TOP10 - plemiona

  • Rozpoczynający wątek lord sebastiannn
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser88567

Guest
Hej Promilu, atakowlem Ciebie z konta Gracz z nr.1, masz racje w pewnym momencie mielismy duzo lepszy komfort gry. Do zobaczenia na s.100 oby u nas, bos technicznie dobry gracz:]

Co do tematu, HTc.

Haha Majki, mowisz, ze na s100 zapraszasz? Boje sie tej gry, ile tysiecy godzin pieknie zmarnowanych, ile nocnych pobudek, a ile frajdy w tym wszystkim. Ja od s50 nie gralem, przypuszczam, ze duzo od tego czasu sie pozmienialo, nie tylko mechanika gry ale i dodatki, makra czy inne nakladki. Ja czlowiek starej daty pewnie bym juz nie nadazal, za tymi ulepszeniami ;] No ale najwiekszy problem to czas, ciezko bylo by znalezc na gre odpowiednio duzo czasu. Studia juz sie skonczyly ;)
 

omega31

Miecznik
Wynik reakcji
19
Temat dawno zapomniany, ale ja wpisze te plemiona, ktore uwazam za sluszne dla mnie(bedzie ich mniej niz 10):
1.TE-sw22
2.SPOLEM-sw43
3.Watch!!-sw54(pozdrowiam blackfire)

To taka moja trójka "klasowa", a tak szczerze to wiekszosci tych plemion co sie tu wymienia to nawet nie znam, po prostu nie gralem na tych swiatach gdzie oni byli.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
nie piszemy tu o podrzednych plemionach,tylko o marce plemion,ktore zaliczmy do top10

Ja tez nie znam tych plemion,a gram nom stop od2007r.
 

DeletedUser

Guest
PS: Nero to gracz solo - maniak ale jako gracz solowy, graliśmy na ś25 przeciwko niemu i nie powiem żeby z pokonaniem jego były jakieś problemy, a to akurat było za czasów jak jeszcze byłem na serwie.

No ja cie prosze nie wymyslaj , dobrze wiesz jak bylo ...
 

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
Ja miałem po s99 kończyć grę( świat pewnie po nowym roku zamkniemy), lecz część chce ekipy po odpoczynku wejść na jeszcze jeden serw- zagrać świat od początku do końca bez żadnej dyplomacji i rekrutacji. Kusząca opcja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry