Rap

DeletedUser26557

Guest
Odp: Rap

Ten koleś to w ogóle parodia jakiegokolwiek rapera. Przy nim Popek i Boski Roman są bogami rapu. Niby coś tam po francusku nawija, a co do czego to wymyśla byle co, słowa, które w ogóle nie istnieją. Co najwyżej to się pośmiać z niego można.



No proste przeciez on to dodał dla brechtu a ten lech roch to stare ale dobre brechtałem sie z niego ostro na przykład te słowa


"moja kariera zaczeła sie dwa dni temu kiedy jadłem słoik dzemu ten dzem tak zadziałał mnie hehe" jakos tak to było ale miałem z niego polew



a co do tych słow on sam mowil ze nie istnieja tylko sam wymysla
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rap

Jeżeli chodzi o niego, to nie wydaje mi się, że robi to dlatego by się można pośmiać. On myśli, że robi to dobrze, a nie widzi, tego co inni zauważają. Zrobił z siebie pośmiewisko i tyle "a wena jest king konga" :)
 

DeletedUser39799

Guest
Odp: Rap

Naprawde szkoda polskiego rapu dla takich bęcwałów jak on.
 

DeletedUser10424

Guest
Odp: Rap

ucantkillmetwicespkg3.jpg


Pogz & Pelzky - U Can't Kill Me Twice SP
(2008, WieszOCoChodzi, Singiel)

Zapraszamy do sprawdzenia nowego projektu spod szyldu WieszOCoChodzi. Rap Pogz'a oparty na niepowtarzalnym koncepcie i świeże, syntetyczne brzmienie młodego producenta ze Słupska, Pelskiego. Niestandardowe animacje wykonał Boomer. Dla zwolenników konkretnych pomysłów od młodego pokolenia. Singiel zawiera intro, dwa zupełnie premierowe utwory, acapellę oraz instrumental.

Pod tym linkiem można pobrać:

http://pogzpelzky.osirecstudio.com/
 

DeletedUser7485

Guest

DeletedUser10424

Guest
Odp: Rap

Mylisz się, ten koleś nie robił tego dla jaj, on myślał, że naprawdę jest dobrym freestyle'rem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rap

Melo przesadzasz, porównanie jest absurdalne... Porównujesz gościa, który wymyśla własne słowa byle się pokazać z raperami. Nie jestem fanem ani Sokoła ani Pono, ale przynajmniej tekst się na coś składa, fakt, że jakiś idealny nie jest ale ma sens.
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Rap

Jak dla mnie pisenka o niczym i taki freestyle to *****. Fakt, że jeden to żałosny wolny, a druga to pisenka, ale przesłanie ( o ile wogóle można o nim mówić ) jest żadne. Oczywiście w tym free to nawiet nie ma co mówić o rapie, a w Uderz w puchara jest super recepta. Najlepiej wziąść i się nawalić.
 

DeletedUser26557

Guest
Odp: Rap

Uderz w puchara moze troche nie fajne.No ale masz cos do piosenki ich np "dwie kochanki"??lub "Boją się" na przykład?. usasadnij swoj wybor bo ja do tych piosenek i do innych piosenek tych dwoch wykonawcow nie mam
 

DeletedUser10424

Guest
Odp: Rap

wolnywolnystylmauevl6qr4.jpg



Eskobar - Mistrz WBW 2007 oraz wciąż aktualny zdobywca Śląska debiutuje singlem pt. Wolny Wolny Styl. Bit do utworu przygotował SebaKK (AlboAlbo). Za brzmienie utworu odpowiada Zygmunt Litwin (Ludzie Lasu Studio). Swoją gościnną zwrotkę dograł także drugi znany freestylowiec Flint.


WOLNY WOLNY STYL:

01. Wersja EP
02. Remix ft. Flint
03. Instrumental
04. Acapella

http://www.sendspace.pl/file/i1JKJyDC/

Większość z Was powinna wiedzieć, kto to jest Ekso, a jeśli ktoś nie wie, to niech posłucha. Wygrał WBW w poprzednim roku, top 10 polskiej freetylowej sceny. Flint, który dograł się do tracku nr. 2 także jest polskim czołowym freestylowcem.

EDIT. Kozacki numer, ciekawe czy będzie jakaś płyta albo chociaż EPka. W remixie zwrotka Flinta dobrze zarapowana. Jaram się. Powoli dochodzę do wniosku, że polskie podziemie jest mocniejsze niż mainstream.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7485

Guest
Odp: Rap

Uderz w puchara moze troche nie fajne.No ale masz cos do piosenki ich np "dwie kochanki"??lub "Boją się" na przykład?. usasadnij swoj wybor bo ja do tych piosenek i do innych piosenek tych dwoch wykonawcow nie mam

Ja akurat mówiłem o uderz w puchara i do tego mogę dać argumenty.
Rymy są żałosne i takie wręcz proste. Tekst jest słaby, a przesłanie super.
Więcej nie trzeba wymieniać...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rap

Ja akurat mówiłem o uderz w puchara i do tego mogę dać argumenty.
Rymy są żałosne i takie wręcz proste. Tekst jest słaby, a przesłanie super.
Więcej nie trzeba wymieniać...

Widzę, że bardzo się uparłeś, ale powiedz mi czym się różni tysiące innych piosenek? Mało jakie piosenki mają w sobie coś poza treścią widoczną na początek. Peja nie ma nic poza głosem, bo kiepskie ma rymy, no a z przesłaniem nie ma co żartować nawet. W Uderz w puchara jest chociaż bit wchodzący w ucho jak dla mnie nie jest to żadna dobra nuta, ale codziennie słyszy się dużo gorsze wystarczy włączyć radio... Wiem, że tam nie ma hip-hopu, ale to tylko przykład. Mieszko zaczyna się robić denerwujący, bo chcąc się pokazać zrobi wszystko. nabijanie się z Kononowicza nawet mu wyszło, nieźle nawet Dode, ale ugryź suchara do dla mnie żenada...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rap

wolnywolnystylmauevl6qr4.jpg



Eskobar - Mistrz WBW 2007 oraz wciąż aktualny zdobywca Śląska debiutuje singlem pt. Wolny Wolny Styl. Bit do utworu przygotował SebaKK (AlboAlbo). Za brzmienie utworu odpowiada Zygmunt Litwin (Ludzie Lasu Studio). Swoją gościnną zwrotkę dograł także drugi znany freestylowiec Flint.


WOLNY WOLNY STYL:

01. Wersja EP
02. Remix ft. Flint
03. Instrumental
04. Acapella

http://www.sendspace.pl/file/i1JKJyDC/

Większość z Was powinna wiedzieć, kto to jest Ekso, a jeśli ktoś nie wie, to niech posłucha. Wygrał WBW w poprzednim roku, top 10 polskiej freetylowej sceny. Flint, który dograł się do tracku nr. 2 także jest polskim czołowym freestylowcem.

EDIT. Kozacki numer, ciekawe czy będzie jakaś płyta albo chociaż EPka. W remixie zwrotka Flinta dobrze zarapowana. Jaram się. Powoli dochodzę do wniosku, że polskie podziemie jest mocniejsze niż mainstream.

Ano tu się z Tobą zgodzę, Eskobar na wolnym już dawno udowodnił, że wymiata. Teraz pierwszy raz miałem okazję posłuchać czegoś innego w Jego wykonaniu i trzeba przyznać, że wymiótł. ;)

Z tego co się orientuję to już niedługo ma wyjść jakaś płytka Esko w maxFLOrec. Na pewno będzie jakaś EPka czy będzie LP, zapewne w nieokreślonej przyszłości na pewno. Zresztą na okładce masz napisane, że to singiel promujący EPke. :D Na której będzie SiwyDym. Już się jaram. :D ;)

PS. WBW jak WBW. Esko wygrał Wojnę o Śląsk. Jak ktoś nie widział to zapraszam na stronkę www.maxFLOrec.com i tam do ściągnięcia jest dokument o zeszłorocznej fristajlowej wojnie o śląsk. Całkiem fajnie zrealizowany i można zobaczyć kilka fajnych fajtów chociażby z udziałem Esko. :D
 

DeletedUser7485

Guest
Widzę, że bardzo się uparłeś, ale powiedz mi czym się różni tysiące innych piosenek? Mało jakie piosenki mają w sobie coś poza treścią widoczną na początek. Peja nie ma nic poza głosem, bo kiepskie ma rymy, no a z przesłaniem nie ma co żartować nawet. W Uderz w puchara jest chociaż bit wchodzący w ucho jak dla mnie nie jest to żadna dobra nuta, ale codziennie słyszy się dużo gorsze wystarczy włączyć radio... Wiem, że tam nie ma hip-hopu, ale to tylko przykład. Mieszko zaczyna się robić denerwujący, bo chcąc się pokazać zrobi wszystko. nabijanie się z Kononowicza nawet mu wyszło, nieźle nawet Dode, ale ugryź suchara do dla mnie żenada...

