TOP10 - plemiona

  • Rozpoczynający wątek lord sebastiannn
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam
Chciałbym rozpocząć dyskusje o najlepszych plemionach w historii. Kiedys na forum ,aż kipiało od takich tematów z tego co widze teraz nie ma żadnego, więc można podyskutować :) Na wstepie pragne zauważyć ,ze jest to moja osobista ocena i nie każdy musi sie z nią zgodzić. Wiekszość graczy pewnie nawet nie będzie kojrzyło plemion które wymienie wiec postaram sie po krótce ich opisać.

A wiec wybieramy dajmy na to Top10 i moje typy:


KZD - Znane jest ze swiatów 36,43,49,66 - Na wszystkich swiatach mórowany pewniak na top1, utrzymujące zawsze najwiekszą ilość graczy i agresorów w top20. Zasłyneli z wypowiedzenia wojny całemu swiatu na 49 - tzw ''Wojny Totalnej'' Wygrali jeden świat - 66. Wodzem plemienia jest LetMeSign aka Maleństwo oprócz niego rozpoznawalni gracze to Koproofag, Goliahs,Jaazda,Andrzej,Darkonis. Czesto zmieniali nazwy np Dybuk,Never,KZD,Last

1331 grali na swiatach 11 i 25 który wygrali - głownie znane ze swoich historycznych nicków :) Plemie które bez kompleksów pokonało plemiona pokroju HRN czy War Machine uzyskują przy tym niebotyczne wyniki w RA co czyni ich rekordzistami jesli chodzi o ren ranking - jedynie KZD i PANTWO mogły im dorównać pod tym względem. Wodzem plemienia jest Władysław I Łokietek oprócz niego rozpoznawalni gracze to: Kazimierz Wielki,Florian Szary,Przemysł - Przemko,Wikonin,Da1234,Azelli,Pablot

A.B.C. - grali jedynie na serwerze 20 i to wystarczyło aby uznawać ich za najlepsze plemie na plemionach. Lgendą plemienia jest D zjeszth A uznawany zresztą przez wielu i jest to uzasadnione za najlepszego gracza w historii. Zgasili konta w 2010 w akacie protestu przciwko ''górze'' i juz nigdzie wiecej się nie pojawili. Oprócz DzA rozpoznawalni gracze to Zakopanerulez,Genani,Borg,Bierny

HEG - znani z serwerów 21,37,62,79 - Wygrali 3 swiaty. Poprzez wypalenie sie wiekszości graczy mocno stracili na renomie na 79. Wygrali 3 swiaty co czyni ich rekordzistami jesli chodzi o ten ranking w tymjeden z ciekawszych i trudniejszych - 37. Dowódca plemienia jest SnipOr oprócz niego rozpoznawalni gracze to Hamstah,Dracula,Wotu,Andras,Fotomasakra

GTW - znani z serwerów 1,10,15,37 - jedno z najbardziej znancyh plemion. Sojusz GTW/HEG jest uznawany za najlepszy na plemionach. Wygrali świat 37 - Dowódcy GTW to Leslav i Klaczow chociaz slyszałem ,ze tam ponad połowa plemienia miała dostęp do rady plemienia :) Rozpoznawalni gracze to MieszkamnaWsi,Kwizar,Evil Monkey,Bugoholik,

INZvelWD ze swiata 6 i 36 - swiatów uważanych za najdtrudniejsze i najlepiej obsadzone w całej historri polskich plemion. Swiat 6 całkowicie zdominowali nastomiast 36 wygrali pokonująć PANTWO które wczesniej wygrało wojne z HRN co najlepiej swiadczy o ich sile. Wg graczy róznych plemion,wodzów,graczy wojny PAN/KZD vs HRN - PAN vs WD stały na najwyzszym poziomie. Dowócą plemienia jest Prometheus oprócz niego rozpoznawalni gracze to THURIN,Drusek,Sikorzanka,Tetrus,Adeq

HRN - znani są ze swiata 13,25,36 i 47 który wygrali pokonując w swietnym stylu Elite o której tak głośno na nowych światach. Stoczyli swietne boje z 1331 i PANTWO. Dowódcą plemienia jest Evil i Kris oprócz nich rozpoznawalni gracze to Ktotojestnoob,Protector,Medieval,Requm,LukaszUE

PANTWO - plemie znane ze swiata 36 - zasłyneło pokonaniem HRN - Stworzone na szerokim horyzoncie War Machine przez przez Sepowatego, prowadzone jednak przez Koproofaga i Futrone - oprocz nich rozpooznawalni gracze to Gemb,Smiatuniu,Gato,Kesh,ZjadaczWiosek,Lazaander. Skasowali konta w 2012 po przegranej wojnie z WD nabijając wówoczas najwieksze RA,RO na plemionach.

