Styl świata 25

Jaki styl ma mieć Świat 25?

  • "Stary" styl (bez rycerza, monet, łuczników itd.)

    Głosy: 502 21,8%
  • "Nowy" styl (rycerz, monety, łucznicy itd.)

    Głosy: 354 15,4%
  • "Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)

    Głosy: 1.442 62,8%

  • W sumie głosujących
    2.298
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser80578

Guest
lol

W starym stylu kazdy nawet na późnym etapie gry bał się stracić grubasa, bo to mase paczek i jedna wiecej przy nowym grubym...
Efekt- wioski po wspolplemiencach ew 50 ofa na wioske i 4 grubi z ofami w przeciagu 0,8s, aby nikt sie nie wbil.

Świat z monetami jest dynamiczniejszy, bo strata grubego to ,,tylko'' 140k surki i zawsze tyle; dzieki temu mozna bylo fejkować grubymi jak i nie bac sie atakowac wiekszej ilosci wiosek na raz...

Moim zdaniem ideałem byłby świat w stylu 11 z takim mykiem, ze szare sie rozwijają; itemy rycka po pewnym czasie sa tylko świecidełkami....
Bonusy wiosek- pewnie nie oplaca sie przez to przejmowac wrogow, tylko szaraki :/
 

DeletedUser84504

Guest
czytam te wasze komentarze i nie wiem co mam myśleć ??
osobiście lubię styl 4.0 ale widzę ze wiele osób go krytykuje:(
wolałbym gdyby była prędkość świata 2 i jednostek 1 a jeśli chodzi o styl świata to nie chcę starego ale dwa pozostałe mogą być
 

DeletedUser

Guest
je chęć nowy 4.0 :p
chce na nim zagrać bo już dawno nie było serwów na które bym się "wpasował czasowo pod 4.0"
osobiście jeszcze na takim nie grałem :p
 

DeletedUser79975

Guest
"Nowy" styl (rycerz, monety, łucznicy itd.)

Zagłosowałem na ten.
Czemu ?

Ś24 i Ś24 to tzw.stare światy,które wyszły niedawno.
Nie powiodło Wam się tam i chcecie kolejny świat ze swoimi ulubionymi ustawieniami ?
 

DeletedUser84504

Guest
tylko ze styl classic rozni sie od "starego" jeszcze bardziej niz "stary" od 4.0. To ze na obu (classic i "stary") niema rycerzy wcale nieoznacza ze sa podobne.
A po wynikach i tak wydac ze wygra 4.0, aka noob style. No ale czemu sie dziwic, przeciez wiekszosc graczy to wlasnie noobki i lamki, ktorym wcale niezalezy na tym zeby powalczyc z innymi graczami, tylko o to zeby pomeczyc przeciwnika ktory niemoze oddac (wioski barbarzynskie i koczownicze)

kiedy gralem na stylu 4.0 chyba na 12 s to nie atakowalem koczowniczych tylko innych graczy i calkiem niezle mi szlo wiec nie wszyscy ktorzy glosują na styl 4.0 to lamki i noby:)
 

KnazZo

Miecznik
Wynik reakcji
83
Ja chce 25 s starym stylu nie dlatego ze mi sie nie powiodlo na 24 tylko dlatego ze tam na 30pz kopalni jest 1727 surki i nie ma BONUSU NOCNEGo, a nie kazdy ma czas non-stop na plemionach siedziec :D Ktos napisał ze nie wszyscy ktorzy sa za starym beda tutaj grac, zaskocze Cię.. JA będę grał obojętnie jaki to będzie styl ponieważ juz szykuje sie na ten świat i mam ogromna ochote być w TOP10 i ogarnac ten swiat. Tesknie za taka atmosferą jak na pierwszym świecie gdzie mi się świetnie grało :]

Nie proscie o predkosc bo to juz zdecydowane.. PREDKOSC 1,6 PREDKOSC jednostek 0,625 !!!!!!!!!!!!
 

dude127

Chłop
Wynik reakcji
0
a wojsko???

a ja uważam że styl najnowszy z wioskami koczowniczymi jest dobry, tylko żeby wprowadzić jeszcze dodatkowe bonusy...

Pomyślcie, czy nie lepiej byłoby gdyby wioski koczownicze rekrutowały też wojsko i nigdy byś nie wiedział na ile się natkniesz:))

Skoro budują budynki to czemu nie mogą rekrutować woja???
 

DeletedUser

Guest
kiedy gralem na stylu 4.0 chyba na 12 s to nie atakowalem koczowniczych tylko innych graczy i calkiem niezle mi szlo wiec nie wszyscy ktorzy glosują na styl 4.0 to lamki i noby:)

Jasne, moze jeszcze napiszesz ze niefarmiles na szarych wioskach :) . Nawet jesli pozniej przejmuje sie graczy to najpierw przez dluzszy czas mozna jechac tylko i wylacznie na opuszczonych. I to jest najwiekszy minus tego stylu gry. Drugim sa monety, dzieki ktorym nietrzeba szanowac szlachty i wiosek bo i tak prawie za darmo sie odbuduje/odbije - ale to juz kwestia gustu jaki styl sie preferuje.
 

