Wersja 8.21 - komentarze

Status
Zamknięty.

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
(...)bazując na założeniu, że atak został wysłany chwilę przed tym, jak kliknięto przycisk do zmiany jego opisu

W zasadzie od razu można by dodać możliwość dodawania czasu w obliczeniach. Skoro ma być wbudowane :D
No jeśli faktycznie ktoś śledzi postępy tworzenia tych narzędzi :D
 

DeletedUser174579

Guest
Łał, w końcu coś faktycznie użytecznego :)
Co do opisywania ataków to muszę jeszcze przetestować. Fajnie by było jakby automat zaznaczał, kiedy atak został opisany lub pozwalał dodać do opisu dodatkowo własny przedrostek. Np wpisać w okienko "8:00" i automat opisuje "8:00 zwiad", "8:00 taran" itp. To by pozwalało póżniej odróżniać ataki opisane o konkretnej porze (czyli np po kilkugodzinnej nieobecności w grze) i weryfikować opis.
 

DeletedUser17131

Guest
W praktyce kicha. Nie ma żadnego ataku w AF!! Nie zostały załadowane z raportów. Wszystkie ataki trzeba wykonać ponownie.

Edit.
Nowych ataków również nie ładuje do AF

Edit 2.
Nie wiem jak u innych ale u mnie nie ma wiosek na mapie:)

Edit 3.
Po kolejnej aktualizacji wszystko działa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ilikebigbutts

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
847
A mi wszystko działa, może się przeloguj czy coś:)
W każdym razie podobają mi się zmiany:) Fajnie by było gdyby taki kierunek aktualizacji się utrzymał:)
 

DeletedUser

Guest
A mi nie działa mapa, w ogóle nic się nie wyświetla, zniknęły wszystkie wiadomości, dostałem wiadomość, ale jej nie ma (znajomy mi wysłał, więc wiem, że poszła, znaczek nowej wiadomości się pojawił, ale jest pusto w wiadomościach), do tego z AF zniknęło wszystko mimo, że same raporty są. Ogólnie połowa gry nie działa...
 

DeletedUser

Guest
Mam nadzieję, trochę to mnie spowalnia jakby nie patrzył.
 

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.343
Strasznie bezsensowny patch, chodzi mi o skrypt do opisywania ataków który jak zauważyłem wyłączono ?. Nie ważne jaki czas zawsze ustawia, że idzie zwiad. Zamiast tego ustawiono etykiete która ustawia tylko co idzie, nie pisze od jakiego gracza i koordów wioski nie ma więc można zgłupieć jak się ma kilkaset..
 

DeletedUser176785

Guest
beznadzieja

nie dość że pochszanili całkowicie opisywanie ataków to jeszcze aktualizują jak trzeba kliny wysyłać

na taki patch mówie nie
naprawde po... aktualizacja

--------------------------------------------------------------

zróbcie to po staremu bo ludzie was zjedzą
 

DeletedUser181888

Guest
Mnie wkurza to,ze przy każdym logowaniu muszę odznaczać "Zapamiętaj mnie"
 

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.343
Następny patch będzie automatyczne klinowanie, puszczanie synchra i uniki a w kolejnym będziemy spać a wioska będzie sama farmić ;)?
 

DeletedUser

Guest
A opisywania jak nie było tak nie ma ^^

Aktualka w której jedynie opisywanie by mnie odpowiadało okazała się do bani :D

A po kij mi wiedzieć ile pól mam do wioski przeciwnika lub jakaś etykieta?
Ważne , że ataki wybronię , a reszta mniej ważna.
 

DeletedUser110177

Guest
wkurzające , w placu przyciski napad i pomoc lądują raz z prawej strony okienka z współrzędnymi i celem raz pod nim w zależności od długości nazwy wiosek .powinny być w tym samym miejscu i sie nie przemieszczać .

dlatego podziękował ,
 

DeletedUser28034

Guest
na razie jestem zadowolony z usunięcia wykresów tendencji cenowych na rynku
co do ataków to też nie jest ta zmiana potrzebna, ale nie wadzi mi zbytnio, nie miałem okazji jeszcze klinować, ale z powyższych wypowiedzi wynika, ze coś nie pracuje prawidłowo. jak się to potwierdzi to dopiero się zaproblemię. na razie nie popsuto na pierwszy rzut okiem gry tak jak poprzednio, poprawiono to co najbardziej drażniło, czyli rynek, więc ja jestem zadowolony po raz piewszy odkąd zaczęto psuć grę kolejnymi aktualizacjami.
Po raz pierwszy skargi graczy dały pozytywny efekt i usunięto niepotrzebną utrudniającą grę zmianę wprowadzoną w poprzedniej aktualizacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser166929

Guest
Tym razem zmiany mnie nie rozczarowały.
Zamiast skupiać się na tym, aby pozmieniać grafike przeglądu kont, np: przyjeciele w innym miejscu,
to zabraliscie się za konkretną robote :p
Oby tak dalej :)
 

DeletedUser

Guest
Zmiany na + oczywiscie ale mam problem
SyJ5PqQ.png

HyZ9qeb.png


Juz naprawiłem usuwając pamięc podręczna chrome.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lord Piotr III

Pikinier
Wynik reakcji
0
kolejny bubel grupy
przed zmianami wsio działało jak trzeba ale nie łapy swędzą pejsy rosną więc trzeba pomieszać
najpierw irytujące wyświetlanie wszystkich grup bez możliwości ich schowania - fachowcy połapali sie ze tak sie nie da wiec psuja dalej
schowali grupy ale 5 trzeba zostawić żeby ślad po nich pozostał ,i to nie koniec inowacji
co sie dzieje dalej
wcześniej jak chciałeś edytować grupy to otwierałeś zakładkę edycji zmieniałeś co trzeba zamykałeś edycje i po sprawie a teraz otwierasz edycję chcesz zmienic nazwe np 3 grup , dodac kilka nowych to za każdym razem po zmianie/utworzeniu jednej nazwy lista sie zwija automatem wiec skaczesz jak głupi po ekranie i rozwijasz zeby za chwile zrobic to ponownie
geniusz by tego nie wymyślił lepiej

"nie znasz sie to nie ruszaj bo mozesz tytlko zepsuc" zapamietajcie sobie inowatorzy od siedmiu boleści
 
Status
Zamknięty.
Do góry