Ja nie powiedziałem, że Peja czy Mieszko jest dobry. Ja peji nie lubię za jego teksty i zmienność zdań. Dla mnie jest po porstu fałszywy i cwany.
To co robi Mieszko to jest już żenada. Na początku w tym całym sporze uważałem, że miał rację, ale teraz widzę, że z Dodą są siebie warci.
Nie miał pomusłu na dobry tekst to najłatwiej napisać coś o Kononie czy Dodzie i wcale to takie trudne nie jest. Najpierw Konon, potem doda i w prawie każdej piosence do niej pije. Nagrał "Mordo ty moja" czy coś takiego i tam też oczywiście musiał się do niej odwołać ( trzeba skończyć z tą diodą ).
Widziałem urywkę z koncertu to też kawały o Dodzie, u Wojewódzkiego wolny o Dodzie, a teraz to freestajlo. To uryź suchara jest tak świetne jak orginał, a program ogólnie żenujący. Myśli pewnie, że jest taki fajny.

A że Doda jest jaka jest to nie znaczy, że w każym tekście mam o niej pisać.
Skoro jest ... to chyba nie warto.
 

DeletedUser49350

Guest
...

Ech nikt Mieszka nie lubi...Eskobar wymiata, ale od połowy polskiego rapu wolę słuchać Dody...Przynajmniej jakieś teksty są, a nie "pójdziemy na piwko ziom ,nie ,czemu ,ja pirdulę korwa ćma, wupierdlaj".Generalnie na takim poziomie jest polski Hip-hop, szkoda.Jak można słuchać czegoś takiego jak "Uderz w puchara"? Błąd już w tytule...
 

DeletedUser

Guest
Ech nikt Mieszka nie lubi...Eskobar wymiata, ale od połowy polskiego rapu wolę słuchać Dody...Przynajmniej jakieś teksty są, a nie "pójdziemy na piwko ziom ,nie ,czemu ,ja pirdulę korwa ćma, wupierdlaj".Generalnie na takim poziomie jest polski Hip-hop, szkoda.Jak można słuchać czegoś takiego jak "Uderz w puchara"? Błąd już w tytule...

Teksty dody są na bardzo niskim poziomie, nie masz co bronić jej mówiąc, że ma lepsze teksty, bo są słabe prawie tak bardzo jak feel.
 

DeletedUser10424

Guest
Fatalny - czy Ty nie chcesz czy nie umiesz sprawdzić bardzo dobrych graczy z podziemia? Jest ich tam tylu co na legalu, tylko nie wszyscy znają ich ksywki.
Masz sobie sprawdź: Smarki, Jobix (Brudne Serca), Dinal, Jimson, WOCC (Tetris, Pogo, Esdwa, Trzyker), Reno, Cira, Flint, W.E.N.A, Lilu, Peerzet, Enson i wielu innych, oprócz tego jest sporo mniej znanych i dobrych raperów na legalu, np. Tymon.
 

DeletedUser49350

Guest
...

Ech weźcie dajcie mi spokój...Ale mają nazwy ciekawe...Smarki, Brudne Serca...Może lepiej nie będę ich słuchał.
@Diablo
Nie bronię Dody, po prostu chciałem uświadomić, że pisze lepsze teksty od niektórych polskich hip-hopowców.A o Feel to już nie będę pisał, bo znowu mnie obskoczycie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10424

Guest
Ech weźcie dajcie mi spokój...Ale mają nazwy ciekawe...Smarki, Brudne Serca...Może lepiej nie będę ich słuchał.
@Diablo
Nie bronię Dody, po prostu chciałem uświadomić, że pisze lepsze teksty od niektórych polskich hip-hopowców.A Feel...Kto tu słucha Feel?

Tym postem się pogrążyłeś. Już lepiej nic nie pisz, wstydu nie masz?
 

DeletedUser49350

Guest
...

Wstyd za co niby? Za to, że nie słucham smarków? To sobie piszę raczej za zasługę.
 
Do góry