rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.794
Jak nasza ekipa przestała grać to nawet fo umiera :p
Troszkę lat doszło a wraz wiekiem różne obowiązki i nie można sobie pozwolić na grę 3-4h ^^ Czasami chciałbym wrócić do gimby xD tyle ludzi spoko się poznało przez te plemsy... Wrcalo się ze szkoły od razu ts i jazda ^^ No i oczywiście te spiny :D tyle ich było ze tak na prawdę zapomniałem z kim mam spine :D Może repka wróci to i znajdzie się troszkę czasu :) Zreszta tak na prawdę to z wprawy wyszedłem i o wiele lepsi gracze są teraz na szybkich to i miejsca nie będzie ^^

Pozdro dla Wszystkich :)
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.936
Niekoniecznie lepsi bo nie mają jak ćwiczyć skoro na niektórych rundkach jest po 50 osób z czego polowa na starcie odpuszcza.. a reszta juz nie nadrabia przewagi

Szkoda czasami mam ochotę pograć rundke, ale jak nie widzę żadnego znanego mi nicku to mi sie odechciewa :p
 

DeletedUser178225

Guest
Jak nasza ekipa przestała grać to nawet fo umiera :p
Troszkę lat doszło a wraz wiekiem różne obowiązki i nie można sobie pozwolić na grę 3-4h ^^ Czasami chciałbym wrócić do gimby xD tyle ludzi spoko się poznało przez te plemsy... Wrcalo się ze szkoły od razu ts i jazda ^^ No i oczywiście te spiny :D tyle ich było ze tak na prawdę zapomniałem z kim mam spine :D Może repka wróci to i znajdzie się troszkę czasu :) Zreszta tak na prawdę to z wprawy wyszedłem i o wiele lepsi gracze są teraz na szybkich to i miejsca nie będzie ^^

Pozdro dla Wszystkich :)

Ty nigdy nie byłeś sprawny w tę grę XD
No więc kosa kosa kosa XD
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.048
No kiedyś to było... Myślę że jak wrócił by projekt turniejów międzynarodowych to i polskie szybkie by odżyły :) pewnie wielu z repkowiczow by wróciło do gry , może by nie grali jak kiedyś dzień w dzień praktycznie ale kilka rund w tygodniu żeby potrenować przed mistrzostwami. A rozwalilby jeszcze raz ruskich
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.936
No kiedyś to było... Myślę że jak wrócił by projekt turniejów międzynarodowych to i polskie szybkie by odżyły :) pewnie wielu z repkowiczow by wróciło do gry , może by nie grali jak kiedyś dzień w dzień praktycznie ale kilka rund w tygodniu żeby potrenować przed mistrzostwami. A rozwalilby jeszcze raz ruskich

No konkurencja z "prosami" z repki na pewno by zachęciła więcej osob do gry :)
 

DeletedUser178225

Guest
pozdro dla yuuki za zgłoszenie ,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.794
CoTy zrobiles straszna przewage w farmie,nie wierze,ze chcialo Ci sie caly czas klikac w afie :) Nie mialbys czasu na przejmowanie wiosek,ba na poczatku przeciez mk nie miales :p Za cos tego bana Ci wklepali ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
No nie miałem XD dlatego wolno do 20 wiosek, ale za to lk klepałem w każdej XD i jak pałace postawiłem to zobaczyłem was we 3 w plemieniu i chciałem wam odskoczyć , czy ja wiem czy na takich wioskach wynik farmy 134miliony to dużo? zwłaszcza po 4 godzinach:D
nie raz więcej w 2-3 h się wyciągało :D

a druga sprawa ja farmiąc na starcie miałem 1milion a ktoś już mial 2,5miliona:D więc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.794
Na prawde te szybkie schodza na psy.. Solider wielka Pani na sp ale oczywiscie ze skryptem na wysylanie atakow.. Jest mozliwosc zeby osoba,ktora zajmuje sie sprawdzaniem sp dala jakis kontakt? bo zanim napiszemy na FO albo do suppa i uzyskamy odpowiedz to runda sie skonczy... w minute 300 atakow i jeszcze bezczelnie napisze,ze karty ustawia -.-
 
Do góry