TOP10 - plemiona

  • Rozpoczynający wątek lord sebastiannn
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Elite to oczywisice jedno z lepszych plemion jednak na 47 mialo okazje rywalizowac z naprawde topowym plemieniem i skonczylo sie jak sie skonczylo :p a sklad byl porownywalny do tego z 79 a moze i lepszy :)

O ile nie lubie kryyy, to wprowadzil on nowa jakosc do elity. Sklad gra drugorzedna role kiedy ma sie swietnego organizatora,
a Krystian pomimo mnostwa wad wygral ten swiat dla Elity. Nie umniejszajac zaslug innych to on glownie pociagnal organizacyjnie
najciezsze fronty i to dzieki niemu Elita wygrala bedac najaktywniejszym plemieniem koalicji. Bardzo mozliwe, ze to Ojki stalyby
na podium gdyby nie to, ze Elite wygrywalo wojne za wojna w tempie ekspresowym eliminujac kazdego sojusznika Ojkow, ktory stanal
im na drodze :)

Takze nie wiem co bylo na 47, ale na 79 to "swieza krew" dala ogromna przewage Elicie :)
 

DeletedUser167856

Guest
Czyli mowisz, B-H moze spokojnie startowac do GEH ;P
Moze stare B-H z s62, 73, 79... A to juz historyja. :(
Swoja droga to dziwne, ze HEG jest "rekordzista", a co swiat dalej to wygrywaja uciekajac sie do brudnych sztuczek i stale obnizajac poziom wlasnej gry ;P

Taaak, czekam na Wasz nastepny swiat ;P

Osobiscie uwazam, ze Elite jest w tej chwili najmocniejsza ekipa z jaka przyszlo mi grac.
Mimo wpadki na s32 stworzyli swietny sklad mogacy walczyc z cala topka polskich plemion.
Wygrali na s79 bedac glowna sila napedowa swojej koalicji i ida po kolejna wygrana z Najemnikami :)

Propagandę niepotrzebną siejesz. Świat dopiero wystartował - w tym momencie są otoczeni z każdej strony prócz Najemników i równie dobrze mógłbym napisać, że idą w kierunku ucieczki ze świata. Jak było już tutaj mówione: obecne ekipy nie są już tak samo mierzone. Praktycznie każda wygrywając zostawia za sobą taki smród, że "wtajemniczeni" mają się do czego przyczepić. Poza tym nowe światy wygrywa się dyplomacją i cwaniactwem, to też wpływa na ocenę.
 

DeletedUser

Guest
Propagandę niepotrzebną siejesz. Świat dopiero wystartował - w tym momencie są otoczeni z każdej strony prócz Najemników i równie dobrze mógłbym napisać, że idą w kierunku ucieczki ze świata. Jak było już tutaj mówione: obecne ekipy nie są już tak samo mierzone. Praktycznie każda wygrywając zostawia za sobą taki smród, że "wtajemniczeni" mają się do czego przyczepić. Poza tym nowe światy wygrywa się dyplomacją i cwaniactwem, to też wpływa na ocenę.

Tylko, że w tym przypadku cwaniactwem popisało się HEG, a nie Elite. Elite grało nadspodziewanie czysto od samego poczatku
do końca. Oczywiscie mieli sojusz z NY, ale ciezko im zarzucic, ze znalezli takiego sojusznika. Szczegolnie ze bylo to w czasach
kiedy walczyli z faworyzowanym S!P, które miało rozjechać Elite :)
 

DeletedUser167856

Guest
Tylko, że w tym przypadku cwaniactwem popisało się HEG, a nie Elite. Elite grało nadspodziewanie czysto od samego poczatku
do końca. Oczywiscie mieli sojusz z NY, ale ciezko im zarzucic, ze znalezli takiego sojusznika. Szczegolnie ze bylo to w czasach
kiedy walczyli z faworyzowanym S!P, które miało rozjechać Elite :)

To też prawda. Ja bym chętnie zobaczył dalsze walki, np. Elite i NY z HEG. Świat zakończył się zbyt szybko jak dla mnie, chwała im za zwycięstwo i zebranie tych odkryć, ale nie wiadomo jakby się utrzymali na dłuższym graniu na tym serwerze. Na 87 świecie już nie mają tak lekko i zaczynają się przejawiać u nich momenty kryzysu.
 

DeletedUser

Guest
Słyszałem, zobaczymy jak poradza sobie właśnie w takiej sytuacji. Bo tak naprawdę oprócz pierwszej wojny z S!P nie mieli później żadnych problemów z parciem naprzód. Dopiero jak doszli do Ojków zaczęła się walka, ale spisana na straty ze względu na przewagę...
 

slupek.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
44
Legion, BUNT, Elite, Ojki , NY, HEG - żałuje, że tak krótko na 79 grałem bo było tam ciekawie.
 

DeletedUser40095

Guest
Dłużej nie zawitałem na wielu światach, a więc nie będę w stanie zapełnić pełnej dziesiątki. Do tej topki oczywiście zaliczyłbym wcześniej wspomniane KZD. Miałem okazję walczyć przeciwko nim na S49. Wojna Totalna to lekka przesada, ale trzeba przyznać, że nie mieli sobie równych na tym świecie. Mam nadzieję, że wystartują na S100 i będę miał okazję skopać im tyłki ;-)

Również z S15 40 - nie wiem czy jest to czterdziestka o której mówią wszyscy. Jednak to było plemię z najbardziej wyrównanym składem. Chociaż istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że chodzi mi o S19. Niestety dokładnie tych światów nie pamiętam.

Po S19 również =NY= bym zaliczył do plemion TOP10. Szkoda, że Shaq po S87 przechodzi na plemienną emeryturę, ponieważ i Najemników chciałbym pokonać na S100 ;-) O ile udałoby się :D

Ahh... nie mogę zapomnieć o S48. Przez długi czas Ebola, ale chyba ostatecznie #D# uważam za najbardziej solidne na tym świecie. Niewiele znam plemion które bez większych dołków potrafi dograć do końca. Nie wiem czy Desperados grali na jakimś innym świecie, ale jestem przekonany, że gdyby tak było to pokazaliby solidną grę.

No i chyba tyle :)
 

bartek8787.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
164
Nikt nie wspomniał o ART oraz JP z 19 św jak również plemię Last z 44 :D

Doliczyć można również War czy plemię INNI.
Oraz

40
RÓŻA
FED
KZD
Oraz najemnicy ale tylko z 19 św. Dla mnie są to najlepsze plemiona :)
 

DeletedUser180884

Guest
na 43 jeszcze graja i prowadza i na 85 pokazuja poziom:)...
 

bartek8787.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
164
Fakt Róża zawsze pokazywała dobry poziom. Ja czekam na 40 mam nadzieję że gdzieś wystartują a na tej Akardi czy tam Arkardi siedzą :D
 

DeletedUser180884

Guest
z 43 spora liczba graczy w VU RÓŻA NA 43 GRALA FUZJE ZROBILI I GRAJA TUTAJ
 

DeletedUser169941

Guest
BLISCY ŚWIAT 21 wygrany

świat 55 jako *LPT* bylo tam wielu BLISCY...Świetne plemię

Sądzę że brakuje tu wielu wielkich plemion które nie są bardzo znane a grają na wyzszym poziomie niż niektórzy
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
171
O ile nie lubie kryyy, to wprowadzil on nowa jakosc do elity. Sklad gra drugorzedna role kiedy ma sie swietnego organizatora,
a Krystian pomimo mnostwa wad wygral ten swiat dla Elity. Nie umniejszajac zaslug innych to on glownie pociagnal organizacyjnie
najciezsze fronty i to dzieki niemu Elita wygrala bedac najaktywniejszym plemieniem koalicji. Bardzo mozliwe, ze to Ojki stalyby
na podium gdyby nie to, ze Elite wygrywalo wojne za wojna w tempie ekspresowym eliminujac kazdego sojusznika Ojkow, ktory stanal
im na drodze :)

Takze nie wiem co bylo na 47, ale na 79 to "swieza krew" dala ogromna przewage Elicie :)

Grałeś na 79 w Elite? Nie wydaje mi się. Owszem, Kryy przyczynił się do naszej wygranej, ale był on jednym z dowódców frontu, poza tym na froncie grali tacy ludzie jak BadPiotrek czy Bescenna, którzy przejmowali wroga jakby to były darmy. Także wygrana, to głównie zasługa frontowców, a w dużej mierze też dyplomacji prowadzonej przez Bojara. Nie umniejszam tu oczywiście zasług Krystiana, ale to, co napisałeś, to przesada :p

I chociaż uważam się za "eliciaka", muszę przyznać, że na 87 św daliśmy straszną plamę, nie wiem czym było to spowodowane, ale większość graczy olewała grę, całe plemię dawało z siebie może 20% możliwości, choć byli gracze, którzy się starali, ale po pewnym czasie i oni się zniechęcali
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.042
tylko troche znam tych sławnych plemion a wiec wiele nie wiem ale jak grałem w 40 i w NY to trzeba przyznać klasa:)
szacunek też dla ABC nie grałem tam ale to co słyszałem mi wystarcza zresztą widać co potrafili bo DzA jako jedyny utrzymywał moje tempo w walce kilku miesięcznej ze wszystkich światów na jakich grałem:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry