Tatuaż

Tatuaż???

  • Tak, sam/sama posiadam

    Głosy: 14 17,9%
  • Tak

    Głosy: 34 43,6%
  • Nie

    Głosy: 22 28,2%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 8 10,3%

  • W sumie głosujących
    78

DeletedUser

Guest
Czy uważacie tatuaż za dzieło artystyczne (do pewnego stopnia) czy raczej ośmieszanie się przez malowanie ciała..

Ja sam planuje zrobić tatuaż- demon na całe plecy i napis na ramieniu Lechia Gdańsk. Jakie jest wasze zdanie na ten temat..?
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie to bezsensowne malowanie ciała.... Ale odbiegając od mojego zdania - dziś kibicujesz Lechii, jutro możesz kibicować komu innemu :) Poza tym, przytyjesz/schudniesz, przypakujesz czy coś w tym stylu i już dzieło diabli wezmą, skóra może się rozciągniąć. Jeśli jesteś oczywiście w wieku, gdy już na pewno nie rośniesz - w przeciwnym razie sprawa dodatkowo się komplikuje.
No i ryzyko powikłań/zakażeń gdy ktoś nie zrobi tego w pełni profesjonalnie.
 

DeletedUser

Guest
Mmmm,tatuaż to piękna sprawa,ale bez przesady..Sama kiedyś zechcę mieć kilka,ale małych i nie tak bardzo widocznych.

Napis Lechia Gdańsk? Nigdy w życiu..To tylko ośmieszenie.:(
 

DeletedUser

Guest
Mmmm,tatuaż to piękna sprawa,ale bez przesady..Sama kiedyś zechcę mieć kilka,ale małych i nie tak bardzo widocznych.

Napis Lechia Gdańsk? Nigdy w życiu..To tylko ośmieszenie.:(

Może dla Ciebie ośmieszanie ale nie dla mnie.. a co Radka to zależy kto jak dba o siebie a rosnąć już nie rosnę.. a co do napisu Lechia to wiara w klub się nie zmienia chyba że ktoś jest guma od majtek.. :/
 

DeletedUser132959

Guest
Tatuaż jak dla mnie tylko z ważnych powodó. Tak po prostu bym sobie nie zrobił. Za kilka lat możesz tego żałować.
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Dzisiaj Ci się zachce mieć taki tatuaż w TYM miejscu a jutro (za tydzień?) w innym.
Osobiście nie mam zdania chociarz jeden chciałbym mieć ;)
 

DeletedUser60533

Guest
Tatuaż jeśli odzwierciedla posiadacza, jest to piękna sprawa. Niestety panujący teraz trend na posiadanie byle czego oraz przeszłość w której tylko więźniarze byli wytatuowani wpływa na ocenę społeczeństwa. Ja sam, gdy dostanę się do szkoły oficerskiej planuję zrobić tatuaże na obydwóch barkach i całych plecach.

87f8dfc228.jpeg


Prawdziwe dzieło sztuki jak dla mnie ;)
 

DeletedUser114931

Guest
Posiadam jeden tatuaż już prawie rok i jak dotąd jestem z niego zadowolony.
Są to inicjały mojej miłości życiowej.
Gdy tej osoby koło mnie nie ma zawsze patrzę na swój nadgarstek i przypominają mi się nasze mile spędzone momenty.
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie to bzdura... Chociaż... jakby się głębiej zastanowić to fajnie by wglądał taki wielki tag na plecach ; D Ciekawe czy jakbym se wytatuował Plemiona.pl to jakiś hajs za reklame bym dostał ? xD
 

DeletedUser

Guest
Tatuaż trzeba przemyśleć. Ja proponuję na początek zrobić sobie z henny np na ramieniu i zobaczysz czy Ci się to nie znudzi.
Ja mam już 2 tatuaże :p (wiem szaleje hehe) ale też długo się nad nimi zastanawiałem.
 

DeletedUser

Guest
Czy uważacie tatuaż za dzieło artystyczne (do pewnego stopnia) czy raczej ośmieszanie się przez malowanie ciała..

jakbyś zrobił sobię członek człowieka to raczej to artyzm nie będzie...tak samo jak nie każdy obraz jest od razu dziełem sztuki ale według mnie tatuaż należy do sztuki artystycznej lecz nie każdy szlaczek:D

ps.Ja na 18 urodziny zrobię sobie niewielki tatuaż na plecach-jaki nie zdradzę...
 

DeletedUser8581

Guest
... napis na ramieniu Lechia Gdańsk. Jakie jest wasze zdanie na ten temat..?