HTCrew - znane ze swiatów 1,21,34 które całkowicie zdominowali - zawsze pewniak do objecia Top1. Kilku ich graczy stanowiło pózniej podpore pod stworzenie KZD. Dowódcą plemienia jest Tomi oprócz niego rozpoznawalni gracze to Craafting,Szaku,Septienna

APK oprócz NY chyba najbardziej rozpoznawalne plemie na plemionach. Istnieli na swiecie 1,13,27,39 i 50 jubileuszowym który wygrali pokonują inne swietne plemie 12. Plemie stworzone przez Dzonziego i Wasaia oprócz nich rozpoznawalni gracze to CezarusCanibalus,Snuffy,Peerła,Ochrona Wioski

To takie moje Top10 :) Było kiedyś naprawde kilka swietnych ekip chociażby WarMachne, Ojj,BC,???,NY,PTS na które smiało można stawiać - jeszcze pewnie o kimś zapomniałem.
Wszystkie opisane przeze plemiona wg mnie są plus/minus na ty samym poziomie. Jednak wg mnie sklaniam sie ku 133,INZ i KZD
Wg mnie do ciekawszych swiatów zaliczły sie serwery: 6,36,37,50,60 i 79 na którym grały swietne plemiona jednak dyplomacja prowadzona przez te nowe plemiona nie pozwala sie sprawdzić najlepszym zespołom. Dziwne jest wg mnie wygrywanie swiatów przez 5-6 plemion i dyplomacja układana jeszcze przed startem swiata - to psuje rozgrywke. Rozmawiałem sobie ostatnio różnymi graczami i wszyscy piszą ,żę najlepszy poziom rozgrywki jesli chodzi gre czysto frontową był na swiecie 36. Wojny PAN vs WD czy PAN vs HRN stały na najwyzszym poziomie - najwieksze RA,RO tam było bite - do tego grały tam takie ekipy jak PAN,WD,HRN,KZD,REC,NW czyli plemiona które dominowały inne swiaty.

Z wymienioncy przeze mnie plemion jedynie HEG funcjonuje. Widziałem ,ze jeszcze kilku graczy z HT gra na 60 czy z WD na 70 ale z tego co sie orientuje nie pod swoimi nazwami dotego najlepszych graczy tam nie ma i nie było.
Ciekaw jestem czy jeszcze jakies plemie planuje reaktywacje i gre na nowym swiecie?
Za styl i błedy przepraszam, niestety mistrzem pióra nie jestem :) jesli popełniłem jakieś błedy to prosze naprostowac :)
zapraszam do dyskusji :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
482
Ja bym dodała jeszcze Jakiesi z s51 - chyba najlepsza ekipa, która nie w pełnym składzie, ale często się przewija przez nowe światy i odnosi tam sukcesy.
 

DeletedUser

Guest
Całkiem spoko zredagowane, oczywiście ciężko żebyś miał pojęcie o wszystkich tych plemionach, osobach, kierujących i światach więc idealnego rankingu nigdy nie będzie.
Jedynym sposobem na dobre porównanie byłoby otwarcie ograniczonego rozmiarowo, mapa do 25 kontynentów, serwera na które weszły by czołowe ekipy by się ze sobą zmierzyć. Większość graczy z plemion wyżej wymienionych jednak miała by problem z identyfikacją w którym plemieniu grać bo na przestrzeni lat 5-8 lat w zależności od gracza większość z nich miała okazje grać w kilku konkurencyjnych mocnych ekipach. Niby taki ma być jubileuszowy świat 100 wszyscy na to liczą, ale można się założyć że coś tam administracja zrobi nie tak, światy powinny być bardziej zintensyfikowane, powinny trwać 1-1,5 roku i cześć, a dało by się to osiągnąć najsensowniej poprzez zmniejszenie mapy.
 

DeletedUser

Guest
Całkiem spoko zredagowane, oczywiście ciężko żebyś miał pojęcie o wszystkich tych plemionach, osobach, kierujących i światach więc idealnego rankingu nigdy nie będzie.
Jedynym sposobem na dobre porównanie byłoby otwarcie ograniczonego rozmiarowo, mapa do 25 kontynentów, serwera na które weszły by czołowe ekipy by się ze sobą zmierzyć. Większość graczy z plemion wyżej wymienionych jednak miała by problem z identyfikacją w którym plemieniu grać bo na przestrzeni lat 5-8 lat w zależności od gracza większość z nich miała okazje grać w kilku konkurencyjnych mocnych ekipach. Niby taki ma być jubileuszowy świat 100 wszyscy na to liczą, ale można się założyć że coś tam administracja zrobi nie tak, światy powinny być bardziej zintensyfikowane, powinny trwać 1-1,5 roku i cześć, a dało by się to osiągnąć najsensowniej poprzez zmniejszenie mapy.

Takie coś to tylko na specialu (jakiejś dłuższej np. trzy miesięcznej edycji), na zwykłym świecie to ciężko się tego spodziewać. Na dniach startuje nowa odsłona Kuriera to może zainteresuje się tematem i trochę polobbuje? :) Kto wie.

Co do tematu to bardzo brakuje mi wzmianki o plemionach prowadzonych przez Sqnera oraz Nera tak na pierwszy rzut pamięcią :).
 

Deleted User - 698773783

Guest
Plemiona Sqnera były dobre ale jego problemem było to ,ze nie gral z nimi dluzjej niz pol roku. Autor przedstawil plemiona czysto frontowe i rzeczywiscie za bardzo nie ma sie do czego przyczepic. Brakuje Jakiesio i 40

Co do 40 moze walne gafe ale z graczy ktorych kojarze z tego plemienia na 50 to gral jedynie Nero i Sympatyczny no moze ktos jeszcze. Nero zebral krotkodystansowcow o czym pisalem kiedys to mnie wysmiali - gracze byli swietni ale mogli zaagwarantowac topke jedynie do pulapu kilku/nastu wiosek. Do gry czysto frontowej potrzeba jednak czegos wiecej. Wg mnie najlepiej onsadzone swiaty to 25 i 36 - nie wiem tez czy Never to tak do konca KZD ale w sumie szkielet KZD gral. Co do topowych ekip to wszystkie zasluguja na to miano jednak ja sie najbardziej sklaniam ku 1331 - zjechanie 2 czolowych polskich ekip ktore na innych swiatach jechaly inne czolowe ekipy to cos - tam nie bylo przypadku - widzialem jak to wygladalo od srodka, nie bylo szans. Podobnie z INZ/WD czy KZD
 

