Petycja w sprawie obniżenia ceny PP

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser159938
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz petycję?

  • Tak, popieram. Zwróćmy uwagę, że PP u nas jest relatywnie droższe.

    Głosy: 561 93,0%
  • Nie popieram. Ceny KP są na dobrym poziomie.

    Głosy: 28 4,6%
  • Wszystko mi jedno. Nie używam KP

    Głosy: 14 2,3%

  • W sumie głosujących
    603
Status
Zamknięty.

DeletedUser160705

Guest
Strefy euro to za 5 lat sie nie doczekamy ... W Polsce jest duzo graczy mysle co uzywa KP wiec mozna by cene zmniejszyc. Obecny przelicznik nie jest za dobry... ja bym nawet 50% obnizyl .:D
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Mam nadzieję.

Jak teraz zbankrutuje Hiszpania to ten eurokołchoz może się w końcu rozpaść. Sama armia urzędników została stworzona tylko po to aby dac zatrudnienie kolegom partyjnym, znajomym i rodzinie. Lewacy nigdy nie powinni brać się za tworzenie czegoś takiego. Przy takim zróżnicowaniu gospodarek, podatków i kultury wprowadzenie euro było błędem. Pominięto kilka kroków przy wprowadzaniu euro między innymi takich jak ujednolicenie prawa oraz podatków. Najwidoczniej ktoś miał w tym interes.

Najpierw banki Niemieckie i Francuskie pożyczały pieniądze Grecji a później Merkel z Sarkozym próbując ratować sytuacje namawiały inne kraje na składki na rzecz Grecji aby odzyskać ile tylko możliwe ;)

Dodatkowo dochodzi jeszcze sytuacja Włoch na które pewnie też trzeba będzie się składać a nikt nie pomyślał o tym, ze ten kraj posiada takie rezerwy złota, że jest w stanie sam spłacić własne zadłużenie :)
 

DeletedUser161116

Guest
Gdyby KP było za 7-8 zł na miesiąc przez sms to chętnie bym je kupował a ceny aktualne są zbyt wysokie i na pewno jakaś część graczy rezygnuje właśnie z tego powodu że ceny są zbyt wysokie.
 

DeletedUser

Guest
Temat idiotyczny. Czemu mialby wam obnizyc skoro na tym zarabiaja? A i tak o wszystkim decyduje InnoGames a nie support.

Zwróćmy uwagę, że PP u nas jest relatywnie droższe.
Cena jest taka sama...

Ja mieszkam w Belgii i za miecha daje 4 euro :D
 

DeletedUser159480

Guest
Chyba nie wiesz co oznacza słowo "relatywnie" :(

Chodzi o to, że w Polsce średnie zarobki są znacznie mniejsze niż w Belgii.
 

DeletedUser

Guest
Chyba nie wiesz co oznacza słowo "relatywnie" :(

Chodzi o to, że w Polsce średnie zarobki są znacznie mniejsze niż w Belgii.

Szczerze? Nie za bardzo :p

No i co? Cena jest taka sama IG nie obchodza zarobki w danym kraju czemu niby w Polsce mialoby byc taniej niz w Belgii?
 

DeletedUser

Guest
To zelezy od tego o ile byscie chciali obnizyc ta cene.

Moim zdaniem IG tylko na tym straci bo przewaznie podzial jest na graczy ktorzy chca i normalnie placa za gre i na graczy ktorzy wogle nie chca za nia placic... ale to tylko domysly ;)
 

DeletedUser144151

Guest
Gdyby KP było za 7-8 zł na miesiąc przez sms to chętnie bym je kupował a ceny aktualne są zbyt wysokie i na pewno jakaś część graczy rezygnuje właśnie z tego powodu że ceny są zbyt wysokie.

wtedy IG dostawało by około 2-3zł za twoje 200pp,już nie raz pisałem na tym forum to ze gracz nie potrafi zakupić w inny sposób niż sms to tylko i wyłącznie jego lenistwo,za wygodę się płaci,Nie mów mi że niepełnoletni nie mają innej możliwości bo znam nieletnich graczy i kupują 200pp po około 9zł
 

DeletedUser87047

Guest
Ceny

Gra powstała by cieszyć,bawić i ....aby ktoś zarabiał. Jestem oczywiście za obniżeniem ceny za KP ale myślę że to nie nastąpi. Z prostej przyczyny:chcesz, płać- nie chcesz, nie płać. InnoGames zarabia i to pewnie nieźle więc ma to gdzieś.
 

