rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.791
Mała Mi? wczoraj o 11:55
Rozumiem, ale z tego co czytałam opis rundy to podbijanie barb będzie zablokowane jutro. A sam widzisz że graczy do podbijania jest dużo
1f603.png


dzieki za info
 
Wynik reakcji
6.791
No to co ^^ Wielki CoTy po banie za niewinnosc wchodzi na 2 i zaczyna dzialac ;) Najlepsze sa teksty "nie potrafisz przegrywac i wyzywasz" -siedze na tej rundzie 3 dzien i przez jakiegos bota moge przegrac xD Dziwne,ze perma jeszcze nie dostales na swoje konta i z wolnymi sie nie pozegnales ;) Bo to co odpierdzielasz na tych sp na glowa mala,juz wiem zeby sobie takie rundy odpuscic;) To sobie powygrywasz longi i podniesiesz wlasne ego... Swoja droga ciekawe co jeszcze masz ^^ Kliny ladnie wchodza to moze tez jakis wspomagacz jest xD Przez takich jak Ty sp upadaja mam nadzieje,ze jestes tego swiadomy

jol
 

DeletedUser178225

Guest
Placzesz, a wystarczy ruszyc głową i wszystko z czego korzystam jest w skryptotece xd wiec polecam czasem troche kreatywnosci i myslenia ;)

Duzo osob wie w jaki sposob szybciej slac offy i wcale do tego nie trzeba jak mowisz "botow" bo dopuszczalne sa juz takie skrypty xd
Z reszta widziales co mi odpisali "uzywanie dopuszczalnego skryptu" :D wiec skoro jest dopuszczalny to po co ban xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser198199

Guest
Każdy gra jak lubi, ja więcej w długi rundy grać nie będę. Wystarczy jedna osoba wykorzystująca "ułatwienia" gry i psuje zabawę, gdyż nie dają one normalnemu graczowi żadnej możliwości reakcji i obrony.
Nie mam pretensji do tych osób, tylko nie podoba mi się podejście administracji gry.
Zaczęłam grę na wolnych światach bez żadnych funkcji premium.
Po jakimś czasie zorientowałam się, że są jeszcze szybkie...
o fajnie, wejdę sobie
trach, atak, wioska przejęta
niezłe tempo
kolejny raz, zmiana taktyki, atak, wojska pokonane, buch... drugi atak, wioska przejęta.
hmmm... no ok, zaczynam korzystać z płatnego asystenta
jest lepiej, ale nadal jestem w tyle
ok, kupuję premium
gra sprawniej idzie,
jednak nadal są szybsi gracze,
ok, kupuję kolejne premium i zaczynam korzystać z menadżera
Jest znacznie szybciej, zaczynam czasem wygrywać rundy.
Dwa lata przerwy
Mam trochę czasu pogram sobie na szybkich.
Bez premium nie ma sensu, zaraz menadżer również okazuje się niezbędny.
do tej pory jeszcze nie odkryłam wszystkich funkcji premium i menadżera, gram sporadycznie
Długa runda, poświęca się dużo czasu, rekrutuje wojsko, obmyśla strategię, obstawia front a pojawia się gracz, który oprócz funkcji premium korzysta z innych sprytnie zmodyfikowanych "ułatwień" i nawet nie ma chwili na reakcję - trudno manewrować wojskami gdy niemal w jednej chwili ktoś puszcza 270 ataków.
Nawet mając dużą przewagę w ilości wiosek i we wszystkich full deff nic nie jest się w stanie zrobić.
Nie podoba mi się, że korzystanie z ułatwień wprowadzających tak ogromną przewagę przez obsługę gry jest akceptowalne.
I tak ja jestem zniechęcona do tej gry. Od początku rundy już zaczęły się ataki, traciłam wioski, atakowałam, odbijałam, odbudowywałam się i jak wszyscy grali uczciwie gra miała sens.