DeletedUser152774

Guest
Male sprostowanie odnosnie PANTWO. Plemie to powstalo po fuzji dwoch innych,zalozonego przeze mnie PAN-Panopticum i zalozonego przez McArtura TWOT -The Weel of Time.Artur szybko potem skonczyl i przez kilka miesiecy prowadzilem je ja a kiedy skonczylem to do konca ich dlugiej kariery plemieniem dowodzil futrone. Sepowaty nie mial z tym nic wspolnego,nie pamietam nawet czy w ogole gral na s36:)
Oczywiscie milo przeczytac,ze ktos docenil klase PANTWO ale obiektywnie patrzac nie zasluguja na historyczne miejsce w top10. A to z tego wzgledu,ze znani sa tylko z jednego serwera a takich plemion jest mnostwo.Tzn topowych,jednoserwerowych (chocby Straznicy Graala z s14 ktorzy rozjechali tam WAR).
Ja dodalbym do listy Piratow (PTS),dominatorow z dwoch serwerow .Oczywiscie dominatorow w jakims tam okresie bo zadnego swiata nie wygrali.Niemniej dominowali na tyle dlugo,ze ich sukces jest dobrze zapamietany.
Nie mozna tez pominac takich plemion jak SE i oczywiscie Najemnikow bo co by o nich nie mowic to jednak kilka serwerow mieli bardzo udanych i gromadza w swych szeregach najwieksza ilosc bardzo znanych ale rowniez klasowych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Male sprostowanie odnosnie PANTWO. Plemie to powstalo po fuzji dwoch innych,zalozonego przeze mnie PAN-Panopticum i zalozonego przez McArtura TWOT -The Weel of Time.Artur szybko potem skonczyl i przez kilka miesiecy prowadzilem je ja a kiedy skonczylem to do konca ich dlugiej kariery plemieniem dowodzil futrone. Sepowaty nie mial z tym nic wspolnego,nie pamietam nawet czy w ogole gral na s36:)
Oczywiscie milo przeczytac,ze ktos docenil klase PANTWO ale obiektywnie patrzac nie zasluguja na historyczne miejsce w top10. A to z tego wzgledu,ze znani sa tylko z jednego serwera a takich plemion jest mnostwo.Tzn topowych,jednoserwerowych (chocby Straznicy Graala z s14 ktorzy rozjechali tam WAR).
Ja dodalbym do listy Piratow (PTS),dominatorow z dwoch serwerow .Oczywiscie dominatorow w jakims tam okresie bo zadnego swiata nie wygrali.Niemniej dominowali na tyle dlugo,ze ich sukces jest dobrze zapamietany.
Nie mozna tez pominac takich plemion jak SE i oczywiscie Najemnikow bo co by o nich nie mowic to jednak kilka serwerow mieli bardzo udanych i gromadza w swych szeregach najwieksza ilosc bardzo znanych ale rowniez klasowych graczy.

Ano tak było przy czym Artur na s17 prowadził tez Top 1 (Helsing) bo pamiętam, że obserwowałem jego dalsze poczynania jak na s17 zakończył (grał na innym nicku artgo bodajże czy coś w tym stylu). Także w tym wypadku nie widze żadnego przypadku. Prowadzone przez niego plemię zawsze stało na bardzo wysokim poziomie. No i jak piszesz jeszcze SE, jak mogłem o nich zapomnieć. Jeszcze dziś pisałem z osobą która je na jednym świecie prowadziła :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Male sprostowanie odnosnie PANTWO. Plemie to powstalo po fuzji dwoch innych,zalozonego przeze mnie PAN-Panopticum i zalozonego przez McArtura TWOT -The Weel of Time.Artur szybko potem skonczyl i przez kilka miesiecy prowadzilem je ja a kiedy skonczylem to do konca ich dlugiej kariery plemieniem dowodzil futrone. Sepowaty nie mial z tym nic wspolnego,nie pamietam nawet czy w ogole gral na s36:)
Oczywiscie milo przeczytac,ze ktos docenil klase PANTWO ale obiektywnie patrzac nie zasluguja na historyczne miejsce w top10. A to z tego wzgledu,ze znani sa tylko z jednego serwera a takich plemion jest mnostwo.Tzn topowych,jednoserwerowych (chocby Straznicy Graala z s14 ktorzy rozjechali tam WAR).
Ja dodalbym do listy Piratow (PTS),dominatorow z dwoch serwerow .Oczywiscie dominatorow w jakims tam okresie bo zadnego swiata nie wygrali.Niemniej dominowali na tyle dlugo,ze ich sukces jest dobrze zapamietany.
Nie mozna tez pominac takich plemion jak SE i oczywiscie Najemnikow bo co by o nich nie mowic to jednak kilka serwerow mieli bardzo udanych i gromadza w swych szeregach najwieksza ilosc bardzo znanych ale rowniez klasowych graczy.

NY powinni być koniecznie w zestawieniu nie można odbierać im miejsca wiodącej marki na polskich plemionach.
=SG= na ś14 raczej osiągnęło strasznie mało, 75% czasu trwania serwa nie toczyli żadnej wojny w topie, siedząc nam na plecach, odmawiając jako sojusznik udziału we frontach. łatwo było wbić nóż w plecy na ś14.
Jeśli w rankingu wypisujemy PANTWO które oczywiście grało świetnie i było zarządzane bardzo dobrze, to aż prosi się o ujęcie NY, -WAR- czy wspomnianego plemienia Sqnera. Plemiona te kreowały grę na kilku światach w tym NY wygrywało też światy, można zawsze dyskutować na temat tego jak który był obsadzony i który był trudniejszy ale nikt nie ma podglądu na 90 światów co tam się na prawdę działo.
W SE też krótki epizod miałem pomagając komuś, porządne plemię, ale ile trzymali się w topce jak mocno offensywnie grali itp nie wiem, nie pamiętam, brak danych u mnie.


