rozmowy

 1. Lukasz032

  Lukasz032 vel anegdot :)

  Kasia męczyła mnie ostatnio o temat tutaj, w sumie nie chciało mi się być tu pierwszym spośród "nowych", ale kiedyś trzeba :) Łukasz, lat już 22, przez wiele lat zamieszkujący rodzinne okolice Brzozowa (woj. podkarpackie), a obecnie "warszawiak". Mam tutaj zaszczyt moderować działy światów: 81...
 2. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

  Zasady sa proste. Zaczynamy liczyc do 50, zaczynajac od 0. Nalezy dojsc do 50, zanim Moderator napisze 0. Jezeli napisze to rzecza naturalna - liczymy od nowa^^. Kazdy w jednym poscie moze umiescic tylko liczbe o 1 wieksza od poprzedniej osoby(z wyjatkiem moderatora oczywiscie, ktory wpisuje 0)...
 3. Dyskutując o polityce...

  Zapraszam do dyskusji na temat bieżących wydarzeń politycznych. Zachęcam każdego do wyrażania własnej opinii. Zaczynając temat zadam pytanie do społeczności plemion, jakie Waszym zdaniem reformy powinna przeprowadzić partia, która ma w tej chwili pełnię władzy?
 4. Rozmowy o piłce, tej kopanej

  Zapraszam do rozmów o piłce nożnej zarówno narodowej jak i klubowej. Zaczynając spytam się Was, jak Wam się zdaje jaki transfer w tym okienku będzie najbardziej spektakularny? Czy polskie kluby zaczęły w końcu więcej kupować niż sprzedawać?
 5. Tatuaż

  Czy uważacie tatuaż za dzieło artystyczne (do pewnego stopnia) czy raczej ośmieszanie się przez malowanie ciała.. Ja sam planuje zrobić tatuaż- demon na całe plecy i napis na ramieniu Lechia Gdańsk. Jakie jest wasze zdanie na ten temat..?
 6. Szkaradnik

  Wanna, czy prysznic?- IRCowy problem.

  Otóż- idę się kąpać. Nasuwa się pytanie: wanna, czy prysznic? Co jest lepsze do kąpieli według was? Bo nie możemy dojść do konsensusu na ircu..
 7. Zwierze domowe

  co chodujecie w swoich domach.
Do góry