DeletedUser159480

Guest
Jasne, że nie nastąpi. Aby w ogóle było to możliwe, to musielibyśmy napisać pismo do IG, a "na razie" tylko głosujemy.. już od sierpnia zeszłego roku, oczywiście na tym się skończyło, bo nikt nie wziął się za napisanie notki do IG, wszyscy wolą głosować. Ja swoją aktywność w tym zakresie zaproponowałem, ale sam nie wiele zdziałam, bo nie mam zielonego pojęcia jak to wszystko złożyć w sensowne pismo do IG.
 

DeletedUser165979

Guest
Pytanie, czy InnoGames zdaje sobie sprawę z tych dysproporcji?

InnoGames ma to gdzieś niestety i niech nikt z administracji nie waży się nawet zaprzeczać, bo cokolwiek powiedzą to i tak by nie zmienili cen.

Liczy się "CZYSTY ZYSK" i nie oszukujmy się. Niestety pewnie z czasem będzie tylko coraz drożej. Nie liczą się dla nich gracze, a tylko kasa. Ja im się nie dziwie, bo skoro mają biznes to są tylko nastawieni na zysk i nic więcej.
 

DeletedUser

Guest
Dlatego 3/4 graczy kupuje PP po 8-9 PLN u pośredników...

Własnie tak się tworzy czarny rynek:)
 

DeletedUser144395

Guest
Dajcie ludziom zarabiac...
tyle ludzi musi pracowac by utrzymac każdy swiat w nalezytym porządku i Ci ludzie też muszą kupic chleb i od czasu do czasu napic sie wodki.
Wydaje mi sie, ze cena za PP jest adekwatna ( jesli chodzi o przelew).
Nie oszukujmy sie 9 zł to u przecietnego Polaka godzina pracy.
A konto internetowe nawet już osoba co ma 13 lat może założyc zupełnie za free.
Kupno przez sms jest drogie, ale to sa koszty które trzeba płacic u posrednika (plus,orange itp.), którzy też chca kupic sobie chleb i napic sie wodki i jest to zrozumiałe.
Jak już ktos napisał... Za wygode trzeba płacic.

Jestem na NIE, bo Ci ludzie też musza jakos zarabiac. IG jest wielka firmą wiec mają doskonałych specjalistów od "strategii finansowej", którzy widocznie obliczyli, ze sie nie opłaca isc na ilosc kupionych PP, więc pierdół nie piszcie, ze lepiej isc w tym przypadku na ilosc...
 

DeletedUser

Guest
Petycja jest bezsensu IG nie zmniejszy sobie dochodów a kasy potrzebują na promocje swoich nowych gier Greekopolis i ForgeofEmpire
 

DeletedUser166046

Guest
Witam

witam też jestem za bo grają w to też Nastolatkowie którzy nie mają bogatych rodziców więc mają być gorsi.
 

DeletedUser

Guest
Petycja ta jest chyba najgłupszą jaką widziałem....
Ostatnio grałem na 63 świecie i jak ja miałem kilka set pkt to koleś koło mnie już miał 10 wiosek tylko dlatego że wydał na KP 500zł ....
KP powinno znacznie zdrożeć a nie stanieć.
Te które dają najwięcej KP powinny podrożeć o 25 % a te które są najtańsze to powinny zostać tak jak są.
Takie jest moje zdanie bo to jest bez sensu że ktoś ma kase i se wykupie w cholere KP i już ma kilkanaście wiosek a my nawet 2 nie mamy, plemiona zeszły na psy wcześniej takiego czegoś nie było i była fajna zabawa a teraz tylko kasa się liczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry