Wersja 8.24 - komentarze

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Tylko potwierdzasz fakt, że nie wiesz o czym piszesz.

AF działa w taki sposób, że automatycznie wylicza ilość wojsk potrzebnych do wysłania (na podstawie najnowszego raportu), aby sfarmić wszystkie surowce z wioski wyprodukowane od czasu ostatniego ataku (oczywiście łudząc się, że nikt w międzyczasie ich nie zrabował), więc wysyłanie więcej niż 1 ataku na daną wioskę jest pozbawione jakiegokolwiek sensu.

"czy za pomocą AF mozna farmic aktywnych graczy ?" -> oczywiście że NIE.

"jezeli tak to sam sobie odpowiedz czy sa potrzebne inne niz tylko ostatnie raporty z danej farmy" -> Wystarczyło napisać co przeczytałem wcześniej, lub chociaż odrobina wiedzy na temat tego o czym się wypowiadasz. To wiedziałbyś że odpowiedź brzmi "nie" i że brak sensu przechowywania starych raportów z AF jest rzeczą tak oczywistą, że dyskusja na ten temat jest wręcz absurdalna. Tym bardziej z osobą, która nie wie o czym mówi.
 

Lord Piotr III

Pikinier
Wynik reakcji
0
to ze nie uzywam obecnie nie znaczy ze nie wiem jak to dziala
a co z szablonami A i B nie działaja juz ?
twierdze ze mozna posłac atak na farmę z 2 wiosek np z szablonem A po to zeby móc wyczycic wiecej farm na raz (ilosc przyniesionych surowców bedzie taka sama lub wieksza niz puszczanie samego szablonu C (samemu wyliczajacego wojsko) zwłaszcza jak obok farmi inna aktywna osoba lub nie mamy jeszcze tyle wojska by zfarmic wszystko za 1 razem
sa swiaty ze nie mozna wspierac nikogo oprócz wlasnego plemienia ale sa tez bez tych ograniczen i jak jest taka mozliwosc sam automatycznie uprzykrzam sasiadom farmienie wiec taki dostanie czerwony lub zółty raport króry przykryty innymi raportami zostanie skasowany
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
to ze nie uzywam obecnie nie znaczy ze nie wiem jak to dziala

Wybacz, ale to nie ja się pytam "czy za pomocą AF mozna farmic aktywnych graczy ?" i to nie ja bezsensownie krytykuję najbardziej przydatną zmianę w historii użytkowania AF, będącą prawdziwą ulgą dla wszystkich graczy korzystających z tej funkcji. Więc konkluzja, że nie wiesz jak to działa nasuwa się tutaj sama.

twierdze ze mozna posłac atak na farmę z 2 wiosek np z szablonem A po to zeby móc wyczycic wiecej farm na raz
Oczywiście że można. Kwestia sensowności zbierania odpadków po samym sobie (zamiast zaatakowania innej wioski, która mogłaby okazać się pełna) jest może dyskusyjna, ale teoretycznie można. Ale czy Ty opracowujesz sobie statystyki, że atak z wioski X przyniósł 20tys surowców, a z wioski Y 5tys surowców? Bo dla wszystkich poza Tobą istotną informacją jest to, że ostatni atak na daną wioskę miał miejsce o 13:55, więc teoretycznie teraz powinno być w niej po 15tys surowców każdego typu.

sa swiaty ze nie mozna wspierac nikogo oprócz wlasnego plemienia ale sa tez bez tych ograniczen i jak jest taka mozliwosc sam automatycznie uprzykrzam sasiadom farmienie wiec taki dostanie czerwony lub zółty raport króry przykryty innymi raportami zostanie skasowany
Właśnie dzięki tej zmianie najnowszy raport będzie dostępny. Dotychczas mógł zostać skasowany przez przypadek, bo ktoś mając tysiące raportów i czyszcząc je hurtem usunął o jeden za dużo, albo z powodu natłoku raportów w skrzynce skasował się sam. Teraz czyścić już nie trzeba będzie, dzięki czemu lista wiosek wraz z najnowszymi raportami będzie kompletna.
A skoro masz najnowszy raport i pełne aktualne dane o atakowanej wiosce to do czego Ci potrzebna wiedza, że 5 ataków temu był on żółty, bo w wiosce było 200 pikinierów? Podpowiem: jeśli masz więcej niż 1000 punktów i używasz AF zgodnie z jego przeznaczeniem - do hurtowego farmienia wszystkiego dookoła - to nigdy byś tego raportu i tak nawet nie otworzył, bo zginąłby Ci w natłoku innych.
 

