Przeglądarki Internetowe

Jaką przeglądarka serfujecie po necie?

  • Opera

    Głosy: 200 24,1%
  • Internet Explorer

    Głosy: 74 8,9%
  • Mozilla Firefox

    Głosy: 475 57,3%
  • Inna

    Głosy: 80 9,7%

  • W sumie głosujących
    829

DeletedUser50327

Guest
Jakiej przeglądarki internetowej urzywacie ?
Jak checir możecie uzasadnić swoj wybur xD

Ja uzywam Opery jest kozacka xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10544

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

Jakiej przeglądarki internetowej urzywacie ?
Jak checir możecie uzasadnić swoj wybur xD

Ja uzywam Opery jest kozacka xD

i widzisz tutaj jest Twój problem.gdybyś używał firefoxa nie byłoby problemów z błędami,które są przerażające.Polecam gorąco.Sam używam i to z kilku powodów.Łatwość instalacji skryptów,duży wybór wszelkich dodatków od bbcodów,poczty czy innych fajnych przydatnych bajerów wspomagających i ułatwiających życie
 

DeletedUser17638

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

heh ja najczęściej używam Mozille - ma najwięcej udogodnień:), chociaż Opera też wchodzi w rachube...
 

DeletedUser26557

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

moim zdaniem opera wymiata najbardziej podobaja mi sie te zakladki u góry to mi ułatwia korzystanie z neta
 

DeletedUser8709

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

IE i FireFox też mają możliwość otwierania wielu kart.. ale opera była pierwsza i przyzwyczaiłem się do niej ^^
 

DeletedUser50727

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

SeaMonkey:D Szybka, prosta w obsłudze...a zresztą sami zobaczycie:) Polecam!
 

DeletedUser49681

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

uzywam mozile ale mam jeszcze opere i internet explorer na kompie na wszelki wypadek:D

jaką mozillę ? chodzi o poprzednika firefoxa ? a może o Firefoksa ?
bo najpierw firma Mozilla wypuściła program o nazwie Mozilla.
potem wydali firefoxa i rozwój mozilli chwilowo wstrzymali.
potem kontynuowali wydawanie mozilli pod nazwą sea monkey.
ludzie piszcie dokładne nazwy przeglądarek , bo skąd mam wiedzieć o którą mozilę chodzi ?
 

DeletedUser50327

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

i widzisz tutaj jest Twój problem.gdybyś używał firefoxa nie byłoby problemów z błędami,które są przerażające.Polecam gorąco.Sam używam i to z kilku powodów.Łatwość instalacji skryptów,duży wybór wszelkich dodatków od bbcodów,poczty czy innych fajnych przydatnych bajerów wspomagających i ułatwiających życie

soory za moje błędy ortograficzne ale one wynikaja z dysleksji xD
 

DeletedUser28302

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

ja tam używam firefoxa,be jest najlepszy i dość łatwy w obsłudze :)
 

DeletedUser38268

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

Misiek - do bani...

Firefox - testowalem - kiepski interfejs i sie zrazilem. Jak mialem dostep do sieci tylko prze grps probowalem wylaczyc sciaganie grafik - nie udalo sie znalezc odpowiedniej opcji... wersja 1.x. Co do wersji pozniejszych, to nie probowalem.

Opera - jedyna ktora spelniala kiedys moje wymagania i sie przyzwyczailem. Poza tym Opera pierwsza miala zakladki i pierwsza znalazlem w wersji portable, co tez swojego czasu mialo dla mnie olbrzymie znaczenie.
 

DeletedUser20332

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

Ja uzywam firefoxa bo poprostu jest dla mnie najwygodniejszy:)

IE = badziew:)
 

DeletedUser31375

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

oczywiście że....
Mozilla FireFox2 Rządzi!
gram jeszcze w ikariam a ikariam jest zainstalowane pod....
Mozilla FireFox2 :D
ale mam IE tyle że ja używam FF'ka bo jest w 1 linijce każda storna a po za tym mój kolega Patryk też używa ff'ka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

a ja korzystam z Mozilli Firefox i Flock na zmianę, Flock jest nawet trochę szybszy, ale jest po angielsku...., opera jest wolna...., safari też, a w dodatku ma beznadziejny wygląd, o IE lepiej nie móić....
 

DeletedUser18299

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

coz, ja nie pochwale sie ogroma iloscia przegladarek - mam tylko dwie, foxa i ie

oczywiscie uzywam foxa, glownie ze wzgledu na wygode, bezpieczenstwo, mnostwo opcji, ktorych nie ma w ie, łatane blędy... no i w ogole jest super itd. ma jednak jedna wade: w chwili obecnej, przy otwartych 2 kartach zżera ponad 130mb ram. ba, porafi i mlocic po 200-300. da sie zyc, ale mam nadzieje, ze w 3 to poprawia.

co do opery - to rowniez swietna przegladarka. zauwazylem, ze wybor pomiedzy foxem a opera to tylko kwestia przyzwyczajenia - kumpel, ktory uzywa od kilku lat opery nie mogl sie "wkrecic" w foxa, ja w opere rowniez ;)

grunt to uzywac czegos innego niz IE.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

karolost napisał:
grunt to uzywac czegos innego niz IE.

Zgadzam się w 100% .
IE to najgorsza przeglądarka jaka kiedykolwiek wyszła ... kupe bugów i błędów .


Co do tematu to używam oczywiście Firefoxa choć mam też Operę którą używam sporadycznie (jakoś niemogę się przyzwyczaić do niej;))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

Ja głównie używam FF, czasami otwieram też przez Operę. IE również mam ale z IE nie korzystałem już długo. Jak dla mnie to IE jest badziewnym wymysłem natomiast FF, jak większość przedmówców napisała, jest wygodna, bezpieczna i ma sporo możliwości co jest najważniejsze.
 

DeletedUser23242

Guest
Odp: Przeglądarki Internetowe

Ja najpierw Opery(zalecenia speca), ale jakiś miesiąc temu, doszedłem do wniosku, że mam tak dużo kont i każde inne passy oraz, że moja pamięć szwankuje, postanowiłem zmienić na Firefox'a. Firefox zapamiętuje Hasła do gry... Opera tego nie robi. Zresztą i tak na moim kompie nie da się wejść na pocztę, grę Goalunited... Jedyny z tego pożytek taki, że ma jakąś tam jave i da się grać na kurniku:D
 

DeletedUser

Guest
Używałem wszystkich trzech i dla mnie najwygodniejsza jest Mozilla. Ludzie korzystający z IE są "baaardzo otwarci na ludzi", a Opera jest minimalnie gorsza od Mozilli.
 

DeletedUser49350

Guest
...

Ja głosowałem w konkurencyjnym temacie na MF, więc tutaj też muszę na Firefox (look na ikonkę; pisze się Mozilla Firefox).
 

DeletedUser27937

Guest
Ja używam 14 przeglądarek:

Netscape Navigator, SpaceTime, Safari, Avant Browser, SeaMonkey, Mozilla Firefox, K-Meleon, Opera, Flock, Internet Explorer, TheWorld 2.1, Matxon2, FlashPeak SlimBrowser.

Ale najbardziej lubie korzystać z Netscape Navigator.
 
Do góry