TOP10 - plemiona

  • Rozpoczynający wątek lord sebastiannn
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser179396

Guest
Buffon i Pogromcy Ostrzy , fajne plemiona św 1/6 chyba
uwzględnimy SPEED , keymilka aby nie smutał
oczywiście KZD (Krajowy Zarząd Dróg)
Słoneczny Patrol
Potwory i Spółka
40
...
trochę tego było :)
WARIAT jeszcze odstaje
 

DeletedUser167856

Guest
KZD też Adeq? :) Chyba przesada, 40 też poziom prezentowało, a PiS-ka to bodajże plemię, które jakiś rekord ustanowilo, tylko nie pamiętam o co dokładnie chodzi. Reszta pełna zgoda.
 

DeletedUser180001

Guest
SPEED - Bardzo dobre plemię prowadzone przez graczy w swoim fachu.
4O - Bezapelacyjnie chyba jedno z najbardziej rozpoznawalnych plemion od s19 do teraz.
Karton - Wiele razy powstawało, parę razy topki miało, jakoś się trzymało zawsze.
=NY= - Wódz dobry jak i całe plemię.Na wiele światów zawitali.Prawie s79 wygrali i może uda im się kolejny wygrać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser105922

Guest
4O bardzo dobra ekipa. Jednak na przekór wstawię statystyki 300 z 50 św. (wynik fuzji 4O z ~SI~) z 12. Kropkami zaznaczeni gracze 4O :) Jak widać nie zawsze Ci najbardziej rozpoznawalni muszą wygrywać :)

36691435445545316415.jpg
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Grałeś na 79 w Elite? Nie wydaje mi się. Owszem, Kryy przyczynił się do naszej wygranej, ale był on jednym z dowódców frontu, poza tym na froncie grali tacy ludzie jak BadPiotrek czy Bescenna, którzy przejmowali wroga jakby to były darmy. Także wygrana, to głównie zasługa frontowców, a w dużej mierze też dyplomacji prowadzonej przez Bojara. Nie umniejszam tu oczywiście zasług Krystiana, ale to, co napisałeś, to przesada :p

I chociaż uważam się za "eliciaka", muszę przyznać, że na 87 św daliśmy straszną plamę, nie wiem czym było to spowodowane, ale większość graczy olewała grę, całe plemię dawało z siebie może 20% możliwości, choć byli gracze, którzy się starali, ale po pewnym czasie i oni się zniechęcali

87 przegraliśmy dlatego że ludzie którzy przyszli z wygranego 79 myśleli że wygra się samo tak jak tam, a tu cóż mnóstwo frontów się porobiło, wszystko było do przepchnięcia ale nie z takim zaangażowaniem gdzie nikomu się nie chciało grać.
ELITE to Bojar, więc pisanie tutaj o mnie to głupota, Bojar nie miał czasu na gre skończyło się i Elite, koniec historii:)

Więc jak widać każdy jest do pokonania, niewiadomą są tylko czynniki które się na to złożą.
 

DeletedUser173864

Guest
SPEED - Bardzo dobre plemię prowadzone przez graczy w swoim fachu.
4O - Bezapelacyjnie chyba jedno z najbardziej rozpoznawalnych plemion od s19 do teraz.
Karton - Wiele razy powstawało, parę razy topki miało, jakoś się trzymało zawsze.

Bez obrazy,ale wpisywanie kartonów,którzy kompletnie nic sobą nie reprezentują,do tego rankingu jest co najmniej śmieszne. Przy cięższym przeciwniku oni od razu pasują. Prawdą jest,że na początku do około 10mln zawsze są pierwsi,ale później już o nich się nie słyszy.
 

DeletedUser154025

Guest
Moglibyśmy wspominać mnóstwo plemion z każdego świata i tak nikt nie udowodni , które jest najlepsze.

