Styl świata 25

Jaki styl ma mieć Świat 25?

  • "Stary" styl (bez rycerza, monet, łuczników itd.)

    Głosy: 502 21,8%
  • "Nowy" styl (rycerz, monety, łucznicy itd.)

    Głosy: 354 15,4%
  • "Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)

    Głosy: 1.442 62,8%

  • W sumie głosujących
    2.298
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wybrałem stary świat, ponieważ najbardziej go lubie. Na takim stylu jest dużo walki, a na nowych wszyscy idą na łatwizne i zarabiają na koczowniczyh;/

A tak apropo to nie wie ktoś czy będzie opcja wyboru kierunku powstania wioski??

Przejmowanie koczowniczch będzie tylko na początku.
I nie, nie wiemy czy będzie taka możliwość - administracja da znać na stronie głównej.
Ja przypuszczam że będzie taka możliwość - była na wcześniejszych światach więc powinna być na 25.
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się z tobą. Nie było go dawno i muszą odnowić. Stary styl macie na s23 albo s24. Mało? Oprócz tego jest jeszcze na kilku światach.


A wy? 18,19,20,21,22 mało?! I jeszcze do tego chcecie 25? Będziemy walczyć! :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Dzieci - nie potrafię zrozumieć po co wam te rozwijające się wioski ?


czy wioska 3k to aż tak atrakcyjny cel :confused: wole rozwalić kilka ofów na wiosce 9k i w 2 tyg naszykować się na następne przejęcia niż stracić czas na rozbudowę tego "okazu" .

Coś takiego się nazywa "nowość". Pomogę ci i dam ci przykład:
Prędzej kupisz sportowy samochód z 2008 - GPS, odtwarzacz CD itd. niż jakiegoś starego gruchota z lat 20 który stanie ci po kilku kilometrach.
Prosty przykład - prosta odpowiedź :p
 

dude127

Chłop
Wynik reakcji
0
Coś takiego się nazywa "nowość". Pomogę ci i dam ci przykład:
Prędzej kupisz sportowy samochód z 2008 - GPS, odtwarzacz CD itd. niż jakiegoś starego gruchota z lat 20 który stanie ci po kilku kilometrach.
Prosty przykład - prosta odpowiedź :p

ja chyba bym kupił tego z lat 20 i sprzedał z wieeeeeeeelkim zyskiem jako antyk:))
i co z tego że nie będzie jeździł?? Wszystko da sie naprawić:))


czy tu jest salon samochodowy czy plemiona???
 

DeletedUser

Guest
Stare stylu są NUDNE a nie najlepsze. Dlatego wymyślili "NOWY STYL" by był nowszy! Stare powinny być całkowicie skasowane z gry. Lub PLEMIONA TEAM powinni zrobić oddzielne światy, specjalnie dla tych starych. Gra powinna się stawać nowsza nie?

Tia...
Bo ty zamiast męczyć się i grać normalnie, chodzisz na skróty przejmując szare wiochy.
Tacy ludzie jak ty w ogóle nie powinni grać w tą grę.
Wybrałem oczywiście stary styl
 

DeletedUser26724

Guest
Głosuję za starym stylem. Ten najnowszy posiada za dużo ułatwień (np wioski z bonusami).
 

DeletedUser83107

Guest
Osobiscie fajnie mi sie gralo na sw 18 ( styl 4.0 ) szybko sie mozna bylo rozwijac i przejmowac wiochy (mowie tu oczywiscie o wioskach graczy :)) chociaz pierwszym moim swiatem byl sw 4, wiec styl z rycerzem, lukami itp. Spojrzcie na to z innej strony, sw 22 - styl taki jak np na sw 4, sw 23 i 24 typowi classic i brakuje tylko stylu 4.0 , wiec dlatego na niego zaglosowalem, jezeli powstaja nowa swiaty to uwazam, ze kazdy styl powinien byc, a nie w stosunku 3:1:0 (odpowiednio classic, styl z rycerzem, 4.0 )
 

DeletedUser

Guest
Tylko zauważ że tylko 2 światy o starym stylu są otwarte -.-
 

DeletedUser73806

Guest
Nowy styl

Po to wymyślili nowy styl aby uatrakcyjnić grę a nie po to żeby kolejne światy były w starym stylu. Moje pomysły to:
-nowy budynek WIĘZIENIE, w którym by przesłuchiwało się wrogich zwiadowców
-nowa jednostka ŁOWIEC, która łapie zwiadowców i ich przesłuchuje
-nowa jednostka KATAPULTA STRZELAJĄCA SZKIELETAMI Z DŻUMĄ, która zamiast niszczyć mur i budynki powoduje epidemię zabijającą określoną liczbę pracowników
 

DeletedUser82395

Guest
Nowy Styl 4.0

Ten najnowszy styl rządzi co z tego że wioski koczownicze będą ułatwieniem?
Ale i tak trzeba będzie się potrudzić żeby monety mieć.

Mój głos oddaje na Nowy Styl 4.0.
 

DeletedUser76762

Guest
Ja? Przejmowanie szarych wioch? Niee, niektóre są bardzo rozbudowane także się opłaca. Ale mi nie bardzo chodzi o takie wioski, tylko o monety. Wioski wioskami.
 

DeletedUser

Guest
Stary styl najlepszy!

