Przeglądarki Internetowe

Jaką przeglądarka serfujecie po necie?

  • Opera

    Głosy: 200 24,1%
  • Internet Explorer

    Głosy: 74 8,9%
  • Mozilla Firefox

    Głosy: 475 57,3%
  • Inna

    Głosy: 80 9,7%

  • W sumie głosujących
    829

DeletedUser

Guest
K-Meleon njaszybsza jaką dotąd spotkałem:)
bardzo fajnie się na niej gra

ale najczęściej używam ff
 

DeletedUser122807

Guest
...

Google chrome - łatwa w obsłudze nie ma zbędnych opcji które by zakrywały pół monitora, do tego nawet szybka jest.
 

DeletedUser

Guest
Mozilla Firefox ; ) Nie wiem na samym początku miałem IE, ale po pewnym czasie qmple mnie wyśmiali ; D, więc spróbowałem ff i się okazała lepsza i tak jakoś zostało ; D
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Zaczynałam jak każdy chyba - od IE, potem Mozilla, Opera, Chrome, ale po czasie wróciłam do Mozilli.
Jestem z niej bardzo zadowolona :)
 

DeletedUser121859

Guest
J mam na kompie 3 ;)podstawowa mozilla pozniej Chrome a potem opera z której nie korzystam ;)
 

DeletedUser

Guest
Google Chrome jest najszybsza
Opera najbezpieczniejsza i najstabilniejsza
IE jest dziurawy i strach z niego korzystac
a Mozilla to taki rodzaj mlodziezowego lansu: ktos wymyslil ze jak sie uzywa Mozilli to jest sie fajnym i dalej juz poszlo :)
 

DeletedUser141060

Guest
Ja uwielbiam google chrome ponieważ szybko poprawia błędy (w końcu stworzona przez google) i ma mnóstwo dodatków!
 

DeletedUser140149

Guest
Ja sądze ,że zwykły Toolbar mógłby za spokoić moje potrzeby internetowe (z bezpiecznym szperaniem to tu to tam)
Ale osobiście posiadam MoziliaFirefox i uważam iż ta przeglądywarka to dominator
 

DeletedUser

Guest
Używam Mozille Firefox z powodu najbardziej poręcznego dostępu do "ulubionych witryn"
 

DeletedUser13971

Guest
Opera. Na początku był FF zawsze w wersji dev, ale od kiedy w operze wprowadzono 'pełne' wspracie css3 dla mnie niema konkurencji. FF przy niej to kobyła. Bardzo łatwo zablokować w niej reklamy(nie potrzeba kobylastego adblocka), chodzi bardzo szybko i chyba najlepiej radzi sobie z interpretacją html.
A chrome to dla mnie kolejna zabawka od google do zbierania informacji o userach, i tej ich niby personalizacji...
 

DeletedUser142580

Guest
Kiedyś używałem Opery .Fajna jest bo to szybkie wybieranie ma.Obecnie opery używam tylko w telefonie :]

A na komputerze z Opery na Firefoxa się przerzuciłem . Bo na operze nie wszystko działało i często mi się wyłączała .
 

DeletedUser144612

Guest
Ja używam aktualnie CometBird. To taki klon Firefoxa, aczkolwiek troszkę zmieniony.
Np. panel Google po prawej otwiera się w nowej karcie i są zakładki kategoryczne.
 

DeletedUser144458

Guest
Ja najpierw Opery(zalecenia speca), ale jakiś miesiąc temu, doszedłem do wniosku, że mam tak dużo kont i każde inne passy oraz, że moja pamięć szwankuje, postanowiłem zmienić na Firefox'a. Firefox zapamiętuje Hasła do gry... Opera tego nie robi. Zresztą i tak na moim kompie nie da się wejść na pocztę, grę Goalunited... Jedyny z tego pożytek taki, że ma jakąś tam jave i da się grać na kurniku:D

Opera tez zapamietuje hasla..
 

DeletedUser19789

Guest
Mozilla Firefox na Ubuntu bardzo dobrze sobie radzi. Do tego obowiązkowy Adblock i menadżer haseł LastPass.
 

DeletedUser

Guest
Opera i tylko opera, od biedy FF, do chrome'a się jeszcze nie przekonałam.

Opera nie obciąża kompa, a jak się ma taki słaby net + taki słaby komputer jak ja - to jest bardzo istotne. Jest chyba najszybsza, FF strasznie mi zamula.

Co do błędów, piszę poprawnie po polsku, więc nie potrzebuję przeglądarki, żeby za mnie pisała;) zresztą teraz opera też pokazuje błędy.
 

DeletedUser

Guest
Ja głównie używam FF, czasami otwieram też przez Operę. IE również mam ale z IE nie korzystałem już długo. Jak dla mnie to IE jest badziewnym wymysłem natomiast FF, jak większość przedmówców napisała, jest wygodna, bezpieczna i ma sporo możliwości co jest najważniejsze.

popieram :)

Wiecie, że można korzystać tylko z najpopularniejszych przeglądarek... Za "inne" grozi ban do 14 dni ...
 

DeletedUser141937

Guest
Ja od zawsze korzystałam z Firefoxa, bo znany, łatwy w obsłudze i ogólnie czytelny, poza tym dość bezpieczny, czego o IE powiedzieć nie można (ale tą przeglądarkę zostawię bez komentarza ;)).
Swego czasu surfowałam za pomocą Safari ale wyskakujące błędy podczas pisania na czacie na facebooku i jednoczesnego grania w facebook'owe gierki zniechęciły mnie do niej. Oprócz tego Safari polecam jak najbardziej, ponieważ z tego, co wiem, jest to jedna z najbezpieczniejszych przeglądarek (chyba nawet lepsza od Mozilli) :)
 
Do góry