rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser129924

Guest
1. Dwóch graczy z twojego plemienia mi to powiedziało :)
2. Nie ma bo suport odpisuje raz na dwa/trzy dni. A sam widziałeś i pokazywałem nawet pokazalem graczom od was jaką dostałem odpowiedź .
3. Jeśli skrypty są dopuszczalne bo są na forum ogólnie dostępne to czemu za nie banują? Nie zmieniam wersji a Tobie radzę nauczyć się korzystać ze skrypototek :)
4. Większa frajda jest jak takie "pro kozaki" jak Ty płaczą gdy przegrywają :)


A dla krzykaczy specjalna strona :)
https://forum.plemiona.pl/index.php?forums/lista-dopuszczonych-skryptów-skryptoteka.972/

No i widzisz sam w każdym punkcie kłamiesz.
Przypominam że to Ty poszedłeś płakać na forum że dostałeś bana a my z tego co widzę rundę wygraliśmy.
Jak byś nie zmieniał wersji to bana byś nie wyłapał więc przestań już się pogrążać bo chyba widzisz ze nikogo na tym forum to nie obchodzi.
Wszedłem na to forum tylko dlatego bo wymieniłeś mnie po nicku, więcej nie zamierzam się tu zniżać do twojego poziomu, jest wystarczająco niski więc baw się na nim sam.
 

DeletedUser178225

Guest
Dlatego wygrali runde ;)

Wybacz ale nie interesuje mnie osobiscie sluchanie obraz osob nie potrafiacych przegrywac :D
 

DeletedUser178225

Guest
No nie,bede przyjmowal po 500 atakow co po chwile ^^ Jak poprosicie moge Wam dac pare rad jak grac bez zadnych skryptow i wygrywac :) Bo ja przynajmniej nie zamykalem praktycznie caly czas na meczach z repki :(

Tylko ze nie był bys w topce jak ktos by Cie nie deffował ;)
A druga sprawa njakie to rady? Jak płakac gdy nie daje rady? Jak atakujecie wy w kilku i co? Jakos broniłem mimo waszej przewagi :D i nie płakałem jak wy , a po trzecie znudziło mi juz sie tlumaczenie o skryptotece i waszej niudolnosci w korzystaniu z niej :D

Ale jak to mowia mow do słupa a słup jak ... XD
 
Wynik reakcji
6.787
Piszesz co innego a co innego mowiles na tsie,co mi da ten skrypt jezeli Twoj jest zmodyfikowany przez plotka? Czlowieku myslisz co piszesz?xD Ten skrypt "czysty" wysle 15 atakow a Twoj 80-100 wiec uzyj mozgu zanim cos napiszesz :)

To wlasnie jest pisanie do slupa jak chcesz zeby Cie nauczyc grac masz moj kontakt ^^

Tyle z mojej strony joool
 

DeletedUser198199

Guest
A teraz powtórzę , że część dostępnych skryptów trzeba umieć wykorzystać wykorzystać i gra idzie trochę szybciej ale nie zmienia to faktu że trzeba nadal praktycznie to samo klikać ... Ale jeśli nie potraficie wykorzystać takich ułatwień ( sam suport dopuścił je do użytku) to nie moja wina :D
Ja nie zabraniam nikomu korzystania z skryptotek plemion , i nikt nie powinien mi zabraniać dopuszczonych skryptów przez suport proste i logiczne :)
mówisz nie do obrony? jest do obrony ja mając 600 wiosek, gdy atakowałeś mnie miałeś sam 1900wiosek Ty + twoje plemię radziłem sobie dobrze w obronie i nie traciłem nic . Pragnę przypomnieć że "szybkie" to inny styl rozgrywania , tu wygrywa szybszy :D

Widać, iż z czytaniem ze zrozumieniem ktoś ma tu problem :D
Nie mam do Ciebie pretensji, iż używasz skryptów i nie zabraniam Ci tego.
Nie podoba mi się, iż ich używanie jest akceptowane przez administrację gry i póki tak będzie nie zamierzam grać na długich rundach. Grałam dwa lata temu, wtedy nie spotkałam się z takimi praktykami i gra to była sama przyjemność. Liczyło się zgranie, dobranie odpowiedniej ekipy, wspólnie zaplanowana akcja, odpowiednie rozmieszczenie wojsk, poświęcony czas...
Teraz liczy się to kto sprawniej opanuje skrypty. Nie na tym polega gra strategiczna.
 