Ludzie!
Wiecie, że jak się ma 30 wiosek to rycerz niepotrzebny, monety tylko wydłużają twoje obliczenia...nie męcz się!:)
Lepiej mieć jedna szlachtę niż kilka monet:D


:confused:- nie wiem co wy takiego widzicie w nowym stylu i nowym 4.0, bo to według mnie miernota i ułatwianie zabawy! ;)


PLEMIONA- gra stworzna dla ludzi każdego wieku o łatwej technice gry. Celem jej było uszczęśliwienie graczy, którzy lubią tego typu gry i pokazanie, że na świecie nie żyją tylko oni sami, ale też wiele innym osób, którzy popierają jego myśli!:)

"Człowiek mówi,
człowiek radzi,
człowiek nigdy Cię nie zdradzi!"
:D
Mój kolega

"Kiedy mówisz Mi imiona,
wtedy myślę o plemionach.
Wchodzisz rano,
potem boli Cię kolano,
człowiek to gra,
gra to myśli...
więc pomyśl i skup się,
gdy wypowiadasz to zdanie:
"Plemiona jednym,
życie drugim...".

Ja we własnej osobie;)
 

DeletedUser

Guest
A ja jestem za 4.0 mam dość latanie szlachtą kawał drogi, bo nowi gracze kończą grać i nie ma co przejmować. Tak się wioseczka rozwinie froncik się zrobi i plemionko jakieś się pobije. Hej!:)
 

DeletedUser77673

Guest
nowy styl jest zryty duzo lepszy jest stary przynajmniej macie na czym woja tracic a jak ktos zaczyna gra na nowym swiecie dajmjy ze na k29 i jest nowy pełno barbach koło niego to na poczatku bedzie je przejmował ale po jakims czasie odczuje ten brak wojny ,same barbachy przejmuje
sam koncze gra na s16 (nowy styl) bo wogóle niemam kogo atakowac w plemieniu o barbachy sie leja zamiast wojo na gracza stracic dal mnie to jest bez sensu ,chyba ze po pół roku gry sie wszytsko wyjasnia i barbach niema koło ciebie ale to za długi czasz
ja grłame 2 miesiace i zdobyłme 200tys nie zebym sie chwalił ale miałem wojo a nie miałem je na kim stracic bo koło wroga kilka wioske takto wszystkie koło siebie z barbach
ta gra powinna dawac radosc z wojny a nie ze szarych wioch
na SZYBKICH to niemam nic przeciwko aby były ale takto dal mnie zawsze bedzie rzadził stary styl
 

DeletedUser

Guest
4.0
Z powodu większej grywalności i dynamiki. Zresztą muszę kiedyś spać. No i nie mówcie o szarych, bo to na wrogach najlepiej kształci się rycerza ;)

Po prostu LUBIĘ 4.0, ale każdy powinien mieć gdzie grać i bez sensu ta wojenka pomiędzy fanami poszczególnych stylów.
 

DeletedUser

Guest
4.0 teraz od świata 21 były same stare style,teraz ten 4.0 powinien być a może 26 zaś stary.A komu nie pasuje nowy i chce stary to ma świat 24,tam jest stary.
 

DeletedUser

Guest
Ja zaglosowalem na 4.0 gdyz, s24 byl classic.Nie chodzi o wioski koczownicze, choc nie ukrywam, ze sa spoko.


Bardzo bym chcial aby powstal swiat :

- Bez bonusu :D
- szyboksc x3 :D
- Wojska 0,5 :D
- Nowy styl :D

Cos jak s17, tylko szybszy bez bonusu :) Zajebiscie by sie na nim gralo :) S26 powinien tak wygladac... napewno plemiona zyskaly by wielu nowych graczy :) Kiedys bylo 700k graczy, ale duzo graczy skonczylo gre, nowe szybsze swiaty daly by nowych fanow dla plemion :)
 

DeletedUser

Guest
Ja zaglosowalem na 4.0 gdyz, s24 byl classic.Nie chodzi o wioski koczownicze, choc nie ukrywam, ze sa spoko.


Bardzo bym chcial aby powstal swiat :

- Bez bonusu :D
- szyboksc x3 :D
- Wojska 0,5 :D
- Nowy styl :D

Cos jak s17, tylko szybszy bez bonusu :) Zajebiscie by sie na nim gralo :) S26 powinien tak wygladac... napewno plemiona zyskaly by wielu nowych graczy :) Kiedys bylo 700k graczy, ale duzo graczy skonczylo gre, nowe szybsze swiaty daly by nowych fanow dla plemion :)


Szybko by się grało i szybko by się świat nudził,a druga sprawa czym szybszy świat tym więcej czasu musisz na grę poświęcić.
 

DeletedUser

Guest
Wiesz... s17 jak dotad ludziom sie nie znudzil i chetnie na nim graja.Taki szybszy swiat byl by rajem dla wielu graczy.

Ale skoro nie chcesz szybszego swiatu to moze zrobic eksperyment i zrobic wolniejszy swiat.

np.

normalny przyrost - 2400 / h
wolniejszy - 600/h to jest 4x wolniejszy od zwyczajnego.


Nie chcesz szybszego bo zaduzo by czasu zajal, to wezmy wolnieszy - ten swiat Ci mniej czasu zabierze :)

Co ty na to ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry