raperów i to dość dobrych, chociaż dla mnie Dżej jest raczej trochę monotonny i dużo lepszy od Niego jest Ludacris. :D
Poza tym jak wcześniej gdzieś mówiłem scena hamerykańska nie bardzo mnie interesuje i to z różnych powodów między innymi dlatego, że muzyka tam ma co raz niższy poziom. Jak słyszę Akona to mi się nóż w kieszeni otwiera. ;)
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Rap

Akurat tych dwóch uważam za raperów i to dość dobrych, chociaż dla mnie Dżej jest raczej trochę monotonny i dużo lepszy od Niego jest Ludacris. :D
Poza tym jak wcześniej gdzieś mówiłem scena hamerykańska nie bardzo mnie interesuje i to z różnych powodów między innymi dlatego, że muzyka tam ma co raz niższy poziom. Jak słyszę Akona to mi się nóż w kieszeni otwiera. ;)

Tylko moim zdaniem Akon to nie raper. Wielu go tak nazywa, ale ja bym powiedział, że to jest wykonawca popowy, choć trochę ma tych kawałków "hiphopowych". Jednak raz pokazuje jaki on jest gangsta madafaka
a potem śpiewa 'Noboby wanna see us toooogether...'
 

DeletedUser10424

Guest
Odp: Rap

Jak wszyscy wiemy niedługo ma być nwa płyta Fokusa, premiera jest zaplanowana na 13 marca. Znani są już goście:

HST
OSTR
Rah
Śliwka
Gural
Pezet
Aes

Płytka pewnie będzie dobra, raczej na pewno kupię ją.
 

DeletedUser10424

Guest
Odp: Rap

Wyszła nowa płyta 2cztery7 pt. "Spaleni innym słońcem". Nie będę dawał linku, bo kto chce znajdzie, już jest w niecie, sam jeszcze nie ściągałem. Zakupię oryginał, OSTRego też kupuję oryginał, jeszcze czekam na Fokusa i to będą według mnie trzy najlepszy płyty tego roku, bo może jeszcze PiH, ale to się okaże.
 

DeletedUser1222

Guest
Odp: Rap

Wyszła nowa płyta 2cztery7 pt. "Spaleni innym słońcem".

miałem nadzieje że coś porządnego wyjdzie a tu wielkie rozczarowanie , płytka słaba tekstowo i bity nie z tej bajki. Mes robi z siebie drugiego Meza ;/ porażka

Co do płyty ostrego to dość dobra ale juz chyba od 3 płyt na tym samym patencie jedzie ogólnie polecam ale także miałem nadzieje na cos lepszego

ps; 21 marca w łodzi bede na jego koncercie to zobaczymy jak na żywo to będzie wyglądało

Płyta Fokusa niestety jest przeniesiona na kwiecień przy czym nie ma określonej daty. Mysle że w połowie kwietnia powinna już być w sklepach

Ja osobiście czekam na solówke Rycha i mixtape Decksa to 2 płyty które zakupie w oryginale. Płyta PIH'a też bedzie kozak i bardzo mnie ciekawi jak bedzie wyglądał kawałek Piha z Peją zapowiada sie kozak

edit / dodam jeszcze ze niedawno wyszedł nielegal Projektantów płytka za free a na prawde trzyma poziom , wśród gości są tacy raperzy jak : Sokół , OSTR , Łona , Płomien 81 , Sobota i kilku mniej znanych
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10424

Guest
Odp: Rap

Jak dla mnie płyta 2cztery7 kozak po kilku przesłuchaniach. Co Ci w Mesie nie pasuje? Bity takie mają być to w końcu g-funk.
 

DeletedUser31563

Guest
Odp: Rap

Ja ówielbiam snoop dooga,pih,molesta ewenement,hemp gru,onar,tede,wwo,grupa operacyjna-Co wy na to?:):D
 

DeletedUser10424

Guest
Odp: Rap

Na płycie 2cztery7 najbardziej podobają mi się kawałki: "Spójrzcie na niego" (kozacka zwrotka Ciecha), "Powód do dumy", "Swiętej pamięci", skit (flow Mesa tutaj pokazany w pełni), "Luz Naturalny" (bardzo dobra zwrotka Stasiaka), "Spaleni innym słonem" (tutaj refren dobry) i Intro. Z Płyty Ostrego to "1980", "To ja mam flow", "Jestem tylko dzieckiem" i "Big Money On The Table". Jak na razie dwie najlepsze płyty roku (czekamy na Fokusa), chociaż płyta Warszawiaków bardziej mi się podoba.
 
Do góry