PS: Nero to gracz solo - maniak ale jako gracz solowy, graliśmy na ś25 przeciwko niemu i nie powiem żeby z pokonaniem jego były jakieś problemy, a to akurat było za czasów jak jeszcze byłem na serwie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Male sprostowanie odnosnie PANTWO. Plemie to powstalo po fuzji dwoch innych,zalozonego przeze mnie PAN-Panopticum i zalozonego przez McArtura TWOT -The Weel of Time.Artur szybko potem skonczyl i przez kilka miesiecy prowadzilem je ja a kiedy skonczylem to do konca ich dlugiej kariery plemieniem dowodzil futrone. Sepowaty nie mial z tym nic wspolnego,nie pamietam nawet czy w ogole gral na s36:)
Oczywiscie milo przeczytac,ze ktos docenil klase PANTWO ale obiektywnie patrzac nie zasluguja na historyczne miejsce w top10.
.
Fakt kopro,zasluguje PANTWO na uznanie,ale tak jak napisales nie powinno miec miejsca w historycznej 10.Sepowaty na sw36-mial tylko 2 wioski.
Tak powinna wygladac 10 najlepszych plemion w historii:
=WD=
Najemnicy
KZD
1331
HEG
SE
Oj
A.B.C.
HRN
HTCrew
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
698
Większość tychplemion grała na starszych światach...
a nikt mi nie powie, że takie plemiona jak Oj..., czy BC nie zaliczają się do elity :D
tym bardziej, że NY pokonaliśmy :D
 

DeletedUser152774

Guest
To moze nalezaloby stworzyc 2 rankingi top10:)Jeden dotyczacych starszych ekip a jeden tych...nie wiem od s50 wzwyz.
 

DeletedUser15728

Guest
Większość tychplemion grała na starszych światach...
a nikt mi nie powie, że takie plemiona jak Oj..., czy BC nie zaliczają się do elity :D
tym bardziej, że NY pokonaliśmy :D

Witam,
Dziekuje za wyłonienie NY u Panów . Nie mniej jednak zerklem pewną nie scisłość
Mianowicie drogi fafciu przestan budowac morale przeciwników NY .
Piszesz o przegranej NY na 59s a tam NY prawdziwe NIE GRALO ! - to sobie widniala tylko nazwa prowadzona przez goscia który grał w NY bodajże kilka miesiecy na 44s Gazde stacha czy jakos tak.
Byl to dosc dobry gracz ale nie MYL pojec NY .
Jak wszyscy nawet najemnicy i nie tylko wiedza NY to plemie prowadzone tylko i wyłacznie przez mnie .
Jak trwał 59s o którym piszesz to Najemnicy grali na 56s prowadzeni przez mnie
A to ze sobie gadaz zalorzyl jakies plemie gdzie nikogo moze oprucz 2-3 osób nie znalem to dla wygody Oj uznajesz za NY .
Czyli na swiatach gdzie jakis gracz z Oj załozy sobie OJ i nie bedzie tam nawet radnych z OJ nie wspominajac o Marioli to oznacza ze zostało OJ pokonane. Jezeli dla ciebie to to samo to proponuje sie przewietrzyć . Powoli w moich oczach zaczynasz stary tracici bo ciagle dostaje jakies linki jak szachujesz tym ze NIBY OJ POKONALO NA 59s NY co jest totalna bzdurą . pokonaliscie jakas nazwe NY a nie plemie NY. Ba ja nawet nie dogralem na 56s tak mnie wymeczyl 52s gdzie grałem na nicku =zaqu= , co lepsze przeciw calemu swiatu w sojuszu z OJ. I gralismy w centrum . Wiecej niz kilka miesiecy i oddałem Najemników do Sojusznika co sie okazło wygral 56s. I tym skaczylem gre na ponad rok by wrócic dopiero na 79s gdzie cos tam poklikalem .