Biorąc pod uwagę fanatyzm i debilizm coniektórych kibiców w życiu nie wytatuowałbym sobie czegoś takiego. W gronie przyjaciół, czy też kibiców tej samej drużyny będzie to może nobilitacja, ale będąc w innym mieście (może i we własnym) można za taki tatuaż zarobić w dobrym przypadku kopa w plecy, w gorszym "kosą w plecy". Taka rzeczywistość... :(
 

DeletedUser37348

Guest
Osobiście już od paru lat mam taki na sercu: [Link do zdjęcia] i nie przeszkadza mi w niczym :) Nawet na basenie w Krakowie się pracowało swego czasu i nic :rolleyes:
A do końca roku planuję drugi, już w nieco innych klimatach ;)
 

DeletedUser120933

Guest
Napisy kibicowskie dobra rzecz, sam sobie planuje wydziarać "Semper Fidelis 1948" i raczej się będę tego trzymał. Swego czasu widziałem imponującą wrzute kibica Lecha, coś jak rozdarta skóra na piersi, i w środku serce w barwach biało - niebieskich i herb kolejorza. Piękne.
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie tatuaż powinien odwzorować "duszę" człowieka. Sam mam zamiar zrobić sobie za tak rok. Rozmieszczenie jak u eminem. Ale szablon wykonam sam :)
 

DeletedUser2254

Guest
Dla mnie to bzdura... Chociaż... jakby się głębiej zastanowić to fajnie by wglądał taki wielki tag na plecach ; D Ciekawe czy jakbym se wytatuował Plemiona.pl to jakiś hajs za reklame bym dostał ? xD

Ja miałam wytatuowany henną swój nick z gry i żadnych nagród niestety nie dostałam :D

Btw. czy coś jest nie tak z datami? Tutaj pokazuje mi się, że ostatni post w tym temacie jest z 17.11.10, 15:14, z kolei na liście tematów wyświetla się info: alex011251 Wczoraj, 13:47.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Czy uważacie tatuaż za dzieło artystyczne (do pewnego stopnia) czy raczej ośmieszanie się przez malowanie ciała..


Tatuaż artystyczny- metoda ozdabiania ciała jest pewnym odłamem sztuki i kultury.Posiadam tatuaż i długo się zastanawiałem nad tym ,czy go zrobić.Jest pamiątka ważnego wydarzenia mojego:)
 

DeletedUser136556

Guest
Ja natomiast uważam ze tatuaż to jest indywidualna sprawa każdego człowieka, jedni to lubią, a inni nie cierpią,
jedni uważają za wspaniałą sztukę, a inny trzymają się stereotypów - że to jest kultura więzienna.
Faktem, jest też to że tatuaz to nie jest sprawa hop siup i trzeba dobrze sie zastanowić, gdzie sie go chce, jaki on ma być i czy ma byc tylko dziełem dla oka czy także symbolem.
Widziałam wiele "badziewi" ale i wiele arcydzieł.
Jestem doskonałym przykładem nieprzemyślanej decyzji (z pospiechu) co miejsca gdzie zrobić sobie tatuaż, bo wzór był taki jak chciałam ale niestety covera trzeba było zrobić i zamiast małego tatuażu na plecach mam wielki na ich 3/4:) i jeszcze z jedna sesja poprawkowa została do zrobienia aby był juz na tip-top. Także byle "g" sobie nie róbcie, bo nazwa klubu to jest akurat takie wielkie "G", chociażby z powodu zarobienia w zeby od przeciwnika...

kolejną sprawą jest też gdzie go wykonać. Otóż jeżeli w profesjonalnym studio, to trzeba jednak pochodzić zobaczyć ich prace, ich wykonania i poczytać opinie ludzi na temat takiego salonu bo nawet czasem i te lepsze studia potrafią spartaczyć sprawę.
A jak ktos decyduje sie na podziemie to już jego sprawa jezeli zródło jest zaufane to powinno być ok ale jezeli to ktoś z polecenia to zeby potem taka przyjemność nie kosztowała was odwiedzić w prof. studio i drugie le kasy :)
 

DeletedUser

Guest
Uważam że tatuaże z nazwami drużyn są niepotrzebne, brak im głębszego przekazu ; ) ( w sumie to nic nie zmienia)
Demon to spoko pomysł ale morze całe plecy to przesada ?
Poddałabym obydwa pomysły głębszemu zastanowieniu (zwłaszcza tą legie ;p)
 
Do góry