Wyniki wyszukiwania

  1. Wersja 8.34.1 - komentarze

    praktycznie z każdą aktualizacja olewacie graczy i robicie cos na siłę bo tak wam sie podoba , nie pytacie sie graczy czy chca jakiejkolwiek zmiany tylko je autorytarnie wprowadzacie i oczekujecie na oklaski ja zacząłem w tą grę na samym początku i wówczas była to zdecydowanie inna gra niz jest...
  2. Wersja 8.24 - komentarze

    kmic jak raczysz zauwazyc kolejna aktualka po której gracza wala same superlatywy opanujcie sie zanim większość graczy to rzuci (graczy nie dzieci) co do szablonów to plusik za rozwiniecie ale miejsce obecne to sabotaż poprostu zaraz w odpowiedzi poleci pewnie że 99% stystycznie ma rozdzialke...
  3. Wersja 8.24 - komentarze

    i jeszcze jedno pytanie czy jak nie masz aktywnego AF to czy raporty z farmienia tez bedą kasowane
  4. Wersja 8.24 - komentarze

    nie zbierania resztek po sobie tylko surowców wszystkim czym sie ma co zwlaszcza na poczatku gry jest wazne - nie odrazu masz na tyle wojska by łykac po 20k surki z barbar i słac takich ataków kilkanascie /kilkadziesiat na raz a wstawienie na poczatku gry choćby kilku pików do farmy jest dosc...
  5. Wersja 8.24 - komentarze

    to ze nie uzywam obecnie nie znaczy ze nie wiem jak to dziala a co z szablonami A i B nie działaja juz ? twierdze ze mozna posłac atak na farmę z 2 wiosek np z szablonem A po to zeby móc wyczycic wiecej farm na raz (ilosc przyniesionych surowców bedzie taka sama lub wieksza niz puszczanie...
  6. Wersja 8.24 - komentarze

    czy mozesz wylac za pomoca AF atak z 2 lub wiecej wiosek na 1 farme ? jezeli tak to masz 2 lub wiecej raporty z 1 farmy czy za pomocą AF mozna farmic aktywnych graczy ? czy aktywny gracz farmiony moze sie bronic ? czy moze ktos wesprzec farme zeby uprzykrzyc zycie ? jezeli tak to sam...
  7. Wersja 8.24 - komentarze

    kmic po raz kolejny pokazujesz jakim jestes bufonem zamiast precyzyjnej i prostej odpowiedzi na proste pytanie drwisz nie majac nic do obrony kolejnej idiotycznej poprawki nie uzywam AF i nie mam stert raportów ale wole miec mozliwosc ich przegadania niz jej nie miec ale to za trudne do...
  8. Wersja 8.24 - komentarze

    to proszę mi wytłumaczyc jak ma ktos przeniesc raporty jak np puszcza ataki z rana potem wchodzi na plemiona po południu a tam tylko ostatnie ataki z wioski chcecie to usprawnic to przywróćcie dzialanie filtra zaznaczajacego wszystkie raporty oprócz ostatniego z danej wioski a akcję co z...
  9. Wersja 8.24 - komentarze

    jezeli to ma sie tyczyć wszystkich raportów a nie tylko z farmienia barbar to jest to sabotaż a nie inowacja o kasowaniu raportu ma decydować gracz a nie głupi automat przyklad :rozbijam bunkier. puszczam np kilkadziesiat atakow i po pewnym czasie sprawdzam co sie dzialo czy bunkier jest...
  10. Wydarzenie: Ocal członków rodziny królewskiej!

    zasady eventu podales/liście wiec nie traktuj graczy jak bezmózgowców bo to nie świadczy o tobie za dobrze i w zwiazku z tym wy z załżenia i z premedytacja wprowadzacie zmiany których nikt oprócz was i dzieci nie chce
  11. Wydarzenie: Ocal członków rodziny królewskiej!

    czytam i oczom nie wierze ta gra stacza się w nicość kto wymyśla takie bzdury zmieńcie lekarza radzę zanim będzie za późno jednym słowem ewent jest bełkotem proponuję zanim to wprowadzicie zróbcie ankiety na każdym świecie czy gracze chcą tego czy nie a się przekonacie
  12. Wersja 8.21 - komentarze

    kolejny bubel grupy przed zmianami wsio działało jak trzeba ale nie łapy swędzą pejsy rosną więc trzeba pomieszać najpierw irytujące wyświetlanie wszystkich grup bez możliwości ich schowania - fachowcy połapali sie ze tak sie nie da wiec psuja dalej schowali grupy ale 5 trzeba zostawić żeby...
  13. Wersja 8.20 - komentarze

    no to wytłumaczcie co wam przyświecało by wprowadzić rozwijane grupy co powoduje taki widok np
  14. Wersja 8.19 - komentarze

    kolejna aktualizacja która psuje zastały ład w imię pseudo ułatwień i upiększeń nie wnoszących nic a nic do grywalności pisałem już kilkakrotnie chcecie zmian to sobie je wprowadzajcie na nowych światach a stare zostawcie w spokoju
  15. Wersja 8.17 - komentarze

    czy odpowiednia modyfikacja pliku css z dziś spowoduje przeniesienie guzików na właściwe (stare) miejsce nie chce modyfikować wyglądu guzika a jedynie jego położenie link do pliku css z dziś poproszę link do pliku css z wczoraj poproszę metodą na piechotę coś sam zaradzę
  16. Wersja 8.17 - komentarze

    czy odpowiednia modyfikacja pliku css z dziś spowoduje przeniesienie guzików na właściwe (stare) miejsce nie chce modyfikować wyglądu guzika a jedynie jego położenie link do pliku css z dziś poproszę link do pliku css z wczoraj poproszę metodą na piechotę coś sam zaradzę
  17. Wersja 8.17 - komentarze

    to poprosze o szablon ustawień z wczoraj a sobie sam go zmodyfikuję po swojemu nie znam zadnej gry plemiona tez taka grą nie były bo stary wygląd nie byl rozwijany od dawna a jedynie byl opcja do zmiany naprawdę to nie jest obciązeniem dla serwera jak sobie tam lezy i 2 promile czy wiecej...
  18. Wersja 8.17 - komentarze

    ludzie nie wierzę ze nie macie backupów ustawień z wczoraj tak poza tym skoro każecie kopać w zabytkach
  19. Wersja 8.17 - komentarze

    po wgraniu polecanego tam pliku polozenie guzikow nie zmiena sie wywala za to grafiki wiec cos nie tak z tym "nieco pogrzebac " nie jestem programista i nie mam zamiaru sie uczyc skladni wiec poprosze o cos co dzialało do tej pory bez zarzutów aż do zatrudnienia nowego "dizajnera - mieszaciela"...
  20. Wersja 8.17 - komentarze

    poproszę w taki m razie o szablon przywracający stare położenie guzików
Do góry