DeletedUser

Guest
Ja pamiętam jak się na sp grało i wszyscy siedzieli na Mozilli tylko po to żeby można było iMacro zainstalować a teraz? albo wszystko się ręcznie klika na sp na rundzie około 20000 razy i zrobię wkrótce licznik który policzy ile mniej więcej razy się klika w afie i za ile muszę iść nową myszkę kupić. Pytanie do Bryft'a : jest legalne używanie skryptu który co każde naciśnięcie wybranego klawisza na klaw. wyśle dokładnie jeden atak na barbarkę z wyłączoną opcją przytrzymania przyciski i ustawienie żeby co 200ms klikał? jest zachowana zasada 1 klik 1 akcja
 

Lord Piotr III

Pikinier
Wynik reakcji
0
Oczywiście że można. Kwestia sensowności zbierania odpadków po samym sobie (zamiast zaatakowania innej wioski, która mogłaby okazać się pełna) jest może dyskusyjna, ale teoretycznie można.

nie zbierania resztek po sobie tylko surowców wszystkim czym sie ma co zwlaszcza na poczatku gry jest wazne - nie odrazu masz na tyle wojska by łykac po 20k surki z barbar i słac takich ataków kilkanascie /kilkadziesiat na raz
a wstawienie na poczatku gry choćby kilku pików do farmy jest dosc bolesne i zniechecajace dla sporej grupy grajków


Właśnie dzięki tej zmianie najnowszy raport będzie dostępny.

bez tej zmiany ten raport tez bedzie dostepny


Dotychczas mógł zostać skasowany przez przypadek, bo ktoś mając tysiące raportów i czyszcząc je hurtem usunął o jeden za dużo, albo z powodu natłoku raportów w skrzynce skasował się sam. Teraz czyścić już nie trzeba będzie, dzięki czemu lista wiosek wraz z najnowszymi raportami będzie kompletna.
wprowadziliscie filtr farmienia i skasowanie potrzebnych przy jego stosowaniu jest dosc trudne


A skoro masz najnowszy raport i pełne aktualne dane o atakowanej wiosce to do czego Ci potrzebna wiedza, że 5 ataków temu był on żółty, bo w wiosce było 200 pikinierów?
wiedza jak wiedza jednym jest potrzebna innym nie jedni wiedzą co mozna z tym zrobic inni cieszą sie ze nie musza myslec

Podpowiem: jeśli masz więcej niż 1000 punktów i używasz AF zgodnie z jego przeznaczeniem - do hurtowego farmienia wszystkiego dookoła - to nigdy byś tego raportu i tak nawet nie otworzył, bo zginąłby Ci w natłoku innych.

a jak nie masz 1000 pkt ?

nie musze otwierac raportu wystarczy mi jego kolor a zółty czy czerwony pośród zielonych latwo wyłapac

wole sam decydowac co ma byc kasowane no chyba ze zrobicie tylko kasacje zielonego
 

DeletedUser180884

Guest
ale macie problemy admini raz na jakis czas biorą nasze pomysly;)
 

DeletedUser168127

Guest
Wprowadzą znowu nawiasy przy bb-code wiosek. Chwała im za to.
 

DeletedUser130834

Guest
Bardzo denerwująca zmiana :)

Przycisk "wszystkie wojska" w placu po prawej stronie :(
 

DeletedUser165803

Guest
Ta, teraz jeszcze bardziej myszką trzeba będzie jeździć po placu żeby cokolwiek wysłać.

Dokładnie.Najlepiej zróbcie tak żeby w innej karcie to się wysyłało -.- Komu to przeszkadzało ? Pewnie 99% graczy z waszych chorych statystyk było niezadowolonych -,- Rozumiem przy 10 wioskach to tego się nie czuje no ale przy 1k+ jest to bardzo czasochłonne ;x
 

Deleted User - 699418045

Guest
A jak wygląda sprawa z folderem raportów z AF? Jeżeli wrzucę tam wszystkie stare raporty (jakieś 56 stron po "ostatnim" czyszczeniu), to czy automatycznie skasuje wszystkie stare raporty i zostawi 1 najświeższy na wioskę? Czy i tak ręcznie będę musiał to zrobić? :D

Edit.
Z obserwacji wynika, że czyści... UFFFF :D

Mogliby plac zrobić na podobnej zasadzie co przegląd wioski w opcji uproszczonej (bez grafiki), to jest menu mogłoby być kafelkowe, przeciągamy daną opcję gdzie chcemy. Albo chociaż "rozkaz" wrzucić pod "Cel" i obok wcisnąć "szablony". Bo przy ustawieniu rozdzielczości 1400 jest już sporawa dziura...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23926

Guest
Ten co wpadł na przesunięci opcji wszystkie wojska całkiem na prawo, chyba nigdy większej ilości ataków nie wysyłał albo gra na niskiej rozdzielczości ;/

Jeszcze niech ktoś mi napisz jak wyłączyć tę nowa grafikę, bo nie widzę mogę nigdzie tego znaleźć.
 

DeletedUser32817

Guest
Po dzisiejszej aktualizacji, wchodząc w plac ujrzałem kolejny dowód na to, że Ci co robią w InnoGames i modyfikują grę, są po prostu idiotami.

W czym wam przeszkadzał klawisz "Wyślij Wojska" zaraz pod jednostkami? Tak jak kolega wyżej napisal, wasze durne statystykiu wsazują że 90% graczy nie mogła znaleźć przed aktualizacją tego klawisza, dlatego przenieśliście to na prawą stronę? Po jaką cholerę się pytam? Tworzycie powoli grę dla 12 latków. Zamiast stworzyć prostotę i funkcjonalność to idziecie w zaparte w swoje durne ideologie.

Mówię stanowczno nie na tego typu zmiany! Żadnemu graczu nie przeszkadzało, a Wy i tak zmieniacie.

Pamiętacie jak było z przyciskiem MAPA?

Kmic, wtedy daleś durny arguemnt że właśnie 90% graczy nie mogło znaleźć tego guzika na stronie. No zachowujecie się jak skończone błazny. I się już od tamtej aktualizacji zastanawiam nad zakończeniem gry. Jestem ciekaw kto wam będzie kupował PP, MY czyli STARZY GRACZE, czy Ci 12 latkowie, których bardzo zwabiacie do tej gry. Pozdrawiam!
 

Lord Piotr III

Pikinier
Wynik reakcji
0
kmic jak raczysz zauwazyc kolejna aktualka po której gracza wala same superlatywy opanujcie sie zanim większość graczy to rzuci (graczy nie dzieci)
co do szablonów to plusik za rozwiniecie ale miejsce obecne to sabotaż poprostu
zaraz w odpowiedzi poleci pewnie że 99% stystycznie ma rozdzialke 800X600 i nic sie nie rozjezdza (ja mam w głębokiej ... statystyki) spróbuj to odpalic w 1900 lub 1600 o wyzszych nie wspomnę
 

DeletedUser181888

Guest
Jak nie mogli znaleźć "wyslij wojska" to mogliscie usunac tą całą tabelke"Cel" w placu gdzie mozna wyszukiwac kordy i gracza,a od kiedy to daliscie, to ani razu z tego nie skorzystalem, nie wiem jak inni.
 

DeletedUser

Guest
Toć to koszmar!
Af nie mam to nie wiem, kosmetyka w górnym menu to nic, alee....
Ale zmiany w placu i przy bezpośrednim ataku z mapy są irytujące, mimo to idzie się przyzwyczaić, ale te tło!
To jest tragedia, oczopląsu można dostać, myślałam, że to będzie jakoś inaczej wyglądało. W takim wypadku skoro mamy TAKIE tło to w następnej, oby szybkiej aktualizacji, powinna być opcja zmienienia go na stare - NORMALNE.
 

DeletedUser166078

Guest
nie podoba mi się ta aktualizacja :(

jak zmienić tą grafikę na normalną?!

oraz dlaczrog usunęliście automatyczne BB-code w wioskach z ()?!
w każdym konwenterze działało potem, nawet w tribal-reaports

i jeszcze jedno!
gdzie jest opcja zaznacz wszystkie wojska?
 
Status
Zamknięty.
Do góry