TOP10 - plemiona

  • Rozpoczynający wątek lord sebastiannn
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser110790

Guest
Male sprostowanie odnosnie PANTWO. Plemie to powstalo po fuzji dwoch innych,zalozonego przeze mnie PAN-Panopticum i zalozonego przez McArtura TWOT -The Weel of Time.Artur szybko potem skonczyl i przez kilka miesiecy prowadzilem je ja a kiedy skonczylem to do konca ich dlugiej kariery plemieniem dowodzil futrone. Sepowaty nie mial z tym nic wspolnego,nie pamietam nawet czy w ogole gral na s36:)
Oczywiscie milo przeczytac,ze ktos docenil klase PANTWO ale obiektywnie patrzac nie zasluguja na historyczne miejsce w top10. A to z tego wzgledu,ze znani sa tylko z jednego serwera a takich plemion jest mnostwo.Tzn topowych,jednoserwerowych (chocby Straznicy Graala z s14 ktorzy rozjechali tam WAR).
Ja dodalbym do listy Piratow (PTS),dominatorow z dwoch serwerow .Oczywiscie dominatorow w jakims tam okresie bo zadnego swiata nie wygrali.Niemniej dominowali na tyle dlugo,ze ich sukces jest dobrze zapamietany.
Nie mozna tez pominac takich plemion jak SE i oczywiscie Najemnikow bo co by o nich nie mowic to jednak kilka serwerow mieli bardzo udanych i gromadza w swych szeregach najwieksza ilosc bardzo znanych ale rowniez klasowych graczy.

Zawsze myliłeś mój nick - nie McArtur, tylko magartur :)
ś36 jest jednym z trzech najlepiej wspominanych przeze mnie światów (ś17, ś22 i ś36). Nie grałem tam co prawda długo, za to intensywnie. Na początku PAN i TWOT ostro się "tłukły" i nikt z nas nie mógł zdobyć przewagi. Mimo, że biliśmy rekordy w rankingu agresorów (sam nawet byłem jakiś czas top1), to sytuacja była jednak niekorzystna. Na naszym konflikcie korzystały tylko inne plemiona (a był to dość wczesny etap świata), więc skoro po obu stronach było tylu dobrych graczy, to lepiej było połączyć siły i toporki skierować na innych. Tak właśnie powstało PANTWO (zabrakło jednej literki T, bo skrót nazwy może mieć tylko 6 liter).
Co tam u Ciebie i reszty?

--------------------------------------------------------------

TWOT - s22 wygrana (po fuzji, ale jednak:p), s58 topka przez dłuższy czas i wygrana ostatecznie (również po fuzji), s60 ponoć wysoko też byli
RettBull - mocne, wojenne plemię, wygrali 56bis
GEHENNA - to moje plemię:p ale skoro wypisujecie tu plemiona, które pokonywaliśmy, czy plemiona, które nawet nie mają 1 wygranego serwera na koncie to wypadałoby nas uwzględnić:p s58 wygrana, s78 pozamiatany, zamkniemy przed wakacjami (obecnie top 1 wszystkiego co możliwe)

Pozdro.

Jak miło być docenionym :) Ś22 był moim najlepszym światem i nigdy go nie zapomnę. Próbowałem wrócić po wielu latach na ś89, ale z braku czasu szybko skończyłem. Chyba dopiero na emeryturze znajdę znów dość wolnego czasu (nie umiem grać na "pół gwizdka") ;)

--------------------------------------------------------------

Ano tak było przy czym Artur na s17 prowadził tez Top 1 (Helsing) bo pamiętam, że obserwowałem jego dalsze poczynania jak na s17 zakończył (grał na innym nicku artgo bodajże czy coś w tym stylu). Także w tym wypadku nie widze żadnego przypadku. Prowadzone przez niego plemię zawsze stało na bardzo wysokim poziomie. No i jak piszesz jeszcze SE, jak mogłem o nich zapomnieć. Jeszcze dziś pisałem z osobą która je na jednym świecie prowadziła :p

