Wersja 8.24 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser168127

Guest
Nawet nawet, zmiany na plus.

Teraz mi tylko nowych światów brakuje ;)
 

DeletedUser180001

Guest
Zmiany na plus , zdecydowanie mi sie podoba pomysł raportów z AF ;)
 

DeletedUser135841

Guest
- Dodana możliwość wycofania się z wojny, do której plemię dołączyło (nie dotyczy zatem głównych plemion, które bezpośrednio rozpoczęły wojnę).

Nieprzemyślana zmiana..
 

DeletedUser165803

Guest
Oj będzie teraz plemion chorągiewek które będą to na prawo to na lewo się kolebać ;)
 

Lord Piotr III

Pikinier
Wynik reakcji
0
Również pomysłem zgłaszanym przez graczy było automatyczne kasowanie historycznych raportów z ataku na daną wioskę, jako bezużytecznych, a jedynie zajmujących niepotrzebnie miejsce.
jezeli to ma sie tyczyć wszystkich raportów a nie tylko z farmienia barbar to jest to sabotaż a nie inowacja
o kasowaniu raportu ma decydować gracz a nie głupi automat
przyklad :rozbijam bunkier. puszczam np kilkadziesiat atakow i po pewnym czasie sprawdzam co sie dzialo czy bunkier jest wspierany i jak mam historyczne rapki to decyduje dalej slac offy czy nie czy slac dziadki czy nie
nie mam rapkow to nie wiem co sie działo z wioska przez czas od ostatniego przegladania raportów
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Oj będzie teraz plemion chorągiewek które będą to na prawo to na lewo się kolebać ;)

Oj, ale będą zmieniać strony wojny :D Będą dołączać do lepszych :p

jezeli to ma sie tyczyć wszystkich raportów a nie tylko z farmienia barbar to jest to sabotaż a nie inowacja
o kasowaniu raportu ma decydować gracz a nie głupi automat
przyklad :rozbijam bunkier. puszczam np kilkadziesiat atakow i po pewnym czasie sprawdzam co sie dzialo czy bunkier jest wspierany i jak mam historyczne rapki to decyduje dalej slac offy czy nie czy slac dziadki czy nie
nie mam rapkow to nie wiem co sie działo z wioska przez czas od ostatniego przegladania raportów

Zgadzam się. Czasem nawet miesiąc "po" akcji, nie jako, warto pozaglądać do takich raportów.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
jezeli to ma sie tyczyć wszystkich raportów a nie tylko z farmienia barbar to jest to sabotaż a nie inowacja

Nie. Dotyczyć to będzie tylko raportów z AF. Więcej: tylko tych, które będą znajdować się w tym nowym folderze, do którego będą one automatycznie trafiać. Więc jeśli ktoś chciałby sobie z jakichś powodów zachować raporty z AF na dłużej, to wystarczy je przenieść do jakiegoś innego folderu.
 

DeletedUser180001

Guest
Raporty fajnie w AF bedzie mozna trzymac dobre farmy i ponawiac latwiej ataki z telefonu , nie trzeba bedzie szukac.A co do wojny jak plemie opusci grupe i przestanie walczyc to automatycznie wioski tego plemienia beda usuwane ze statystyk jakie podbili ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lord Piotr III

Pikinier
Wynik reakcji
0
Nie. Dotyczyć to będzie tylko raportów z AF. Więcej: tylko tych, które będą znajdować się w tym nowym folderze, do którego będą one automatycznie trafiać. Więc jeśli ktoś chciałby sobie z jakichś powodów zachować raporty z AF na dłużej, to wystarczy je przenieść do jakiegoś innego folderu.

to proszę mi wytłumaczyc jak ma ktos przeniesc raporty jak np puszcza ataki z rana potem wchodzi na plemiona po południu a tam tylko ostatnie ataki z wioski

chcecie to usprawnic to przywróćcie dzialanie filtra zaznaczajacego wszystkie raporty oprócz ostatniego z danej wioski a akcję co z nimi dalej zostawcie dla graczy a nie glupiego automatu
skrypt taki byl legalny na niemieckich ale przy jednym z kolejnych genialnych i zupelnie nikomu nie potrzebnym upgrejdzie uwalony
 