No chyba , że plemiona o których mowa spotkają się na jednym świecie to wtedy można podyskutować , ale wszyscy wiemy , że tak się nie stanie ;)

Z mojej strony najlepsze plemię w jakim grałem to KE plemię , które wzięło się z praktycznie z niczego , a na ś50 utarło tak nosa znanym plemionom :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser152774

Guest
Karton?SPEED? No ludzie trochę powagi:)O ile Karton jeszcze mi tak nie zgrzyta w tym zestawieniu (choć nigdy bym ich nie wytypował do top10 "wszechczasów") to głos na SPEED jest ponurym żartem:)
O KE słyszałem pochlebne opinie i to od poważnych graczy ale jednak to ekipa jednego serwera. I nawet go nie wygrali.
 

DeletedUser165803

Guest
Karton?SPEED? No ludzie trochę powagi:)O ile Karton jeszcze mi tak nie zgrzyta w tym zestawieniu (choć nigdy bym ich nie wytypował do top10 "wszechczasów") to głos na SPEED jest ponurym żartem:)
O KE słyszałem pochlebne opinie i to od poważnych graczy ale jednak to ekipa jednego serwera. I nawet go nie wygrali.

Poprawię Cię kopro :) Ale KE gra jeszcze na s69 :) I co teraz ? :D
 

DeletedUser154025

Guest
Tak jak napisałem to jest tylko opinia z mojej strony , owszem świata nie wygrali , ale grają także na ś69 nie idzie im zbyt dobrze , ale trzymają się bardzo dzielnie :)
 

DeletedUser165803

Guest
Z tego co mówi Diabelny na ś69 nie potwierdzają swoich dominacyjnych możliwości:)

Do końca świata tam daleko a jak wiesz dobrze faza początkowa jak i w późniejszej fazie różni się wieloma czynnikami :) Czynnik ludzki który jest najważniejszy z czasem się wypala niestety i gracze kończą :) Można też powiedzieć że parę światów w historii wygrały plemiona które przez większość czasu dostawało przysłowiowe "wciry" - wszystko zależy od wielu czynników na które tylko w małym stopniu mamy wpływ :) Sam niewiem jak idzie KE na s69 ale są tam i nieustępliwości i cierpliwość nikt chyba nie może odmówić a przetrwali tam do obecnego etapu od początku świata - może przez dyplomację a może nie :) Na wygraną zawsze jakieś szanse mają :)

Ja nominuje do grona najlepszych według mnie bo do wszechczasów nie mogę bo za długo nie gram :)

1.Plemiona Malenstwa
2.Najemnicy
3.SycylEmpire
4.A.P.K
5.Nieobliczalni(na s22 inna nazwa)
6.Róża
7.Bad Company
8.Elite
9.Oj...
10.RedBul
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
=WD=
Najemnicy
KZD
1331
HEG
SE
Oj
A.B.C.
HRN
HTCrew

pamietac ,maja to byc plemiona wszechczasów
 

DeletedUser154025

Guest
Adeq , a Małp nie nominujesz? :)
Fakt taktem fuzja plemienia Dies Irae + jakieś , której nazwy nie pamiętam zdominowało świat 6 :))
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Adeq , a Małp nie nominujesz? :)
Fakt taktem fuzja plemienia Dies Irae + jakieś , której nazwy nie pamiętam zdominowało świat 6 :))
No nie ,chociaz wygralismy swiat s6-fuzja Dies Irae i AFG,powstala Planeta malp-calkowita dominacja tego swiata byla.Wiekszosc tych graczy grala w =WD= na s36.

To musi byc jakies wyjatkowe plemie,umiejetnosci,styl,klasa etc,by uznac za plemie wszechczasow .
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
hahaha wpisywanie tutaj kartonow to smiech na sali i kompromitacja. Nigdy swiata nie wygralismy ani nigdy nie mielismy okazji zmierzyc sie z przeciwnikiem z top, ktore tu wymieniacie. Wstyd mi, ze ktos nas wgl chcial tu uwzglednic, psss, wracam do ogladania anime :D

PS. niemniej, mowienie ze NIC soba nie reprezentujemy uwlacza naszym rankingom do 50-70mln jako plemie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry