rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser149625

Guest
Sam jesteś random :) A tak poważnie mógłby czasami wpaść ktoś ogarnięty bo nie ma z kim walczyć;)
 

DeletedUser149625

Guest
Nie wiem możemy się ustawić na jakąś rundkę;) Tylko abyśmy zdążyli do 1 sierpnia bo wyjeżdżam do Holandiii;D
 
Wynik reakcji
6.787
Jak nasza ekipa przestała grać to nawet fo umiera :p
Troszkę lat doszło a wraz wiekiem różne obowiązki i nie można sobie pozwolić na grę 3-4h ^^ Czasami chciałbym wrócić do gimby xD tyle ludzi spoko się poznało przez te plemsy... Wrcalo się ze szkoły od razu ts i jazda ^^ No i oczywiście te spiny :D tyle ich było ze tak na prawdę zapomniałem z kim mam spine :D Może repka wróci to i znajdzie się troszkę czasu :) Zreszta tak na prawdę to z wprawy wyszedłem i o wiele lepsi gracze są teraz na szybkich to i miejsca nie będzie ^^

Pozdro dla Wszystkich :)
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.890
Niekoniecznie lepsi bo nie mają jak ćwiczyć skoro na niektórych rundkach jest po 50 osób z czego polowa na starcie odpuszcza.. a reszta juz nie nadrabia przewagi

Szkoda czasami mam ochotę pograć rundke, ale jak nie widzę żadnego znanego mi nicku to mi sie odechciewa :p
 

DeletedUser178225

Guest
Jak nasza ekipa przestała grać to nawet fo umiera :p
Troszkę lat doszło a wraz wiekiem różne obowiązki i nie można sobie pozwolić na grę 3-4h ^^ Czasami chciałbym wrócić do gimby xD tyle ludzi spoko się poznało przez te plemsy... Wrcalo się ze szkoły od razu ts i jazda ^^ No i oczywiście te spiny :D tyle ich było ze tak na prawdę zapomniałem z kim mam spine :D Może repka wróci to i znajdzie się troszkę czasu :) Zreszta tak na prawdę to z wprawy wyszedłem i o wiele lepsi gracze są teraz na szybkich to i miejsca nie będzie ^^

Pozdro dla Wszystkich :)

Ty nigdy nie byłeś sprawny w tę grę XD
No więc kosa kosa kosa XD
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.986
No kiedyś to było... Myślę że jak wrócił by projekt turniejów międzynarodowych to i polskie szybkie by odżyły :) pewnie wielu z repkowiczow by wróciło do gry , może by nie grali jak kiedyś dzień w dzień praktycznie ale kilka rund w tygodniu żeby potrenować przed mistrzostwami. A rozwalilby jeszcze raz ruskich
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.890
No kiedyś to było... Myślę że jak wrócił by projekt turniejów międzynarodowych to i polskie szybkie by odżyły :) pewnie wielu z repkowiczow by wróciło do gry , może by nie grali jak kiedyś dzień w dzień praktycznie ale kilka rund w tygodniu żeby potrenować przed mistrzostwami. A rozwalilby jeszcze raz ruskich

No konkurencja z "prosami" z repki na pewno by zachęciła więcej osob do gry :)
 

DeletedUser178225

Guest
pozdro dla yuuki za zgłoszenie ,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.787
CoTy zrobiles straszna przewage w farmie,nie wierze,ze chcialo Ci sie caly czas klikac w afie :) Nie mialbys czasu na przejmowanie wiosek,ba na poczatku przeciez mk nie miales :p Za cos tego bana Ci wklepali ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
No nie miałem XD dlatego wolno do 20 wiosek, ale za to lk klepałem w każdej XD i jak pałace postawiłem to zobaczyłem was we 3 w plemieniu i chciałem wam odskoczyć , czy ja wiem czy na takich wioskach wynik farmy 134miliony to dużo? zwłaszcza po 4 godzinach:D
nie raz więcej w 2-3 h się wyciągało :D

a druga sprawa ja farmiąc na starcie miałem 1milion a ktoś już mial 2,5miliona:D więc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry