Przeglądarki Internetowe

Jaką przeglądarka serfujecie po necie?

  • Opera

    Głosy: 200 24,1%
  • Internet Explorer

    Głosy: 74 8,9%
  • Mozilla Firefox

    Głosy: 475 57,3%
  • Inna

    Głosy: 80 9,7%

  • W sumie głosujących
    829

DeletedUser166635

Guest
IE 9 i Chrome

z IE najlepiej mi sie synchro i kliny robi i jakoś tak mi do gustu przypadła a google chrome to klasyk i dla mnie chyba najlepsza przęglądarka
 

DeletedUser163457

Guest
Najlepsze synchro to sie na operze robi, można w 50ms puścić.
 

DeletedUser168672

Guest
Google zdominował obecnie cały świat a pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu mało kto o nim wiedział a jeszcze mniej korzystało, pamiętam jak przeglądało się Yahoo i to był szczyt możliwości a teraz.. Google jest wszędzie, zaglądam na pierwszą lepszą stronę i praktycznie wszędzie można dostrzec ducha Google.

To taki prolog..

Od jakiegoś czasu korzystam z przeglądarki Internetowej Google Chrome i jestem w 100% usatysfakcjonowany, urzeka prostota i funkcjonalność tej przeglądarki i możliwość dopasowania do własnych potrzeb – bajka. Tylko obawiam się jednego, jak to w większości genialnych pomysłów aby twórcy nie przekombinowali.. jest dobrze i nie ma co psuć !

Zaprezentował – naczelny ;)
 

DeletedUser

Guest
Korzystam z FF i Opery. IE to dla mnie taki program do ściągnięcia innych przeglądarek zaraz po format c: .
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Mozilla Firefox-tylko z tego korzystam,najbardziej mi odpowiada,no i wiekszosc skryptow dziala na firefoxie
 

DeletedUser193149

Guest
mozzilia firefox, ale zaznaczyłem internet explorer przez przypadek :(
 

DeletedUser

Guest
Opera niezmiennie od lat - płynnie chodzi, nie żre RAM-u w przeciwieństwie np. do Chrome.
 

DeletedUser199182

Guest
A ja od wieeelu lat uzywam Google Chrome i to na komputerze, jak i na telefonie. Stabilna, przejrzysta i nie pozera duzo mocy obliczeniowej.
 
Do góry