Wiec Naprawde jak jestes powazny a tak pisza skacz ciagle sobie dokladac morale jakimis bzdetami . Bo takich swiatów jak ty piszesz byly dziesiatki ze zakladane jest NY

CO do wątku to nie zawsze trzeba wygrywac swiaty .sadze ze jest kilka plemion co gra bardzo dobrze
np. momo porazki na 79s HEG swoje zrobiło co nie powinno rzutowac na ich marke .

Oraz mojego sojusznika z 44 SE


Dla scisłosci NY grało na
5,
19
44
52
79
obecnie 87

oraz wszystkie 5 pierwszych specjali .

byl epizod na 51s gdzie NY próbowala prowadzic QUI i kilka jej udzielalem wskazowek i gralem do 2-3 chyba wiosek . Tam zaobserwowalem dobre plemie nazwa > JAkies .

O ile cos nie przekreciłem i rokowałem ze to moze byc dosc dobre ale znikli jakis.
Wiec przepraszam ze sie rozpisałem ale sadze ze taki ranking mozna podzielic na

Plemiona których juz nie ma i które są bedzie to logiczniej . Oczywiscie jesli juz wspomnieliscie NY to powiem nie skromnie ze gra do dzis i powinno byc w obydwóch rankingach . Mimo ze wielu moze na nas psy wieszac .
Co jest nie uniknione bo przez tyle swiatów nie da sie miec duzo przyjaciół a 3/4 wrogów .
malo tego wypuscilem z pod reki setki graczy i nie zawsze sa oni przykladem szczescia i ładu ale tacy sa wszedzie a niekiedy to rzutuje na NY . Co gorsze co swiat plemiona tak sie zmieniaj na gorsze ze nie da sie ogarniac jak za dawnych czasów calego plemienia .
Ludzie graja w kilku jeden zna drugiego itp . Wiec sam pomysl na top10 plemion OK

Niestety powoli to straci sens bo plemiona to juz nie ta gra co kiedys . dlatego ja juz żaluje ze wróciłem i oficjalnie na 87s wszyscy wiedza ze to koniec. Nie bedzie swiata 100 jak dlamnie nawet 87s jest dosc mocny albo ja juz sie zestarzałem .



edit

to tyle przepraszam za błedy i spam ale skrzynka mi sie zapaliła jak znowu fafcio wypisuje bujdy.
Bez urazy
gralismy przeciwko kilkunastu plemiona zarówno z czołowek jak i mniej znanych dawniej a sa znani obecnie.

Milej gry i prosze graczy NY nie spinac sie bo to nie temat do tego !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser155947

Guest
Bardzo fajnie opisane i wg mnie dobrze dobrane plemiona, może zabrakło w tych poniżej top10 wymienianych SE ale reszta na +.
Tyle że, jak kopro pisał, plemiona na przestrzeni tylu lat bardzo się zmieniły, stały się o wiele bardziej techniczne i trudno porównywać np. s79 z s39. Bardzo częstym zjawiskiem jest np. start zwycięskiej ekipy z jakiegoś świata 0-30 na obecnym świecie i...i no właśnie co? HT na 65, NE 35 na 71, Piska na 83, BLISCY, BUNT, Kalafiory też gdzieś się przewijali i sporo innych ekip których już pamięcią nie sięgam i wniosek nasuwa się sam, nie mogą się te plemiona odnaleźć w "nowoczesności" (nie hejtuję, stwierdzam fakty). Tym bardziej chwała np. Hegom, Najemnikom za to, że tak jak dominowali w starej erze tak górują w tej nowej, większości się to nie udaje i pozostają bohaterami jednej epoki.

Też ktoś trafnie zauważył, że po latach grania sporo graczy ma w CV grę w kilku topowych plemionach, dlatego trudno jednoznacznie przypisać każdemu jeden dom..Niech ten ten temat trafi do tych wszystkich prosów z serwerów 60-90 uważających swoje twory za best of the best, niech zaczerpną trochę historii bo zapewne tych ekip nawet nie kojarzą.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
nie widze tutaj OFFICE którzy wygrali 2 światy

Tu nie chodzi o wygrane swiaty,o jakos,styl etc.-Marka,ktora do dzis dreszcze u graczy wywoluje.

