rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Podoba mi się ta cenzura na forum, nawet nie można kogoś ostrzec przed ludzimi, bo ktoś lubi usuwać posty :)

To nie dziala dobrze na community gwiazdeczka, coraz mniej graczy komunikuje się na forum - szczególnie jak posty, wnoszące sporo do rund są usuwane.

Nie ja jestem twórcą regulaminu już nie wspomnę ,że nie maczałam palców w wymyśleniu RODO.

I teraz przez kolejne 2 dni sp to będzie martwy long xD

Więcej sojuszy, to będzie większa rywalizacja. Sami psujecie rozgrywkę zawieraniem sojuszy. Na pewno ciekawiej by się grało gdyby doświadczeni gracze walczyli przeciwko sobie a nie jak tchórze podpisywali sojusze. A później zdziwienie ,że runda traci sens po 6h rozgrywki. Już nie wspomnę o proponowaniu rund gdzie jest więcej niż 3 graczy w plemieniu. To już w ogóle brak rywalizacji, bo wszyscy co by mogli coś zdziałać są w jednym plemieniu.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
8.864
Więcej sojuszy, to będzie większa rywalizacja. Sami psujecie rozgrywkę zawieraniem sojuszy. Na pewno ciekawiej by się grało gdyby doświadczeni gracze walczyli przeciwko sobie a nie jak tchórze podpisywali sojusze. A później zdziwienie ,że runda traci sens po 6h rozgrywki. Już nie wspomnę o proponowaniu rund gdzie jest więcej niż 3 graczy w plemieniu. To już w ogóle brak rywalizacji, bo wszyscy co by mogli coś zdziałać są w jednym plemieniu.
Też uważam, że 7 osób w plemieniu to przesada, ale w końcu to kto ustawiał tą rundę?
Co do ilości sojuszy - po części tak, ale jakiś miesiąc temu, również na longu wygrałem go sam w praktycznie jeden dzień, siedząc przed komputerem i waląc offami, gdzie walczyłem z tymi doświadczonymi graczami. Longi aktualnie są po prostu za długie, a rundy typu one day wydają się być interesujące :)
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Ja ustawiałam rundę ale na prośbę gracza. Gracze jak mi piszą to zawsze chcą na rundach minimum 5 osób w plemieniu co dla mnie zawsze jest bez sensu bo wiadomo ,że nie będzie żadnej rywalizacji.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
8.864
Ja ustawiałam rundę ale na prośbę gracza. Gracze jak mi piszą to zawsze chcą na rundach minimum 5 osób w plemieniu co dla mnie zawsze jest bez sensu bo wiadomo ,że nie będzie żadnej rywalizacji.
No to po co ustawiać te 7 osób jak sama wiesz, że to nie ma sensu?
Osobiście uważam, że ten long się skończył jak padł freedom, czyli koło 15:30 pierwszego dnia, mógł się wtedy skończyć ogolnie, bo tak to tylko top1 straciłem nie widząc sensu w podbijaniu barb czy graczy po 3 wioski.
 

DeletedUser178225

Guest
Ja ustawiałam rundę ale na prośbę gracza. Gracze jak mi piszą to zawsze chcą na rundach minimum 5 osób w plemieniu co dla mnie zawsze jest bez sensu bo wiadomo ,że nie będzie żadnej rywalizacji.

A każdy kto dobrze myśli nie szedł by do jednego plemienia by ograć szybko tylko lepiej się jakoś podzielić i walczyć
 

DeletedUser198085

Guest
To fajne sojki na tych szybkich xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser197736

Guest
Tymi screenshotami pokazałeś jak dzisiaj wyglądają szybkie :D Nie chodzi mi o łamanie sojuszy, lecz o ich ilość :D Nie da się grać, co chce coś powalczyć wraz z plemieniem to prawie zawsze jest "tego nie atakuje sojka z nim mam" a rundke wygrywa ten kto nałyka się więcej darm :D
 

DeletedUser187762

Guest
Dlatego większość osób straciła ochotę na grę :)

W 2012-13 było to samo, ale graczy było na tyle dużo, że było z kim porywalizować, zawsze znalazły się dwie ekipy na ts z którymi można było pograć.
 

DeletedUser197736

Guest
I ja też powoli tracę, a nie gram długo bo mniej niż rok w sp.. sam mam co rundkę koło 10 propozycji sojuszy, które przyjmuje bo są to ludzie z którymi grałem na rundach w jednym plemieniu, ale muszę to zmienić bo to bez sensu jest :D I fajnie by było gdyby każdy miał takie podejście jak ja, a nie tak jak teraz każdy patrzy tylko na to żeby ugrać topke na rundce zawierając szojusze z najlepszymi i przejmując noobów :D
 

DeletedUser182378

Guest
Cześć. Graczy zainteresowanych udziałem w tworzeniu jakiegoś mini turnieju tudzież innego wydarzenia na szybkich zapraszam na priw. Po wakacjach coś byśmy zorganizowali :)
Jeśli nie chcecie zdawać się tylko na moją fantazję - zapraszam Was do współpracy. A i wyślijcie mi w pw też link do swoich statystyk, co bym wiedziała jak dużo gracie :)
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Niektórzy nie wiedzą chyba jeszcze, ale dzięki RODO, które dosięgło też forum ogólne plemion, niedozwolone jest wklejanie wiadomości prywatnych / rozmów z innymi użytkownikami.
Można wklejać tylko swoje wypowiedzi.
 

DeletedUser178225

Guest
Ostatni turniej zepsuty był przez graczy nie organizacje ^^ Gdybyście nie olali eliminacji i grali normalnie to bylibyście w finale :D

Najlepszy turniej pod względem organizacji był w 2014roku :D
Drubens jaki był taki był ale akurat organizacja u niego była
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
Ostatni turniej zepsuty był przez graczy nie organizacje ^^ Gdybyście nie olali eliminacji i grali normalnie to bylibyście w finale :D

ustalone bylo ze dwie druzyny wychodzą z grupy to na to sie nastawilismy... nie zawsze jest latwo znalezc czas, skoro mielismy pewny awans z drugiego miejsca to nie warto bylo rezygnowac z jakis waznych planow aby zagrac mecz o pietruszke, jakby był o awans to jakos bysmy poprzekładali moze sprawy tak jak to bylo na mecze repki . chyba sobie nie wyobrazasz takiej sytuacji w jakims sporcie że nagle komus sie mówi ze tylko jedna druzyna przechodzi choc bylo ustalone inaczej:D
 
Do góry