DeletedUser165803

Guest
Hmm ciekawe co to za choroba :D Czyżby kac albo lenistwo ? :D


A więc czekamy na tą aktualizację która zapewne przyciągnie rzeszy nowych graczy :)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
to proszę mi wytłumaczyc jak ma ktos przeniesc raporty jak np puszcza ataki z rana potem wchodzi na plemiona po południu a tam tylko ostatnie ataki z wioski

Naprawdę jesteś tym wyjątkiem, który przegląda wszystkie raporty z AF (także archiwalne) i je analizuje?
 

Lord Piotr III

Pikinier
Wynik reakcji
0
to proszę mi wytłumaczyc jak ma ktos przeniesc raporty jak np puszcza ataki z rana potem wchodzi na plemiona po południu a tam tylko ostatnie ataki z wioski



Naprawdę jesteś tym wyjątkiem, który przegląda wszystkie raporty z AF (także archiwalne) i je analizuje?


kmic po raz kolejny pokazujesz jakim jestes bufonem zamiast precyzyjnej i prostej odpowiedzi na proste pytanie drwisz nie majac nic do obrony kolejnej idiotycznej poprawki
nie uzywam AF i nie mam stert raportów ale wole miec mozliwosc ich przegadania niz jej nie miec ale to za trudne do zrozumienia jak widac
lukniecie na ikonę raportu czesto wystarcza nie musisz tam do srodka wchodzic

gra po raz kolejny jest zwijana a nie rozwijana
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Odpowiedź na Twoje pytanie jest prosta: "jak ma ktos przeniesc raporty jak np puszcza ataki z rana potem wchodzi na plemiona po południu a tam tylko ostatnie ataki z wioski" -> Skoro wysyłasz ataki RAZ to i raporty otrzymujesz RAZ. Więc masz do dyspozycji wszystkie i sobie je przenoś gdzie chcesz. Choć z góry uprzedzę - nie odnotowujemy rekordów "największa ilość niepotrzebnych i nigdy nieotwieranych raportów", co byłoby chyba jedynym logicznym (?) powodem uzasadniającym takie zachowanie.

drwisz nie majac nic do obrony kolejnej idiotycznej poprawki
nie uzywam AF

Dowcip polega na tym, że użytkownikom AF ta zmiana się podoba i sami o to wnioskowali. Tylko Ty wymyślasz nieistniejące problemy, mimo że dotyczą funkcji której nie używasz i chyba nie masz pojęcia do czego służy - jej zadaniem jest FARMIENIE, czyli wysyłanie ataków mających przynosić surowce. Tylko i wyłącznie.
Za pomocą AF NIE wysyła się ataków na graczy, NIE wysyła się "karet", NIE wysyła się ataków ze szlachcicem, NIE wysyła się ataków z taranami/katapultami. Wysyła się jedynie hurtem ataki mające przynosić surowce, a jedynym problemem jest konieczność ręcznego kasowania setek/tysięcy historycznych raportów, które niepotrzebnie zapychają skrzynkę i trzeba mocno uważać, by przy okazji nie usunąć jakiegoś ważnego raportu. Wiedziałbyś o tym, gdybyś korzystał z tej funkcji a nie jedynie hejtował dla zasady "nie wiem o co chodzi, ale co mi szkodzi skrytykować".
 

Lord Piotr III

Pikinier
Wynik reakcji
0
czy mozesz wylac za pomoca AF atak z 2 lub wiecej wiosek na 1 farme ?

jezeli tak to masz 2 lub wiecej raporty z 1 farmy

czy za pomocą AF mozna farmic aktywnych graczy ?
czy aktywny gracz farmiony moze sie bronic ?
czy moze ktos wesprzec farme zeby uprzykrzyc zycie ?

jezeli tak to sam sobie odpowiedz czy sa potrzebne inne niz tylko ostatnie raporty z danej farmy
jak ktos nie uzywa muzgu nie znaczy ze tzreba mu głowe sinac od razu
 
Status
Zamknięty.
Do góry