Rap

DeletedUser

Guest
Odp: Rap

Tameroo, nie możesz mówić, że Xzibit jest słaby w tym co robi. Posłuchaj jego muzyki, ja lubię amerykański bo dobrze brzmi, niestety teksty co poniektórzy mają żałosne. Tameroo to, że prowadzą jakieś programy w TV nie znaczy, że są słabi. Jak już napisałem posłuchaj sobie Xzibita.

Ja nie mówię, że go nie lubię, (a propgram też jest fajny ;)) ja mam kilka jego piosenek i są całkiem niezłe, ale może coś mi polecisz, bo ja znam tylko takie piosenki jak "X" (ze snoopem) i "Hey Now", reszta w sumie nie przypadła mi do gustu, ale jak coś uważasz za godne uwagi to napisz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rap

Wtrącę swoje 3 grosze..

HipHop'u nie słucham za dużo (Raczej Linkin park itd.), jednak kilka zespołów mnie naprawdę urzekło.. PFK - Najlepszy polski zespół HH, K44 - Polecano mi, ale jakoś nie przesłuchałem. Parę piosenek zaledwie. Killaz Group - Jedna piosenka, miodzio.. Ten FloW! :D
Zagraniczny.. hmm. Na pewno 50 cent (Candy Shop, Hmm!) Snoop Dog ma fajne niektóre.
Jak już mówiłem, nie słucham dużo HH, dlatego króciutki pościk. :)

#edit
Zapomniałem dodać, że DKA ma również swój styl.. Nie jestem pewien czy to HH, bo chyba jakaś mieszanka. x)
No i Eminem.. głównie Loose Yourself.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7378

Guest
Odp: Rap

No tu fakt DonGuralesko ma najlepszy flow. I ładnie z rymami jedzie :) Tego się bardzo przyjemnie słucha.
A co do innego stylu posłuchajcie Pijani Powietrzem - Latajacy Holender. Trzeba mieć łeb, żeby takie coś wymyślić :)
 

DeletedUser10424

Guest
Odp: Rap

Gurala się dobrze słucha, ale wiele osób zarzuca mu nawijanie o niczym. Jak on ma tak nawiajć o niczym to ja się cieszę, wielu raperów nie dorównuje mu techniką ani stylem. Dobra zwrotka na Kodexie, ogólnie jaram się nim.
 

DeletedUser25029

Guest
Odp: Rap

a może by jaka sonde wcisnac kto slucha rapu

P.S: czasami moge posuchać grupy operacyjnej
 

DeletedUser25029

Guest
Odp: Rap

"nie bedzie niczego" i "mordo ty moja" jest najlepsze:D
 

DeletedUser10424

Guest
Odp: Rap

to juz lepiej zrobic kto słucha jaki zespół albo jakiego rapera



grupa operacyjna ma slabe kawalki mam tylko 1 który mi sie podoba...


Jesteś zmienny jak chorągiewka kiedy wieje wiatr. Na poprzedniej stronie piszesz, że masz ich kawałki, zdecyduj się.

Co do sondy, to po co ona? Nie wiedzę kompletnie sensu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rap

Sonda? I co by w niej było? Kogo słuchasz? Artystów jest zbyt wielu, a po co pytać kto słucha rapu? to jest temat tylko dla takich osób więc sonda zbyteczna. Mordo ty moja to raczej jeden ze słabszych kawałków Grupy Operacyjnej, może nie najgorszy, ale trochę monotonny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rap

"nie bedzie niczego" i "mordo ty moja" jest najlepsze:D

Pragnę zauwarzyć, że te kawałki stały się popularne, ponieważ Kononowicz był wtedy na czasie, tak samo słynne "mordo ty moja". Moim zdaniem są to kawałki "na chwilę", a potem gdy minął hałas o Kononowiczu, piosenka też stawała się nudna i nieciekawa :rolleyes:
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Rap

Chciałbym teraz poruszyć jedne z głównych elementów kultury hip-hopu, a mioanowicie wojny na słowa. Co o tym sądzicie i kogo uważacie za najlepszych w tej dziedzinie. Moim zdaniem to Tetris, Duże Pe, O.S.T.R
 

DeletedUser10424

Guest
Odp: Rap

O.S.T.Ry nigdy nie walczył na słowa, on tylko jechał na jakiś temat lub bez tamtu na freestylu.
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Rap

O.S.T.Ry nigdy nie walczył na słowa, on tylko jechał na jakiś temat lub bez tamtu na freestylu.

Wiem, że nie walczył. Widocznie źle to ująłem. Chodziło mi o freestyle.
Tak więc żeby byłó jasno:
Duże Pe, Tetris - bitwy
Ostry - freestyle na tematy
 

DeletedUser10424

Guest
Odp: Rap

Ja bym dodał Esko albo Pogo czy Muflona. Jest sporo freestylowców w Polsce, ale ci już wymienieni są najlepsi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rap

Jest sporo freestylowców w Polsce, ale ci już wymienieni są najlepsi.

mi z freestylem kojarzy się najbardziej Lech Roch :D a tak powaznie to nigdy o tych, o których piszecie nie słyszałem :(


@down

Duże Pe znam, ale z kilku kawałków z udziałem meza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rap

Odrobiłem lekcję. Słyszałem wcześniej o OSTR, ale nigdy nie słuchałem jego utworów, słyszałem, że bardzo go chwalicie, więc postanowiłem przesłuchać 10 utworów i nie wiem skąd porównanie, że kiedyś był kaliber44 a teraz mamy ostrego, moim zdaniem to żadne porównanie, niezła jest piosenka kochana polsko, reszta mi zupełnie nie podeszła nie wiem czym się OSTR różni od pozostałych raperów aktualnie rapujących. Słyszałem jeden kawałek z Tede i tu widać wyraźną różnicę między nim,i dwoma, OSTR jest dużo lepszy, ale wolę Eldo
 

DeletedUser23285

Guest
Odp: Rap

Ja głównie słucham Hemp Gru, eldo i ZIP squadu no i czasem Peja :) Ale za to nie lubię amerykańskiego rapu :eek:
 

DeletedUser23910

Guest
Odp: Rap

a ja to słucham eminema,molesta ewenement,50 cent
 

DeletedUser25504

Guest
Odp: Rap

Jak widzę jak piętnastki mówią, że słuchają rapu (Doniu, Verba itp hiphopolo) to mi się rzygać chce. Grupa Operacyjna? Co to ma wspólnego z rapem? 50cent, Eminem - piękna komercja. Nominowanie do nagród TopTrendy w kategorii HipHop - Mezo, Sistars? Kto to wybiera?

Posłuchajcie sobie Homoxymoronomatury czy Dynamolu (nowe płytki), Grammatika, Eldo. O K44 i Pfk nie wspominam bo to jest klasyka. Najbardziej boli mnie postrzeganie hiphopu przez inne subkultury, i to wszystko z winy tych tępych małolatów...ech polski hiphop stoi na bardzo wysokim poziomie, tylko trzeba wiedzieć czego słychać i odróżniać prawdziwy rap/hiphop od hiphopolo!

Karramba - ta no to jest dla ludzi z wysokim poziomem intelektualnym - zero przekazu, mnóstwo bluzgów, tępe rymy, brak flow.


eminem to komercja??? buuuuuu!!!!!! z polskiego hip-hopu(jesli mozna to cos tak nazwac) najlepsza grupa operacyjna i wlasnie mezo!!
 
Do góry