Niestety to stare czasy i nie wiem czy kiedykolwiek wrócą, choć żadnej gry nie wspominam tak dobrze jak Plemiona. Jestem już po 40 i zrobiłem się chyba troszkę sentymentalny, bo gdy czytam Wasze wypowiedzi, to w oku kręci mi się łezka :)
 

Deleted User - 698773783

Guest
Witaj Magartur:)

Fuzje z wrogiem to najlepsze fuzje :) Co do rankingu agresorow to naprawde moze ze 2 plemiona byly by w stanie zagrozic PAN pod tym wzgledem - wiem na 100% ze w czasie wojny z HRN Pantwo mialo 26 agresorow w top40. Szkoda ,ze kilku graczy skonczylo gre wraz z upadkiem HRN lub wczesniej i nie poszlismy pelnym potencjalem na =WD= - to byl najlepszy i najmocniejszy front jaki widzialem na plemionach.

Plemie samo w sobie piekielne mocne - szkoda tylko ,ze wlasnie na 1 swiecie zagralismy. Na 36 nie bylo zadnych kalkulacji sojusz z Never Malenstwa i tluczenie wszytkiego dookola, najagresywniej jak sie da I nikt mi nie powie po tamtym swiecie ze nie da sie grac an 3-4 frontach caly czas gdzie przez 3 lata gry na 80 procentach granic masz front. Jest sklad,checi,zaangazowanie i do wszystkiego mozna dojsc. Teraz jak widze te wszystkie plemiona wygrywajace swiaty w 5-6 plemion minimalnym kosztem i chelpienie sie co to nie oni to mi sie smiac chce :)

M am pytanie do Kopra,moze troche dziwne ale jestem ciekawy twojej opini :) - gdybys mial wybierac miedzy PAN,KZD,1331 kogo bys wybral? :) Ja sie schylam chyba minimalnie ku 1331 :)

Najwiekszym wrogiem plemion jest czas :) On zabija wszystkie teamy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Kopro wybral by mnie -mossu;).Najwiekszym wrogiem plemion nie jest czas ,tylko gracze,ktorzy graja nie fair i teamy znikaja,po przez takie nieuczciwe zagrywki.
 

DeletedUser165803

Guest
Oj sądzę że jednak czas ;) na każdego zawsze przyjdzie :)
 

DeletedUser178225

Guest
Grałem przeciw nim na 50 szkoda ze 12 poddała się jak dzieciaki.Po nich niemieliśmy szans mieliśmy kawałek mapy za mało deffa:) oni wiecej offa niż my wiosek :) Atakowali jak każdy tylko było widać zgranie nie to co można spotkać w niektórych plemionach.
 

DeletedUser180884

Guest
jak te wszystkie znakomite plemiona wystsrtuja to serwery padna xd....
 

DeletedUser121776

Guest
Hej Promilu, atakowlem Ciebie z konta Gracz z nr.1, masz racje w pewnym momencie mielismy duzo lepszy komfort gry. Do zobaczenia na s.100 oby u nas, bos technicznie dobry gracz:]

Co do tematu, HTc.
 

DeletedUser131652

Guest
Ja osobiście doliczyłbym tutaj plemię Samotnicy z s10. Dla mnie bardzo, dobra ekipa, którą tworzyło sporo starych wyjadaczy. Jedno z najlepszych plemion z którym walczyłem, a i dość bacznie podpatrywałem.
 

Deleted User - 698773783

Guest
Samotnicy owszem byli mocnym plemieniem, ale doszlismy juz tutaj do wniosku ,ze plemiona tzw jednego świata choc piekielnie mocne pokroju Pantwa, A.B.C. , W, Szeptu nie zasluguja na bycie w top10 :) z wiadomych pwodów :) Ale masz racje plemie warte przypomnienia.

