Petycja.

  • Rozpoczynający wątek DmC.
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle?


  • W sumie głosujących
    551
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
i co .. pomarzyliście sobie?? mineły 3 miechy i jak widać nic się nie zmieniło, a powiem wam lepiej .. nie liczcie że się zmieni
Jak kolega wyżej zauważył to ma przynosić zyski, a nie udogodnienia graczom , także piszcie sobie nawet 100 petycji tylko nie dawajcie ludziom wiary że są coś w stanie zmienić

Są zespoły ludzi, którzy pilnują, by produkt przynosił zyski, ale są i ludzie, którzy pilnują jego grywalności, użytkowania. Im właśnie na sercu leżą wszystkie udogodnienia, które przyniosą zadowolenie z produktu. Jeżeli gracze dają sygnał, że coś trzeba zmienić i jest to realne do zrobienia - to czemu nie.

Ale jeżeli sygnał zamyka się na forum....
Bryfft napisał wyraźnie:
Petycja miała być stworzona przez graczy. Ja chętnie poprę i przekażę.

i tu nasuwa się pytanie: Czy petycja została stworzona????
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich

Uważam, że jest to bardzo dobry pomysł i gratuluję inicjatywy. Za przykład podam siebie i moją żonę. Oboje gramy w plemiona i korzystamy ze wszystkich przywilejów, które daje nam KP, MK i AF. Nie ukrywam, że na zarobki nie narzekamy lecz po podsumowaniu sobie miesięcznych wydatków na grę tak aby z niej się cieszyć w pełni uchodzi nam z portfela parę złotówek gdzie moglibyśmy je trochę inaczej rozdysponować. Miesiąc wspólnej gry jest to 860 PP.. Nie ukrywam, że troszkę jest to przesadzone, ponieważ nie wyobrażamy sobie zarządzać milionowymi kontami bez premium.

Popieram pomysł MK, który miałby wejść w cenę KP. Gdyby się on nie sprawdził to również dobrym rozwiązaniem byłoby zmienienie jego ceny do chociaż 100PP/miesięcznie.

Jeżeli chodzi o samą sprawę o AF to uważam, że 30pp jest to śmieszna ilość i raczej wielkich zmian w tym zakresie bym nie negocjował.
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Witam wszystkich

Uważam, że jest to bardzo dobry pomysł i gratuluję inicjatywy. Za przykład podam siebie i moją żonę. Oboje gramy w plemiona i korzystamy ze wszystkich przywilejów, które daje nam KP, MK i AF. Nie ukrywam, że na zarobki nie narzekamy lecz po podsumowaniu sobie miesięcznych wydatków na grę tak aby z niej się cieszyć w pełni uchodzi nam z portfela parę złotówek gdzie moglibyśmy je trochę inaczej rozdysponować. Miesiąc wspólnej gry jest to 860 PP.. Nie ukrywam, że troszkę jest to przesadzone, ponieważ nie wyobrażamy sobie zarządzać milionowymi kontami bez premium.

Popieram pomysł MK, który miałby wejść w cenę KP. Gdyby się on nie sprawdził to również dobrym rozwiązaniem byłoby zmienienie jego ceny do chociaż 100PP/miesięcznie.

Jeżeli chodzi o samą sprawę o AF to uważam, że 30pp jest to śmieszna ilość i raczej wielkich zmian w tym zakresie bym nie negocjował.

A teraz policz sobie te 30 PP przez ilość graczy korzystających z AF. Daje to spora ilosć PP oraz niezły zarobek dla InnoGames.

Zmiana ceny MK na 100 PP nawet nie będę komentował... podobny przypadek jak z AF... no chyba, ze ilosć osób korzystających z MK jest tak mała, że aby produkt zwrócił się chociaż częśćiowo IG będzie musiała w jakiś sposób zachęcić graczy do korzystania z niego.

Wyobraź sobie, ze szczytem marzeń dla sporego procentu graczy jest posiadanie standardowego Kp bez AF i MK (wiem coś o tym bo zarządzam dość dużym plemieniem). Wiele rzeczy można nadrobić skryptami.

Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania wydaje mi się, że dla Ciebie super by było gdyby np. połączyć AF, MK i standardowe przywileje KP w jeden produkt i wtedy płacilibyśmy przykładowo za 1 miesiac gry 300 PP.

Mogę Ciebie zapewnić, że wtedy w tej grze zostaniesz Ty z żoną, kilku Tobie podobnych oraz zgraja bogatych bachorów piszących PW "przyjmij mnie do plemienia to dam Ci 200 PP".
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Wnioskuję, że Twoim zdaniem najlepiej by było gdyby wszystko zostało wprowadzone za darmo... Przyczepiłeś się do mojego postu, który poparł pomysł a Ty postawiłeś moją wypowiedź w innym świetle.

