Rozmowy o piłce, tej kopanej

DeletedUser165979

Guest
ŁAŁ! 2:2! A przed meczem praktycznie każdy (poza fanatykami) obstawiłby Naszą porażkę z Czarnogórą.
 

DeletedUser165979

Guest
Po klęsce z Estonią większość kibiców przyjęła ten remis bardzo dobrze. Czarnogóra jest o kilka klas lepszą drużyną niż Estonia, więc remis na ciężkim terenie nie jest zły. Chociaż z drugiej strony smutno, że z takim krajem nie potrafimy wygrać...
 

DeletedUser168672

Guest
To co prezentuje sobą Polska reprezentacja w piłce nożnej to jest dramat !! Nie oglądam meczy od jakiegoś czasu, to całe zbzikowane Euro olałem jak tylko było możliwe (raz może tylko obejrzałem mecz za namową znajomych i na tym koniec) nie należę do znawców piłki nożnej, sam nigdy dobrze nie grałem ale mam swoje zdanie na temat gry.. oglądam takie turnieje jak Copa America, mistrzostwa świata, tam widać, że drużyny grają jeszcze o honor a nie o kasę i dla poklasku.. szkoda gadać.. Estonia ? Czarnogóra ? A zapytam tylko, Eskimosi też grają ? :D
 

DeletedUser138730

Guest
ŁAŁ! 2:2! A przed meczem praktycznie każdy (poza fanatykami) obstawiłby Naszą porażkę z Czarnogórą.


Mało, co zabrakło by Polacy przegrali :), zresztą szkoda gadać, oby ta Mołdawia sprawiła im jak największe problemy, nauczyliby się czegoś może. Po remisie z Niemcami większość uważała, że mamy dobrą drużynę, a tu kolejne straszne rozczarowanie. Na dodatek trzeba płacić, by ich oglądać, szkoda kasy i tyle, bo wydać 20 zł i zobaczyć jak się okropnie męczą z takimi krajami jak Estonia czy Czarnogóra to porażka.
 

DeletedUser168672

Guest
To wszystko robi kasa i obłuda, nic więcej, to z piłką nie ma nic wspólnego.. kiedyś piłkarze nie zarabiali praktycznie nic a jeśli już to groszowe sprawy były, to byli zwykli pracownicy którzy bardziej hobbystycznie traktowali grę i grali po pracy jak to się mówi, zapytajcie ile zarabiali gracze Górskiego, ile otrzymywali za zwycięstwa ? Kilka dolarów co w PRL już było wielką motywacją. Ale chłopaki grali, grali dla kraju nie dla kasy i to jest różnica. Owszem, były drobne afery jak wszędzie ale nie na taką skale nie na taką kasę jak teraz.. ale polakowi zawsze będzie mało. Teraz, teraz nim wystawi nogę na murawę zarabia krocie, żyje z samej tylko piłki to co mu zależy. Wielkie gwiazdy, transfery itp. Na co to wszystko skoro na boisku nie potrafi wytrzymać tempa, to po co oni tyle ćwiczą pytam, te zgrupowania itp. Wy nawet nie zadajecie sobie sprawę ile kasy na to idzie, znajomy pracował w obsłudze hotelu gdzie stacjonowała Polska kadra i trochę mi powiedział co się dzieje za kulisami – to przechodzi ludzkie pojęcie ! Ja widziałem grę innych zespołów które nie mają takiej możliwości rozwoju jak Nasi, nie mają takiej kadry i kasy itp. a mimo to gryzą trawę jak to się mówi i o każdy metr będą walczyć, ale to musi być gra ! Dlatego między innymi nie oglądam meczy z udziałem polskiej kadry bo musiałbym telewizor pozbawić życia, na nowy mnie nie stać :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser165979

Guest
Dobrze, że wygrali z tą Mołdawią i co by nie mówić to liczą się 3 punkty. Bo oglądać ich grę to niesamowicie trudne. Niektóre drużyny z naszej drugiej ligi lepiej się ogląda niż naszą reprezentacje.
 

