Przeglądarki Internetowe

Jaką przeglądarka serfujecie po necie?

  • Opera

    Głosy: 200 24,1%
  • Internet Explorer

    Głosy: 74 8,9%
  • Mozilla Firefox

    Głosy: 475 57,3%
  • Inna

    Głosy: 80 9,7%

  • W sumie głosujących
    829

DeletedUser74235

Guest
I na to liczyłem. ^^ Ale teraz musicie się odetkać. Ja wam nie będę w tym pomagał! Ależ jestem okrutny... buahahahahahahah!!!
 

DeletedUser91681

Guest
jeszcze 2 miesiące temu używałem mozilli ale że mi strasznie zamulała to przerzuciłem się na operę i jak do tej pory jestem z niej zadowolony :D
 

DeletedUser109506

Guest
*****

ja używam -internet explorer mam również mozilla ale z niej niekorzystam niepodoba mi się graficznie
 

DeletedUser

Guest
I tu jest błąd wielu ludzi.
Opera jest najlepszą przeglądarką pod względem szybkości i bezpieczeństwa. Wiele użytkowników FF pewnie napisze, że to nieprawda i że to FF jest najlepsza. Tymczasem nie. Zaraz objaśnię dlaczego.
Dawniej Opera też była najlepsza, ale była płatna. Ludzie nie chcieli jej kupować, lecz woleli darmową mozillę. W związku z jej popularnością, darmowa teraz Opera uważana jest za gorszą-użytwonicy FF po prostu zbyt bardzo rozkręcili jej kampanię reklamową, by zauważyć, że Opera jest po prostu lepsza.
Apel do użytkowników FF-przeżućcie się na Operę. Przy starszych komputerach bez problemu zauważycie, że Opera włącza się i reaguje na polecenia o 200% szybciej niż Firefox.
A tak sobie pozwolę zauważyć mało znaną, innowencyjną przeglądarkę firmy Google-Google Chrome. Minie trochę czasu, wyjdą nowe, dopracowane wersje to się na nią przeżucę, gdyż będzie szybsza od Opery i tak samo niezawodna, z czym na razie jest ciężko.

Jest wiele stron których nie otworzysz Operą. Do tego jest ona dość uboga jak dla mnie. Każdy admin z jakim się spotkałem pod Operą nie chodził, gdyż ona nie potrafiła udźwignąć jego funkcji....
 

DeletedUser107140

Guest
Używam Firefoxa, wcześniej Operę. Jednak ta druga zniechęciła mnie, ponieważ występował w niej jakiś głupi błąd. Jakieś nowe okno mi wyskakiwało z dziwnymi znakami. Dlatego zainstalowałem nową przeglądarkę i tak używam FF od roku.
 

DeletedUser

Guest
Osobiście najczęściej używam Firefoxa, ponieważ się do niego przyzwyczaiłem. Do niektórych rzeczy używam Opery, aczkolwiek wkurzają mnie tam niektóre rzeczy.
 

DeletedUser93204

Guest
Ja używam Mozilli Firefox.Według mnie jest najlepsza .
 

DeletedUser132401

Guest
Opera, Opera i jeszcze raz Opera! Wystarczy spojrzeć na zużycie pamięci w czasie korzystania z FF a IE nie wspominając Opera zużywa najmniej!
O "dziurach" w FF czy IE już nie wspomnę :)
 

DeletedUser108142

Guest
Ja używam ff.
Ale mam zainstalowane google chrome, ff, IE i opera.
Ostatnio zaczynam pisać strony i muszę sprawdzać czy efekty działają we wszystkich.
 

DeletedUser

Guest
Najlepszy jest SeaMonkey. Odrazu z klientem poczty, wygodny, szybki :)
 
Do góry