Irytuje mnie jak psują grę te "ułatwienia", nie mam czasu i chęci zapoznawać się z ich działanie, gdyż gra z ich użyciem nie dawałaby mi satysfakcji. Z grą strategiczną ma to już mało wspólnego.
Dziękuję za grę.
 
Wynik reakcji
6.791
Dokladnie nawet jezeli jest to dopuszczalny skrypt to zwykly szary gracz jak to zobaczy to wejdzie na szybkie i juz nie wejdzie bo po co? A pozniej,ze sp umieraja jak wlasnie przez takie cos jest coraz mniej graczy ^^ bo jakis koles wysyla 200 atakow w 3 minut... To jest bez sens a o to ten skrypt https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/hermitowskie-fejki.125294/ mam nadzieje,ze cokolwiek zrobicie z tym bo aktualnie ten skrypt wygrywa szybkie nie skill ;)
 

DeletedUser129924

Guest
pozdro dla yuuki za zgłoszenie XD

1. Skąd sobie ubzdurałeś że ja zgłosiłem?
2. Gdzie to konto warunkowo odblokowane? :D
3. Serio poszedłeś płakać na forum że dostałeś bana za niewinność gdzie doskonale wszyscy którzy czytają to forum wiedzą jak grasz? Zresztą sam się do tego przyznajesz wiadomościach do ludzi wiec ustal w końcu jedną wersję :D
4. Pora na kolejną długą przerwę od szybkich, ale baw się dobrze i ciesz się z kolejnych "wygranych na szybkich" w taki sposób, skoro Ci to sprawia frajdę to miłej zabawy xD

5. Pozdrowienia dla administracji, która przymyka na takie coś oko i skutecznie dąży do upadku szybkich
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Każdy gra jak lubi, ja więcej w długi rundy grać nie będę. Wystarczy jedna osoba wykorzystująca "ułatwienia" gry i psuje zabawę, gdyż nie dają one normalnemu graczowi żadnej możliwości reakcji i obrony.
Nie mam pretensji do tych osób, tylko nie podoba mi się podejście administracji gry.
Zaczęłam grę na wolnych światach bez żadnych funkcji premium.
Po jakimś czasie zorientowałam się, że są jeszcze szybkie...
o fajnie, wejdę sobie
trach, atak, wioska przejęta
niezłe tempo
kolejny raz, zmiana taktyki, atak, wojska pokonane, buch... drugi atak, wioska przejęta.
hmmm... no ok, zaczynam korzystać z płatnego asystenta
jest lepiej, ale nadal jestem w tyle
ok, kupuję premium
gra sprawniej idzie,
jednak nadal są szybsi gracze,
ok, kupuję kolejne premium i zaczynam korzystać z menadżera
Jest znacznie szybciej, zaczynam czasem wygrywać rundy.
Dwa lata przerwy
Mam trochę czasu pogram sobie na szybkich.
Bez premium nie ma sensu, zaraz menadżer również okazuje się niezbędny.
do tej pory jeszcze nie odkryłam wszystkich funkcji premium i menadżera, gram sporadycznie
Długa runda, poświęca się dużo czasu, rekrutuje wojsko, obmyśla strategię, obstawia front a pojawia się gracz, który oprócz funkcji premium korzysta z innych sprytnie zmodyfikowanych "ułatwień" i nawet nie ma chwili na reakcję - trudno manewrować wojskami gdy niemal w jednej chwili ktoś puszcza 270 ataków.
Nawet mając dużą przewagę w ilości wiosek i we wszystkich full deff nic nie jest się w stanie zrobić.
Nie podoba mi się, że korzystanie z ułatwień wprowadzających tak ogromną przewagę przez obsługę gry jest akceptowalne.
I tak ja jestem zniechęcona do tej gry. Od początku rundy już zaczęły się ataki, traciłam wioski, atakowałam, odbijałam, odbudowywałam się i jak wszyscy grali uczciwie gra miała sens.

Irytuje mnie jak psują grę te "ułatwienia", nie mam czasu i chęci zapoznawać się z ich działanie, gdyż gra z ich użyciem nie dawałaby mi satysfakcji. Z grą strategiczną ma to już mało wspólnego.
Dziękuję za grę.

A teraz powtórzę , że część dostępnych skryptów trzeba umieć wykorzystać wykorzystać i gra idzie trochę szybciej ale nie zmienia to faktu że trzeba nadal praktycznie to samo klikać ... Ale jeśli nie potraficie wykorzystać takich ułatwień ( sam suport dopuścił je do użytku) to nie moja wina :D
Ja nie zabraniam nikomu korzystania z skryptotek plemion , i nikt nie powinien mi zabraniać dopuszczonych skryptów przez suport proste i logiczne :)
mówisz nie do obrony? jest do obrony ja mając 600 wiosek, gdy atakowałeś mnie miałeś sam 1900wiosek Ty + twoje plemię radziłem sobie dobrze w obronie i nie traciłem nic . Pragnę przypomnieć że "szybkie" to inny styl rozgrywania , tu wygrywa szybszy :D
 

DeletedUser178225

Guest
1. Skąd sobie ubzdurałeś że ja zgłosiłem?
2. Gdzie to konto warunkowo odblokowane? :D
3. Serio poszedłeś płakać na forum że dostałeś bana za niewinność gdzie doskonale wszyscy którzy czytają to forum wiedzą jak grasz? Zresztą sam się do tego przyznajesz wiadomościach do ludzi wiec ustal w końcu jedną wersję :D
4. Pora na kolejną długą przerwę od szybkich, ale baw się dobrze i ciesz się z kolejnych "wygranych na szybkich" w taki sposób, skoro Ci to sprawia frajdę to miłej zabawy xD

5. Pozdrowienia dla administracji, która przymyka na takie coś oko i skutecznie dąży do upadku szybkich

1. Dwóch graczy z twojego plemienia mi to powiedziało :)
2. Nie ma bo suport odpisuje raz na dwa/trzy dni. A sam widziałeś i pokazywałem nawet pokazalem graczom od was jaką dostałem odpowiedź .
3. Jeśli skrypty są dopuszczalne bo są na forum ogólnie dostępne to czemu za nie banują? Nie zmieniam wersji a Tobie radzę nauczyć się korzystać ze skrypototek :)
4. Większa frajda jest jak takie "pro kozaki" jak Ty płaczą gdy przegrywają :)


A dla krzykaczy specjalna strona :)
https://forum.plemiona.pl/index.php?forums/lista-dopuszczonych-skryptów-skryptoteka.972/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser129924

Guest
1. Dwóch graczy z twojego plemienia mi to powiedziało :)
2. Nie ma bo suport odpisuje raz na dwa/trzy dni. A sam widziałeś i pokazywałem nawet pokazalem graczom od was jaką dostałem odpowiedź .
3. Jeśli skrypty są dopuszczalne bo są na forum ogólnie dostępne to czemu za nie banują? Nie zmieniam wersji a Tobie radzę nauczyć się korzystać ze skrypototek :)
4. Większa frajda jest jak takie "pro kozaki" jak Ty płaczą gdy przegrywają :)


A dla krzykaczy specjalna strona :)
https://forum.plemiona.pl/index.php?forums/lista-dopuszczonych-skryptów-skryptoteka.972/

No i widzisz sam w każdym punkcie kłamiesz.
Przypominam że to Ty poszedłeś płakać na forum że dostałeś bana a my z tego co widzę rundę wygraliśmy.
Jak byś nie zmieniał wersji to bana byś nie wyłapał więc przestań już się pogrążać bo chyba widzisz ze nikogo na tym forum to nie obchodzi.
Wszedłem na to forum tylko dlatego bo wymieniłeś mnie po nicku, więcej nie zamierzam się tu zniżać do twojego poziomu, jest wystarczająco niski więc baw się na nim sam.
 

DeletedUser178225

Guest
Dlatego wygrali runde ;)

Wybacz ale nie interesuje mnie osobiscie sluchanie obraz osob nie potrafiacych przegrywac :D
 
Do góry