DeletedUser178225

Guest
Widać, iż z czytaniem ze zrozumieniem ktoś ma tu problem :D
Nie mam do Ciebie pretensji, iż używasz skryptów i nie zabraniam Ci tego.
Nie podoba mi się, iż ich używanie jest akceptowane przez administrację gry i póki tak będzie nie zamierzam grać na długich rundach. Grałam dwa lata temu, wtedy nie spotkałam się z takimi praktykami i gra to była sama przyjemność. Liczyło się zgranie, dobranie odpowiedniej ekipy, wspólnie zaplanowana akcja, odpowiednie rozmieszczenie wojsk, poświęcony czas...
Teraz liczy się to kto sprawniej opanuje skrypty. Nie na tym polega gra strategiczna.

Teraz też się to liczy , a z drugiej strony własne plemię Cię wyśmiewało bo zjadałeś barby czyli dobra ekipa XD
 

DeletedUser198199

Guest
Teraz też się to liczy , a z drugiej strony własne plemię Cię wyśmiewało bo zjadałeś barby czyli dobra ekipa XD
Po raz kolejny się kłania czytanie ze zrozumieniem...
Gdzie napisałam, iż miałam tu dobrą ekipę?
Napisałam, że to liczyło się jak grałam kiedyś

Ty twierdzisz, iż masz prawo używać przerobionych skryptów, tak samo podbijanie dużej ilości barbek jest dopuszczalne :)
Nigdy wszystkim się nie dogodzi
Kwestia taktyki...



Jeszcze potrenuj dedukcję (rodzaj rozumowania logicznego, mającego na celu dojście do określonego wniosku na podstawie założonego wcześniej zbioru przesłanek)
używam końcówek -am
.
.
.
.
Domyślasz się co to może oznaczać?

Jestem kobietą, więc proszę, nie zwracaj się do mnie w formie męskiej
 

DeletedUser178225

Guest
No w sumie tak, ale to tyczyło się wszystkich akurat. Ale jeśli czujesz się urażona to przepraszam.
Ale chyba nie powiesz mi teraz że miałaś słabą ekipe? Mając w ekipie Ceitera,yuuki i feel nie można nazwać słabą ekipą jeśli wygraliście :)
No ale cóż ja osobiście uważam że szybkie to jednak jest gra w której wygrywa szybszy jak i ten co ma jakiś plan gry. Jednak podbijając barby robiłaś dobrze bo jednak na longach się to liczy, przewagę sobie wyrobiłaś a co za tym idzie mogłaś pozwolić sobie na śmielszą grę w offensywie niż chociaż by ja. Miałaś 3x więcej wiosek , plemię też trochę miał(mieliście więcej offów niż ja wiosek) a jednak nie potrafiliście mnie zaskoczyć ataki mimo że broniąc się przed Tobą dawałem sobie rade. Gadanie typu "bot na klinowanie" są trochę jak dla żałosne bo nie było, nie ma i nie będzie czegoś takiego. Jest jedynie w skryptotece jeden na obliczanie czasu ile zostało do klina i aby wykonać go z tej wioski :D więc nie jest takie trudne :D


Ale ja już więcej się nie wypowiadam na ten temat bo jednak każdy ma swoje zdanie, a tego nikt nie zmieni :)
 

DeletedUser198199

Guest
Ale chyba nie powiesz mi teraz że miałaś słabą ekipe? Mając w ekipie Ceitera,yuuki i feel nie można nazwać słabą ekipą jeśli wygraliście :)

O Matko! uczy Was ktoś w tych szkołach teraz czytania ze zrozumieniem
Proszę mi nie wkładać w usta czegoś czego nie powiedziałam.

Ja napisałam "kiedyś liczyło się dobranie dobrej ekipy"
a Ty czytasz "teraz miałam słabą ekipę"


No ale cóż ja osobiście uważam że szybkie to jednak jest gra w której wygrywa szybszy jak i ten co ma jakiś plan gry. Jednak podbijając barby robiłaś dobrze bo jednak na longach się to liczy, przewagę sobie wyrobiłaś a co za tym idzie mogłaś pozwolić sobie na śmielszą grę w offensywie niż chociaż by ja. Miałaś 3x więcej wiosek , plemię też trochę miał(mieliście więcej offów niż ja wiosek) a jednak nie potrafiliście mnie zaskoczyć ataki mimo że broniąc się przed Tobą dawałem sobie rade.

Szybkie stały się grą w którą wygrywa nie szybszy a ten co sprawniej korzysta ze skryptów. Szybsza to byłam ja w przejmowaniu barbek.
To właśnie był mój plan którego brak być może mi zarzucasz. Wiedziałam, że nie będę mogła być następnego dnia zbyt aktywna więc chciałam wyrobić przewagę, przesłać wojsko na front i reagować tylko w przypadku ataków.
Normalnie miałabym szanse się bronić tak jak to robiłam od początku rundy.
Z tego samego również powodu Ty dawałeś radę się bronić przed nami.

My wysyłaliśmy ataki normalnie, a jak byśmy tego sprawnie nie robili nie da się ich wysłać 270 w kilka sekund

Dlatego mając nawet i 10 razy więcej wiosek nadal masz ogromną przewagę używając skryptów, gdyż ja nadal jestem jedna. Ani nie dam rady w takim tempie jak komputer wysyłać ataków ani nie dam rady manewrować wojskiem gdy w jednej chwili wpada kilkaset ataków.

Dziś po południu Vito wysłał na mnie niemal 100 ataków i większość obroniłam (przepuściłam pierwsze, gdy myślałam, że to znowu Twój skrypt i nawet nie chciało mi się starać bronić). Jednak on też wysyłał je normalnie.

Wytłumacz mi jeszcze jaki miałeś plan, gdyż naprawdę nie potrafię pojąć co on ma wspólnego z grą strategiczną? Przejąć barbki, ustawić skrypt, zaatakować, obronić się, ustawić skrypt, zaatakować, ustawić skrypt, zaatakować, ustawić skrypt, zaatakować, obronić się, skrypt, atak...
Szybkość to się właśnie liczy przy grze bez skryptów, wtedy ma znaczenie sprawne wysyłanie ataków, manewrowanie wojskiem, wysyłanie wsparcia. W Twojej grze nie potrafię doszukać się wykazania szybkością, gdyż odpowiada za nią komputer.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Wszedlem na ten syf'ek. Co do skryptow eh... nagrywalem filmik chyba nawet dwa na auto kliny na farmienie itd itd... co tu duzo pisac jest skrypt i na wysylanie atakow 1na 1wioske po wpisaniu kordow ktore wybiera sie z przegladu wiosek i plotek go ma. Spekulacje kiedys byly na temat skryptu ze po jedym kliknieciu wysyla ataki na cala mape i farmi. Posiadam go pod domem ukrytego i 3 razy zabetonowanego i przykryta zeliwna plyta ten skrypt jak kazdy da sie przerobic na skrypt do zaautomantyzowania atakow na gracza. I PODKRESLAM jest skrypt do klinowania! Coty tez go ma! Ae udaje glupa jak to on.
 

DeletedUser178225

Guest
Wszedlem na ten syf'ek. Co do skryptow eh... nagrywalem filmik chyba nawet dwa na auto kliny na farmienie itd itd... co tu duzo pisac jest skrypt i na wysylanie atakow 1na 1wioske po wpisaniu kordow ktore wybiera sie z przegladu wiosek i plotek go ma. Spekulacje kiedys byly na temat skryptu ze po jedym kliknieciu wysyla ataki na cala mape i farmi. Posiadam go pod domem ukrytego i 3 razy zabetonowanego i przykryta zeliwna plyta ten skrypt jak kazdy da sie przerobic na skrypt do zaautomantyzowania atakow na gracza. I PODKRESLAM jest skrypt do klinowania! Coty tez go ma! Ae udaje glupa jak to on.

No ja go bardziej schowałem pod szambem XD ALe widzę że niektórzy udają nurków XD


Promyczka tylko że Cieter płakał mi dwa dni o skrypt który jest w skryptotece "chciał go zgłosić" a później sam go używał na mnie , więc nie mów mi że tylko ja go używam :)


Nie będę już dalej się z wami kłócił na ten temat. Każdy wie co chce wiedzieć :)
 
Wynik reakcji
6.787
Uzywalem go na Tobie hahahahha czlowieku sprwadzalem jak w ogole to dziala,szybciej z mapy wyslalbym wiec teraz nie pierdziel glupot XDD

I wyslalem moze 20 atakow i przestalem ^^
 

DeletedUser198199

Guest
No ja go bardziej schowałem pod szambem XD ALe widzę że niektórzy udają nurków XD


Promyczka tylko że Cieter płakał mi dwa dni o skrypt który jest w skryptotece "chciał go zgłosić" a później sam go używał na mnie , więc nie mów mi że tylko ja go używam :)


Nie będę już dalej się z wami kłócił na ten temat. Każdy wie co chce wiedzieć :)
I znowu to samo
"więc nie mów mi że tylko ja go używam"
nigdzie nic takiego nie powiedziałam. Oj lubisz wkładać mi w usta...

Po raz kolejny powtórzę - nie mam do Ciebie ani do nikogo innego o jego używanie pretensji. Na przykładzie ostatniej rundy przedstawiam argumenty za tym, iż jego wykorzystanie na szybkich psuje tą grę i dziwię się administracji, iż na to pozwala.
 
Do góry