Rozmowy o piłce, tej kopanej

DeletedUser163071

Guest
(Nie wiem czy dobrze napisałem Neuer czy jakoś inaczej może:p)

jest tak jak ma być :cool:

ja myślałem że Neuer pokaże klasę w rzutach karnych tak jak z Realem no ale cóż, koledzy z drużyny zawalili :)
sam jedenastkę wykonał dobrze będąc bramkarzem a Olić i Schweinsteiger po prostu zlamili :rolleyes:
 

DeletedUser166894

Guest
Miejmy stalowe nerwy do polskiej piłki, jak żelki z Biedronki
 

DeletedUser156469

Guest
Osobiscie i tak uwazam ze polska pilka przezywa teraz progres, Polska liga jest coraz lepsza oraz najbardziej wyrownana co z tym idzie z sezonu na sezon coraz ciekawsza.´Juz nie ma tak jak kilka lat temu ze o majstra grala tylko Wisla albo Legia :)
 

Deleted User - 2002360

Guest
liga idzie do góry, ale za to reprezentacja wciąż ciągnie w dół
 

DeletedUser

Guest
Wow Wojciechowski zaszalał ^^ szkoda mi tylko kibiców Polonii....
 

DeletedUser165979

Guest
Kolejny chory twór w Ekstraklasie. Kibice w Katowicach już wydali oświadczenie, że nie akceptują tego "czegoś" (w domyśle klubu). Wychodzi na to, że masz pieniądze to sobie kupisz miejsce w lidze.
 

DeletedUser

Guest
Czyżby jednak Polonia została ?:D

Komedia w tej Ekstraklasie !!! :D
 

DeletedUser167015

Guest
Co powiecie na temat przejścia Podolskiego do Arsenalu?
Orientuje się ktoś? ;D
 

DeletedUser

Guest
a co powiedzie o chęci zakupu lewego do chelsea ? dawali 18 mln€ ale dortmund da go za min. 35 .Raczej go za tyle nie kupią ;p
piszczka do realu chcieli o tym już chyba wiecie ;d
 

DeletedUser166248

Guest
Co powiecie na temat przejścia Podolskiego do Arsenalu?
Orientuje się ktoś? ;D

Powiem, że jestem bardzo zadowolony. Arsenal ma już Podolskiego, Girouda, a do tego mówi się głośno o transferach Santiego Cazorlii i Yann'a M'Vili. Może po 7 latach wreszcie sięgniemy po jakieś trofeum:)
 

DeletedUser146505

Guest
a co powiedzie o chęci zakupu lewego do chelsea ? dawali 18 mln€ ale dortmund da go za min. 35 .Raczej go za tyle nie kupią ;p
piszczka do realu chcieli o tym już chyba wiecie ;d

trio z Borussi pozostanie tam gdzie było, gdyż Klopp nie chce się pozbywać ważnych punktów swojej drużyny:)
 

DeletedUser138730

Guest
a co powiedzie o chęci zakupu lewego do chelsea ? dawali 18 mln€ ale dortmund da go za min. 35 .Raczej go za tyle nie kupią ;p
piszczka do realu chcieli o tym już chyba wiecie ;d


Lewy, jak na ten moment nie poradziłby sobie na wyspach, chociaż nigdy nic nie wiadomo. Chelsea ma Torresa, więc lewy byłby zapewne jego zmiennikiem.
 

DeletedUser

Guest
Kto wg was wygra Olimpiade ?? Chodzi mi to piłkę nożną.
Po mojemu będzie to właśnie Brazylia, która ma niezłą paczkę, wiekszość z tych młodzików gra w seniorskiej kadrze Brazylii. Hiszpania była moim drugim faworytem, no ale jakoś im te IO nie poszły. Liczę pocichu jeszcze na GBR, ale oni mają trochę gorszą paczkę niż Kanarki, co udowodnili w spoaringu zaraz przed Olimpiadą.
 
Do góry