Co powiecie panowie o !N! - wygrany swiat 22 i co by nie bylo 60 na którym nie graly jakies ogorki ale naprawde mocne plemiona.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser131652

Guest
Owszem, bardziej chodziło mi tutaj o przypomnienie ich, bo niewielu ich pamięta bądź zna :) Choć jestem pewien, że jakby kiedyś się odrodzili (co jest na pewno nie realne) spokojnie mogliby konkurować z aktualną topką. Właściwie takich plemion "jednego świata" było dużo, np podstawowe TDE na s21. Niestety wiele osób w tych plemionach kończyło dość szybko grę, ale mimo to zostawiali "peleton" daleko za sobą
 

Silent Shadow

Miecznik
Wynik reakcji
14
NY powinni być koniecznie w zestawieniu nie można odbierać im miejsca wiodącej marki na polskich plemionach.
=SG= na ś14 raczej osiągnęło strasznie mało, 75% czasu trwania serwa nie toczyli żadnej wojny w topie, siedząc nam na plecach, odmawiając jako sojusznik udziału we frontach. łatwo było wbić nóż w plecy na ś14.

Ahm muszę sprostować bo to oczywiste kłamstwo, bo 75% czasu serwera to szanowny panie Sarth Ciebie na tym serwerze nie było.
SG toczyło wojny napierw w ramach AC ( między innymi z Elitą, WSA, czy SZP ), po pokonaniu których zostało wystawione przez członka AC - BDT. Mam gdzieś na starym dysku jeszcze dowodu na to, bo miałem bardzo dobry kontakt z jednym radnym z BDT. Wzieliśmy się wtedy za BDT, po stronie którego stanęło WAR. Sfuzjowaliście się z nimi i namawialiście jeszcze pół świata do walki z SG, ale koalicja południowa nie chciała mieć z wami nic wspólnego bo byliście krętaczami na tamtym świecie, taka prawda. Wygraliśmy z BDT, wygraliśmy z WAR i ostateczną wojnę przeciwko całej koalicji południowej zamykając świat w grudniu 2014 roku.
Zwiedziłem wiele światów na różnych nickach grając przeciwko/z najemnikami, retbulami, beretami etc etc., ale takich rzeźników jak anagram, wasyl czy jarpen właśnie z SG nie widziałem nigdzie indziej.

Ten ranking ogólnie jak to większość forumowych rankingów nie ma kompletnie sensu. Każdy wpisuje swoje plemię lub plemię z świata na któym grał i tyle. Bo przepraszam ale w czym wsławiło się właśnie takie WAR? Czy 1331? Ci pierwsi przegrali świat 14, 25 i 87. Jedynie na 39 coś pograli. 1331 wygrało tylko świat 25. Takich plemion jest przecież pełno, jak np. SG, Parstm, VETO czy inne. Chyba, że piszę w tym momencie jakieś herezję, oświećcie mnie.

Ktoś wyżej napisał, że nie chodzi o wygrane światy, ale o dreszcze która dana marka wywołuje. Wybaczcie, ale takie WAR nie wywołuje oprócz małego uśmieszku kompletnie nic. Szanuję całą ich ekipę, bo z częścią zamykaliśmy 14, dostałem też od nich pierwszy dywan 2000+, ale nie wywołuje to u mnie takich 'emocji' jak np NY czy HT.

Jeżeli już miałbym kogoś wymienić to własnie na pewno =NY= bo to jest marka, których sława wyprzedza. Skusiłbym się też na wymienienie Retbuli, chociaż wiadomo jak wygrali 56bis i oczywiście HT, bo to jest legenda.
Wszystkie 'pro' ekipy z nowych światów raczej pominę.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser188000

Guest
A ja sądzę że tu powinno być też na liście plemie Rewolucja.
Co o nim sądzicie?
 

DeletedUser67982

Guest
Co powiecie panowie o !N! - wygrany swiat 22 i co by nie bylo 60 na którym nie graly jakies ogorki ale naprawde mocne plemiona.
Nas raczej mało kto kojarzy, bo graliśmy głównie na tych dwóch światach.

A w temacie ... to NY, ze względu na największą rozpoznawalność.
 
Status
Zamknięty.
Do góry