Ps.Ja gram od 1 sw do teraz i o office w ogole nie slyszalem.

--------------------------------------------------------------

To moze nalezaloby stworzyc 2 rankingi top10:)Jeden dotyczacych starszych ekip a jeden tych...nie wiem od s50 wzwyz.

Kopro nie koniecznie 2 rankingi,bo przeciez taki sw6 trwal 6 lat,a plemiona polskie maja 8 lat.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser152774

Guest
Styl,klasa, jakosc akcji defensywno-ofensywnych...jasne to ma bardzo duze znaczenie przy ocenianiu plemienia ale fakt,ze wygralo iles tam swiatow to rowniez mocny wyznacznik. Owszem gra w pozniejszym etapie jest niesamowicie nudna ale wytrzymanie przez kilka lat tej koszmarnej rutyny i ogarnianie kont z 4 cyfrowa liczba atakow czy tam puszczanie tysiecy offow to naprawde wymaga cech ktore nie wszystkim sa dane i nalezy to docenic.
OFFICE mgliscie kojarze ale tylko jako znana nazwe,nic wiecej.Ktore swiaty wygrali?
 

Deleted User - 698773783

Guest
To moze nalezaloby stworzyc 2 rankingi top10:)Jeden dotyczacych starszych ekip a jeden tych...nie wiem od s50 wzwyz.

Całkiem dobry pomsył. Jak juz gadacie ,ze na ten ranking nie zasluguja plemiona ktore graly jedynie na 1 swiecie to pasuje tez ABC wywalic :) Choc na palcach jednej reki moge policzyc plemiona ktore mogly by im zagrozic :)

Jak tak to dla mnie
1331
WD
KZD
WarMachine za PAN( w sumie poczatkawa elita PAN to glowni gracze War)
HTcrew
GTW
HEG
HRN
APK
Ojj albo NY nie mam pojecia

Pzreciez dzisiejsze topy to tez wsumie stare plemiona
BC powstale na 29
ELITA na 17
SE tez chyba na 35
 

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
204
Wygrać stary świat a nowy to jest to olbrzymia różnica- na starych serwerach siedziało się przynajmniej 4-5 lat a na te nowe trzeba poświęcić w granicach 1-1.5 roku.
Drugą różnicą jest to że światy bez farmienia mają kilkukrotnie wyższy poziom niż światy z farmieniem. Jedynie teraz światy bez farmienia ściągają stare ekipy.

Do elity polskich plemion na pewno zalicza się:( kolejność przypadkowa)
KZD- za pewne za jakiś czas wystartuja
NY- aktywni
HTCrew- nieaktywni od 2 lat, siedzą na czołgach z Nutzem, Klaczovem czy Biernym
HRN- nieaktywni od ponad roku
GTW- nieaktywni od 2 lat, raczej już nigdzie nie wystartują
APK- nieaktywni, może kiedyś jeszcze wystartują
WAR- starsze wersje a nie obecne
A.B.C- nieaktywni od 4 czy 5 lat, prehistoria
Legion- legenda S1, kawał historii tej gry
OJ- chyba najmłodsze plemię w zestawieniu, jednak wyniki mają
1331
INZ/WD- może Promyk zbierze kiedyś ekipę jeszcze raz
Plemiona które kandydują do takiego miana:
Państwo- powiązani z WAR, brakuje jednak wygrania świata
???- niby grali kilka serwerów, jednak nigdy nie potrafili dłużej posiedzieć na żadnym
PTS- nieaktywni od 5-6 lat? brakuje mi gry na danym serwerze dłuższym niż rok czasu
SE- tutaj mam największy orzech do zgryzienia, uznana marka, na każdym świecie wysoko, lecz brakuje im wygranego świata
Jakieś- grali na jednym serwie 1.5-2 lata czasu, to jednak zbyt krótko trochę
BC- aktywni
Elita- tutaj też mam duży orzech do zgryzienia jak ich potraktować, obecnie jedna z najsilniejszych ekip, dawniej też, jednak zaliczyli kilka porażek jak na S47 gdzie mieli podobnież silniejszy skład niż obecnie
Berety- aktywni
40- nieaktywni od dawna
Player Boys - na kilku światach wysoko
 
Status
Zamknięty.
Do góry