DeletedUser138730

Guest
Dobrze, że wygrali z tą Mołdawią i co by nie mówić to liczą się 3 punkty. Bo oglądać ich grę to niesamowicie trudne. Niektóre drużyny z naszej drugiej ligi lepiej się ogląda niż naszą reprezentacje.

. Ten mecz musieli wygrać, remis czy porażka nie wchodziła w grę. Współczuje tym, co dali się namówić i wykupili transmisje, gdybym chciał pooglądać amatorów obejrzałbym mecz okręgówki, bez obrazy dla Nich, ale taka jest prawda. Boję się pomyśleć jakie dostaniemy baty od Anglików. Z Czarnogórą ledwo wywalczyliśmy remis, a tutaj ledwo, co wygraliśmy z Mołdawią, przecież to paranoja jest jakaś
 

DeletedUser165979

Guest
Wszystko wchodziło w grę, bo to nasza kadra...
Oglądając ich to nóż w kieszeni się otwierał. Gdyby nie ta pierwsza bramka to Mołdawia mogła ich zlać...

Z Czarnogórą mieliśmy dużo szczęścia i troszkę lepiej graliśmy. Bo tutaj to praktycznie było żal patrzeć...
 

DeletedUser165979

Guest
Jakie macie odczucia pod 6 kolejkach Naszej Ekstraklasy? :D Bo jedyne co się nasuwa to na razie "Liga cudów"!
Widzew liderem, Piast trzeci. Ale się porobiło. Chociaż to początek to wygląda troszkę żałośnie...
 

DeletedUser157129

Guest
Jakie macie odczucia pod 6 kolejkach Naszej Ekstraklasy? :D Bo jedyne co się nasuwa to na razie "Liga cudów"!
Widzew liderem, Piast trzeci. Ale się porobiło. Chociaż to początek to wygląda troszkę żałośnie...

Górnik miażdzy Śląsk.
 

DeletedUser165979

Guest
O Górniku można wiele mówić, ale podoba mi się ich (tak samo jak gra Polonii) gra nie tylko w ostatnim meczu, ale od początku sezonu. Widać, że Nawałka stworzył ciekawy zespół, który gra dobrą piłkę jak na polskie realia oraz fundusze jakie ma Górnik.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser161685

Guest
Jak myślicie, polskie trio powalczy z City czy raczej nie mają szans? :)
 

DeletedUser165979

Guest
Wszystko zależy od nich. Dobry występ może ich przybliżyć do jakieś dobrego transferu, a co za tym idzie duże większe zarobki oraz gra na wyspach.
 

DeletedUser161685

Guest
Ajj szkoda Borussii. Zagrali kapitalny mecz. Polacy też pięknie się spisali. Byłem zachwycony Reusem, Goetze i Gundoganem. Obrona też zagrała pięknie. Szkoda mi ich. Najlepszy zawodnik meczu to chyba Joe Hart. Lewandowski fajnie dogrywał, ale szkoda tej sytuacji, w której on musiał już tylko wpakować piłke do bramki ;/
 

DeletedUser161685

Guest
Będziecie się śmiać: 2-1 dla naszych. Mimo wszystko zawsze naszym kibicuję i nadzieję mam. Emocje będą. I nasza kadra jest taka , że od czasu do czasu grają wielkie mecze. Pamiętacie jak kilka lat temu pokonaliśmy Portugalczyków, wicemistrzów europy i zespół czwarty na świecie? Składu na pewno nie mamy gorszego. Anglia jest osłabiona jeszcze bardziej od nas. Jest szansa :)
A podobają mi się nowe warianty. Przede wszystkim Waldek Fornalik robi więcej od Smudy. Smuda mówił, że da szansę młodym, a Waldek pokazuje swoją odwagę powołując Wszołka czy Milika, a odstawiając Murawskiego. Powołuje tego kto jest w formie, nie patrzy na nazwiska. Wśród rezerw powołanych jest Janukiewicz, bramkarz Pogonii. Nie zagra póki co w kadrze, ale czy przeciętny Polak, nie interesujący się piłką wie, że taki bramkarz istnieje? :)
 
Do góry