Przeglądarki Internetowe

Jaką przeglądarka serfujecie po necie?

  • Opera

    Głosy: 200 24,1%
  • Internet Explorer

    Głosy: 74 8,9%
  • Mozilla Firefox

    Głosy: 475 57,3%
  • Inna

    Głosy: 80 9,7%

  • W sumie głosujących
    829

DeletedUser94764

Guest
Dla mnie tylko opera, jest prosta oraz praktyczna.:cool: Na początku używałam IE, które w porównaniu z każdym innym to zero przez duże z(Zwłaszcza przy pobieraniu jakiś plików). Miałam też Avanta, ale nie chciałabym teraz zamienić opery na nic innego:)
 

DeletedUser3200

Guest
Ja używam irefoxa jest szybki i sie nie zawiesza

I tu jest błąd wielu ludzi.
Opera jest najlepszą przeglądarką pod względem szybkości i bezpieczeństwa. Wiele użytkowników FF pewnie napisze, że to nieprawda i że to FF jest najlepsza. Tymczasem nie. Zaraz objaśnię dlaczego.
Dawniej Opera też była najlepsza, ale była płatna. Ludzie nie chcieli jej kupować, lecz woleli darmową mozillę. W związku z jej popularnością, darmowa teraz Opera uważana jest za gorszą-użytwonicy FF po prostu zbyt bardzo rozkręcili jej kampanię reklamową, by zauważyć, że Opera jest po prostu lepsza.
Apel do użytkowników FF-przeżućcie się na Operę. Przy starszych komputerach bez problemu zauważycie, że Opera włącza się i reaguje na polecenia o 200% szybciej niż Firefox.
A tak sobie pozwolę zauważyć mało znaną, innowencyjną przeglądarkę firmy Google-Google Chrome. Minie trochę czasu, wyjdą nowe, dopracowane wersje to się na nią przeżucę, gdyż będzie szybsza od Opery i tak samo niezawodna, z czym na razie jest ciężko.
 

DeletedUser93933

Guest
Ja na komputerze mam zainstalowane trzy, a mianowicie:
- Internet Explorer,
- Mozillę Firefox,
- Safari.

Z IE nie korzystam, ponieważ u mnie bardzo wolno chodzi i się często zwiesza. Z Safari korzystam czasami, jak na Mozilli pobiera mi się jakiś większy plik.
A na co dzień to korzystam z Mozilli, bo według mnie jest najlepsza.
Opera też jest dobra, ale nie chce mi się na nią zmieniać, bo już się przyzwyczaiłem do FF. Ale za to mam Operę Mini na telefonie i muszę powiedzieć, że chodzi całkiem dobrze.

Także głosuje na Mozillę Firefox...
 

DeletedUser11450

Guest
Zdecydowanie Firefox, co do IE to raczej jasna sprawa dlaczego tej przeglądarki nie używam, a Opery nie próbowałem, ale skoro FF jest taki dobry to nie widzę sensu zmiany :p Operę Mini mam za to na telefonie :D
Głos na FF
 

DeletedUser92238

Guest
Ja używam Firefoxa, bo jest: najszybszą, najbezpieczniejszą i najładniejszą przeglądarką i jest do niej wiele dodatków...
 

DeletedUser110979

Guest
Na kompie mam IE ( nie da się kwiatuszka usunąc... ) ale używam Mozilli bo jest najlepsza xDD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser109802

Guest
IE też jest spoko...

Ja posiadam Mozille Firefox oraz Internet Explorer ale używam IE. Poprostu przyzwyczajenie. Nie mam dużych wymagań...:eek:
 

DeletedUser114476

Guest
JA mam 3 IE, MOZILLE , Opere
Ale częściej kożystam z Mozzili. Tylko jak wchodze na forum to z opery
 

DeletedUser15825

Guest
Dla mnie najlepszą przeglądarką jest Google Chrome, są w niej najlepsze funkcje z innych przeglądarek.Każdemu mogę ją polecić.
 

DeletedUser110417

Guest
Według mnie to najlepsza jest Mozilla Firefox którą posiadam...
 

DeletedUser

Guest
Korzystam z Opery wchodzę i wszystko mam na szybkim wybieraniu.

w innych przeglądarkach również to jest kolego :)

sdasadsda.png


Mozilla zdecydowanie :)
Dlaczego, bynajmniej dla skryptów :)
 

DeletedUser115829

Guest
Ja uzywam firefoxa bo poprostu jest dla mnie najwygodniejszy:)

IE = badziew:)

Popieram. Sam też używam Firefoxa jest wygodny, szybki, można otwierać karty itd. itp.
W mojej szkole jest IE w pracowni komputerowej, sam nie wiem jak mogłem go kiedyś uzywać:p
 

DeletedUser114227

Guest
Mozilla rulez ;D
Explorera też mam ale rzadko na niego wchodzę .
 

DeletedUser116477

Guest
A ja stoję murem za Google Chrome.Wcześniej używałem mozilli,lecz GC jest o niebo lepsze :rolleyes:
 

DeletedUser17830

Guest
Na początku używałem IE, później Mozillę na przemian z Operą, teraz jednak tylko i wyłącznie Google Chrome.
 

DeletedUser

Guest
Internet Explorer 8
najlepszy i jak sie zciongnie kilka dodatków to wymiata
 
Do góry