Wydarzenie: Ocal członków rodziny królewskiej!

Status
Zamknięty.

DeletedUser52064

Guest
A dla mnie plemiona robią się bajką. Nie tendy droga drodzy administratorzy. Jakbyście dodali zabójców, zdrajców itp. byłby wtedy lepszy kllimat, ale czy zmiana nazwy coś by zmieniła? Fajnie, że cały czas działacie ;)
 

DeletedUser178225

Guest
a gdzie te dziewice o których wspominałeś Kmic? i czarownice?
nikt nic nie rozumie , będzie co sprawdzać w praktyce :D
trochę lipa że nie będzie wiadomo jakie bonusy da poproszona o pomoc królewska persona, trzeba jeszcze przekupić informatora, którego trzeba będzie też ugościć i wyżywić? no ja nie wiem czy ten bonus się będzie kalkulował , trzeba będzie wszystko poobliczać .

Dziewice moga byc;]
 

Lord Piotr III

Pikinier
Wynik reakcji
0
czytam i oczom nie wierze ta gra stacza się w nicość
kto wymyśla takie bzdury
zmieńcie lekarza radzę zanim będzie za późno
jednym słowem ewent jest bełkotem


proponuję zanim to wprowadzicie zróbcie ankiety na każdym świecie czy gracze chcą tego czy nie a się przekonacie
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
proponuję zanim to wprowadzicie zróbcie ankiety na każdym świecie czy gracze chcą tego czy nie a się przekonacie

Nie wiem, czy ankieta w tej kwestii coś da. Z doświadczenia w innych grach, wiem,że sporo osób krzyczy na forum przeciwko czemuś, a jak jest ankieta ogólnoświatowa, to się okazuje, że jednak większość osób jest za. Tu się wypowiada zdecydowana mniejszość.
 

DeletedUser179909

Guest
Destru zobaczymy jak będą z tego bonusy czy faktycznie tak nie bedziesz z tego korzystał :)
 

Agath1977

Miecznik
Wynik reakcji
12
I tak o to powoli ze strategii zrobi nam sie RPG z elementami strategicznymi juz flagi wprowadzaja elementy z RGP (+ cos tam do czegos tam) teraz jeszcze bonusy za uratowanie rodziny i bedzie znowu + do obronnosci, szybkosci i ... (nie napisze bo zaraz oberwe warna :)
Jeszcze tylko poczekajmy az armie ktore nie padna w 100% zaczna zdobywac punkty doswiadczenia i juz bedziemy mieli super pieknie spitolona jedna z najlepszych strategii online. Naprawde grałem przez ostatnie 8 lat w wiele tego typu gier i jak do tej pory plemiona klimatem, grywalnoscia pokonywaly wszystkie ale teraz zaczyna sie robic coraz wieksza padlina. Nie wiem czy az tak spadla liczba graczy ze Inno szuka na sile kasy w coraz to nowych pomyslach ale widocznie tak skoro juz kilka lat temu skasowali liczniki zalozonych kont na poszczegolnych wersjach jezykowych. Szkoda ze ktos tam w niemczech nie zastanawia sie dlaczego tak sie dzieje.
 

DeletedUser

Guest
Zanim się człowiek, nawet Mod, weźmie do wymyślanie, powinien mieć pomysł... Ostatnich ileś tam było... Średnich lotów. Zobaczymy... Czy da się to bezboleśnie ominąć.
 

Agath1977

Miecznik
Wynik reakcji
12
Zanim się człowiek, nawet Mod, weźmie do wymyślanie, powinien mieć pomysł... Ostatnich ileś tam było... Średnich lotów. Zobaczymy... Czy da się to bezboleśnie ominąć.

To czy sie da tak naprawde w duzej mierze zalezy na jakim swiecie grasz i jak długo on juz trwa. I dłuzej tym konta wieksze, sytuacje w miare jasno okreslone i trwajace kilka godzin czy nawet 2-3 dni jakies bonusy do produkcji, obrony, surowcow itd w wiekszosci niewiele sa w stanie zmienic. Ale na mlodych swiatach tak roznica moze byc jeszcze mocno odczuwalna jak ktos solidnie ja wykorzysta oczywiscie to tez zalezy na ile kochani programisci prawidlowo ustawili trudnosc uzyskania bonusu czyli pokonania smoka.
 

DeletedUser181932

Guest
Zobaczymy jakie to bonusy będę;p

A dzięki tym nowościom przynajmniej wiemy dlaczego gracze na starszych światach chcą jeszcze grać i nie zamykać świata.
Bo tam przynajmniej mają większość możliwość pograć w plemiona jakie na początku się ludziom podobały.:p
 

DeletedUser180001

Guest
Zawsze to jakieś urozmaicenie a wy i tak narzekacie.
Niezwykłe - Gracze co grają na starych światach (w zależności co dla kogo jest stare świat 79 czy 60 ?) mają sentyment i dlatego grają ;)
Bardziej do ludzi , niż napinki ;)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
proponuję zanim to wprowadzicie zróbcie ankiety na każdym świecie czy gracze chcą tego czy nie a się przekonacie

Faktycznie. Ankieta na zasadzie "Nie wiem o co chodzi, nie wiem jak to działa, nie widziałem tego na oczy ale JESTEM NA NIE BO NIE" ma olbrzymi sens... Tak naprawdę moglibyśmy zrobić "Wydarzenie-niespodzianka" i podać jedynie daty jego trwania. Myślę, że byłby identyczny poziom głosów na opcję "Nie podoba mi się" co przy ankiecie robionej odnośnie bieżącego eventu... po prostu jest grupa osób, która z założenia jest na nie, bo przywykła do takiego a nie innego schematu gry i negują wszystko co tylko zakłóca im wypracowany od lat algorytm...
 

Lord Piotr III

Pikinier
Wynik reakcji
0
Faktycznie. Ankieta na zasadzie "Nie wiem o co chodzi, nie wiem jak to działa, nie widziałem tego na oczy ale JESTEM NA NIE BO NIE" ma olbrzymi sens...
zasady eventu podales/liście wiec nie traktuj graczy jak bezmózgowców bo to nie świadczy o tobie za dobrze

po prostu jest grupa osób, która z założenia jest na nie, bo przywykła do takiego a nie innego schematu gry i negują wszystko co tylko zakłóca im wypracowany od lat algorytm...
i w zwiazku z tym wy z załżenia i z premedytacja wprowadzacie zmiany których nikt oprócz was i dzieci nie chce
 

DeletedUser160591

Guest
Ankiety powinny być po wydarzeniu, bo tylko wtedy mają sens. I chyba ostatnio nawet takie były. Jeśli oceny były pozytywne to nic dziwnego, że wymyślono kolejne wydarzenie. Choć patrząc na opis tego, mam pewne obawy czy tym razem nie przekombinowaliście, ale okaże się po fakcie.
 

DeletedUser175007

Guest
Faktycznie. Ankieta na zasadzie "Nie wiem o co chodzi, nie wiem jak to działa, nie widziałem tego na oczy ale JESTEM NA NIE BO NIE" ma olbrzymi sens... Tak naprawdę moglibyśmy zrobić "Wydarzenie-niespodzianka" i podać jedynie daty jego trwania. Myślę, że byłby identyczny poziom głosów na opcję "Nie podoba mi się" co przy ankiecie robionej odnośnie bieżącego eventu... po prostu jest grupa osób, która z założenia jest na nie, bo przywykła do takiego a nie innego schematu gry i negują wszystko co tylko zakłóca im wypracowany od lat algorytm...

kmicu drogi... Otóż sam pomysł jest dobry ale po co plemiona wchodzą w Fantasy? O to tu chodzi że plemiona były z surowym klimatem i każdemu to pasowało a od dłuższego czasu pojawiło się dużo obrazków kolorków itd. Coraz bardziej się odbiega od klimatu plemion... A teraz jeszcze dorzucacie nam Smoki drzewce czy inne trole leśne skrzaty... po co to? Były obozy koczowników są barbarzyńcy i to jest dobre bo trzyma klimat zamiast wymyślać potworki można zablokować na czas eventu barburki a barbarzyńców wysłać do porwania rodziny królewskiej... I grafik będzie miał mniej roboty bo chyba kiedyś już było coś w tym guście że barbarzyńcy czy koczownicy się pojawili...

Gracze chcą Plemion a nie Fantasy przynajmniej ta większość która gra w plemiona od kilku lat...
A Ankiety są jak dla mnie nie potrzebne bo i tak Administracja wprowadza wszystko co chce nawet jak graczom coś się nie podoba... Więc po co je robić? :)
 

DeletedUser179563

Guest
Jak na mój gust ostatnie Eventy były bez sensu... Tak jak poprzednicy wspomnieli, traci się klimat gry... Jak będę chciał powalczyć z smokami i innymi badziejami to włączę sobie Warcrafta... To są Plemiona...

Plemiona to przeglądarkowa gra online, z akcją osadzoną w średniowieczu. Gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i chwały.

Co za problem było zamiast potworów wstawić właśnie jakiś "porywaczy"...
 

Prokurator mamusiek

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.293
dokładnie, ja także nie popieram tych smoków. Lepiej jakby były eventy w stylu "Dzicy barbarzyńcy coś tam coś tam", albo "z dalekich plemion przybył ktoś tam"

te ufoludki to już zachowajcie na plemiona 2, albo zróbcie Plemiona Fantasy :D
 

DeletedUser158309

Guest
dokładnie, ja także nie popieram tych smoków. Lepiej jakby były eventy w stylu "Dzicy barbarzyńcy coś tam coś tam", albo "z dalekich plemion przybył ktoś tam"

te ufoludki to już zachowajcie na plemiona 2, albo zróbcie Plemiona Fantasy :D

Smoki Ci nie pasują a Twój awatar to co to ? :D
 

DeletedUser163461

Guest
a tak poza dyskusją, to kiedy to się zaczyna? bo miało być dziś (03.06) sprawdziłoby się co i jak... zaraz południe a tu smoków ni widu ni slychu
 
Status
Zamknięty.
Do góry