DeletedUser84504

Guest
Jasne, moze jeszcze napiszesz ze niefarmiles na szarych wioskach :) . Nawet jesli pozniej przejmuje sie graczy to najpierw przez dluzszy czas mozna jechac tylko i wylacznie na opuszczonych. I to jest najwiekszy minus tego stylu gry. Drugim sa monety, dzieki ktorym nietrzeba szanowac szlachty i wiosek bo i tak prawie za darmo sie odbuduje/odbije - ale to juz kwestia gustu jaki styl sie preferuje.

no farmic cos farmilem ale nie wiele :)
 

DeletedUser76762

Guest
Wszyscy kozaczycie, że stary styl rządzi. Lecz jednak zostaliście przegłosowani. mamy jeszcze niecały tydzień może się wszystko zmieni. Ale My (czyli Nowy Styl 4.0) mamy przewagę ponad 400 głosów. Wiem - trudno będzie przegłosować, ALE jest duże prawdopodobieństwo. Dzisiaj rano jak zerkałem na forum, na Starym Stylu było tylko 67 głosów liczba się dramatycznie podniosła. Cóż, zobaczymy. Ale sam personalnie wolę Nowy 4.0 lub po prostu Nowy Styl.

Jak już mówiłem, wbijanie surki do pałacu mnie dobija.

my.php
 

DeletedUser77673

Guest
mi najlepiej gra na starym stylu tylko ze z łucznkimami itd. ale bez koczowniczych bo to jest bez sensu
mnie ciesza jakies wojny a nie przejmowanie pustych wioch
 

DeletedUser

Guest
nowy styl 4.0

moim zdaniem jest on najlepszy i na niego zagłosowałem na pewno się na nim zarejestruje tym bardzie że jest prędkość 1.6 :D
 

DeletedUser

Guest
Nie ma co stary system bez łuczników monet itp. jest najlepszy (jak dla mnie wszystko co wyjdzie jako pierwsze jest najlepsze, bo potem wszystko schodzi na psy...)

Ten 2 z łucznikami i monetkami może być jeszcze (wychowałem się na nim:D)
może być nawet... ale ten 4.0 to kiszka... jeżeli ktoś umie grać to i bez tych koczowniczych wiosek da radę...

JEŻELI KTOŚ UMIE GRAĆ, I WIE CO DOBRE, ZAGŁOSUJE NA STARY ŚWIAT... A NA TEN 4.0 TO SAME CWANIACZKI, MYŚLĄCY, ŻE SĄ DOBRZY BĘDĄ GŁOSOWAĆ...

Moje skromne zdanko:D
 

DeletedUser32928

Guest
Ja tam wole styl nowy bez wiosek koczowniczych które są dobre tylko na jakiś czas dla noob-ów potem i tak wychodzi kto jakim jest graczem jak coś zachęcam do SP a tak pozatym to brakuje u nas SP ale takich kilku godzinnych to aluzja do Supportu wiele osób z Polski gra na niemieckich i angielskich plemionach z tego powodu a szkoda bo mamy Polskie :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Kurrrrde :/ widze ze moja stylówa przegrywa, nabsy lubia najwidoczniej taka pierdołę jaka jest zbrojownia, dla mnie kompletna bzdura, jakies czarownicze zdolnosci, ale lipa jest lipa...
 

DeletedUser76762

Guest
Stare stylu są NUDNE a nie najlepsze. Dlatego wymyślili "NOWY STYL" by był nowszy! Stare powinny być całkowicie skasowane z gry. Lub PLEMIONA TEAM powinni zrobić oddzielne światy, specjalnie dla tych starych. Gra powinna się stawać nowsza nie?
 

DeletedUser83248

Guest
Stary

Jeżeli chcecie pograc fajnie to wybieracje stary styl. Gram na świecie 2 i jest świetnie.
 

DeletedUser30605

Guest
Oczywiscie ze styl 4.0 jest najlepszy.NA przyklad na swiecie 23, prawie cala mapa jest siwa od opuszczonych(bo ludzie teraz tylko zakladaja wiochy i szybko opuszczaja).Teraz przynajmniej te opuszczone w pozniejszym etapie gry sie przydadza a nie... . Bez sensu gadacie ze takie wioski sa dla noobow he.NA 13 siwecie jest najlepiej bo qwszystkie wioski biora udzial w grze i na moje jest ciekawiej:)

Teraz kiedy ludzie szybko rezygnuja z grania 4.0 sa najlepszym rozwiazaniem:)
 

DeletedUser653

Guest
Wybrałem stary świat, ponieważ najbardziej go lubie. Na takim stylu jest dużo walki, a na nowych wszyscy idą na łatwizne i zarabiają na koczowniczyh;/

A tak apropo to nie wie ktoś czy będzie opcja wyboru kierunku powstania wioski??
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Oczywiscie ze styl 4.0 jest najlepszy.NA przyklad na swiecie 23, prawie cala mapa jest siwa od opuszczonych(bo ludzie teraz tylko zakladaja wiochy i szybko opuszczaja).Teraz przynajmniej te opuszczone w pozniejszym etapie gry sie przydadza a nie... . Bez sensu gadacie ze takie wioski sa dla noobow he.NA 13 siwecie jest najlepiej bo qwszystkie wioski biora udzial w grze i na moje jest ciekawiej:)

Teraz kiedy ludzie szybko rezygnuja z grania 4.0 sa najlepszym rozwiazaniem:)

Dzieci - nie potrafię zrozumieć po co wam te rozwijające się wioski ?


czy wioska 3k to aż tak atrakcyjny cel :confused: wole rozwalić kilka ofów na wiosce 9k i w 2 tyg naszykować się na następne przejęcia niż stracić czas na rozbudowę tego "okazu" .
 
Status
Zamknięty.
Do góry