Do tej pory płacimy taką kwotę a nie inną.. Zainteresowanych mimo tego jest dużo chociaż cena za PP kierowana jest do grupy osób, które zarabiają pieniądze lub pozyskują je od rodziców. Jeżeli chociaż uda nam się wytargować trochę niższe ceny to i tak uważam to za spory sukces.

Podsumowując krótko Twój komentarz do mojej wcześniejszej wypowiedzi: "daj komuś palec a weźmie całą rękę".
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Wnioskuję, że Twoim zdaniem najlepiej by było gdyby wszystko zostało wprowadzone za darmo... Przyczepiłeś się do mojego postu, który poparł pomysł a Ty postawiłeś moją wypowiedź w innym świetle.

Do tej pory płacimy taką kwotę a nie inną.. Zainteresowanych mimo tego jest dużo chociaż cena za PP kierowana jest do grupy osób, które zarabiają pieniądze lub pozyskują je od rodziców. Jeżeli chociaż uda nam się wytargować trochę niższe ceny to i tak uważam to za spory sukces.

Podsumowując krótko Twój komentarz do mojej wcześniejszej wypowiedzi: "daj komuś palec a weźmie całą rękę".

Chyba czegoś nie rozumiesz... każdy produkt musi na siebie zarobić. Na pewno ten projekt trochę kosztował więc nie licz, ze w IG pracuje Św. Mikołaj i da AF czy też MK za darmo do KP. Jeżeli juz została by wprowadzona zmiana do standardowego KP to trzeba by było liczyć się albo z podwyżką cen za KP albo zmianą ilości PP potrzebnych na miesiąc gry... i jak napisałem wcześniej... dla wielu graczy AF i MK jest tylko zbędnym dodatkiem w obecnej formie (ale jak widać nie dla wszystkich) i wiele funkcjonalności ktore one posiadają w dużym stopniu można zastąpić skryptami.
 

DeletedUser

Guest
Chyba czegoś nie rozumiesz... każdy produkt musi na siebie zarobić. Na pewno ten projekt trochę kosztował więc nie licz, ze w IG pracuje Św. Mikołaj i da AF czy też MK za darmo do KP. Jeżeli juz została by wprowadzona zmiana do standardowego KP to trzeba by było liczyć się albo z podwyżką cen za KP albo zmianą ilości PP potrzebnych na miesiąc gry... i jak napisałem wcześniej... dla wielu graczy AF i MK jest tylko zbędnym dodatkiem w obecnej formie (ale jak widać nie dla wszystkich) i wiele funkcjonalności ktore one posiadają w dużym stopniu można zastąpić skryptami.

Nie zamierzam się z Tobą przepychać na forum. Każda ze stron wyraziła swoje zdanie w tym temacie i nie każdy musi się z nami zgadzać. Tak jak wcześniej ktoś napisał od tego są analitycy, którzy przeliczają i analizują zarobki danego produktu i to tak naprawdę oni mają największy wpływ na jakiekolwiek zmiany w tej materii. My możemy sobie jedynie "pogdybać" na forum i ewentualnie przekazać im nasze spostrzeżenia.
 

DeletedUser163538

Guest
Gdyby udało się choćby obniżyć cene MK, byłbym zadowolony. Z MK i tak korzystają osoby, które od dłuższego czasu mają KP, więc takie dbanie o konsumenta byłoby miłe ze strony innogames.
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Nadal nie rozumiem dlaczego petycja nie została stworzona... przecież stronę wcześniej Bryfft napisał:

Petycja miała być stworzona przez graczy. Ja chętnie poprę i przekażę.

Propozycję poparło wielu graczy (można sprawdzić po nickach kto.. niestety nie można sprawdzić czy chociaż połowa przeczytała więcej jak odpowiedzi do ankiety która jest źle skonstruowana oraz ostatni post).

Po co wiec kolejne wpisy w stylu "popieram", "zgadzam się", "jestem na tak".

Może Calipf z żoną ją napisze bo widzę, że miał dużo do powiedzenia.

Mam tylko nadzieję, ze później nie będzie pisana kolejna petycja o wyłączenie AF i MK z KP bo za drogie.

Edit:
I jeszcze ciekawostka z pierwszej strony dla tych czytających tylko odpowiedzi do ankiety i ostatni post:

Wplećcie w to trochę realizmu, jeżeli ta petycja ma mieć jakiś sens i do czegokolwiek doprowadzić ;).
Nie żebym miał coś przeciwko, ale to musi być też w jakiś sposób chociaż częściowo korzystne dla firmy, żeby ktokolwiek na to spojrzał.

Sprawa została postawiona jasno od razu a gracze nadal jak te tłuki piszą "jestem za" i podobne bzdury.
 
Ostatnia edycja:

Izyk The Great

Miecznik
Wynik reakcji
22
Nadal nie rozumiem dlaczego petycja nie została stworzona...

A co tu rozumieć ?
Po prostu ktoś musiałby się tym zająć, a jak widać nie ma komu...
bla.gif
 

DeletedUser159480

Guest
Każdy oczywiście mówi, aby "ktoś" zrobił, a sam tylko zagłosował :)

Mogę pomóc, tylko nie wiem jak to ma wyglądać.
 

DeletedUser16230

Guest
Jestem za...nie korzystam poza KP ani z MK ani z AS, ponieważ uważam, że takie udogodnienia powinny być już włączone w konto premium.
 

DeletedUser144395

Guest
Ja nie jestem za AF i MK, bo wg mnie jest to "legalny bot" i ja jako gracz, który pamieta swiaty bez tych "udziwnien" byłem zszokowany wprowadzeniem legalnego bota...
Jedyną petycje, ktora bede mogł podpisac rękoma i nogami to petycja o obniżenie ceny KP przez kupno przelewem jak i przez telefon.
Ja rozumiem, ze tą "prowizje" co sobie liczą nasze kochane sieci komórkowe i nie tylko, to totalne zdzierstwo, ale zauważmy jesli cena pp spadnie to spadnie koszt "prowizji" dla sieci.
Nie oszukujmy sie w plemiona gra ogrom osób młodych, które nie maja swojego konta ( choc i tak to jest dla mnie zadne wytłumaczenie, bo konto można załozyc za 0 zł i utrzymanie go kosztuje ledwie 2 zł na miesiąc), ale za to posiadaja telefony komórkowe.
Mysle, ze o wiele wiecej młodych by sie skusiło na sms za 6 zł niż za 11 zł...
Przy aferze z "lewymi punktami", był poruszany fakt, ze "wytworzenie" Punktów jest własciwie za darmo, wiec i tak firma nie bedzie nic tracic na tańszych punktach, a wiecej wyciągnie kasy od tych młodzików, którzy w przerwie na oglądaniu filmików na redtube zaglądają na plemiona.
Prawo popytu jest tak proste jak budowa i obsługa cepa.
 

DeletedUser

Guest
Ja nie jestem za AF i MK, bo wg mnie jest to "legalny bot" i ja jako gracz, który pamieta swiaty bez tych "udziwnien" byłem zszokowany wprowadzeniem legalnego bota...
Jedyną petycje, ktora bede mogł podpisac rękoma i nogami to petycja o obniżenie ceny KP przez kupno przelewem jak i przez telefon.
Ja rozumiem, ze tą "prowizje" co sobie liczą nasze kochane sieci komórkowe i nie tylko, to totalne zdzierstwo, ale zauważmy jesli cena pp spadnie to spadnie koszt "prowizji" dla sieci.
Nie oszukujmy sie w plemiona gra ogrom osób młodych, które nie maja swojego konta ( choc i tak to jest dla mnie zadne wytłumaczenie, bo konto można załozyc za 0 zł i utrzymanie go kosztuje ledwie 2 zł na miesiąc), ale za to posiadaja telefony komórkowe.
Mysle, ze o wiele wiecej młodych by sie skusiło na sms za 6 zł niż za 11 zł...
Przy aferze z "lewymi punktami", był poruszany fakt, ze "wytworzenie" Punktów jest własciwie za darmo, wiec i tak firma nie bedzie nic tracic na tańszych punktach, a wiecej wyciągnie kasy od tych młodzików, którzy w przerwie na oglądaniu filmików na redtube zaglądają na plemiona.
Prawo popytu jest tak proste jak budowa i obsługa cepa.

Zgadzam się,niestety jest jedno ALE-cena PP jest ustalona dla wszystkich Plemion,i stała. Było to gdzieś tutaj napisane. Jedyną możliwością obniżenia naszych kosztów jest wydłużenie trwania usługi za tą samą kasę-i jestem całkowicie za bo niestety mój portfel nie jest bez dna.
 

DeletedUser

Guest
Same Nasze żądanie skutku nie przyniesie.

Trzeba dać choć minimum w zamian :)

i tak na przykład MK mogło by być wliczone w koszty KP ale od np. 50 wiosek. Żeby nie było botów od samego początku.

albo jeszcze inaczej. MK będzie wliczone dla graczy, którzy przez np. 6 miesięcy używają non stop KP.
Wtedy jest sens dla właścicieli tej gry. Zapewnia to Im, że to udogodnienie będzie dla graczy, którzy mają lepszy wkład w grę.

MK z KP od samego początku i dla każdego jest stratą dla firmy. A nie ma nic za darmo.


Jeżeli gracz nie ma ciągłości KP przez 6 m-cy to może wykupić MK za 100 PP lub nawet po tej cenie co jest obecnie.

AF nie ruszajmy. 30 PP nie jest problemem. Tego nawet kupować nie trzeba bo 30 PP be problemu można zrobić za darmo w tych ankietach :)) odrobina wysiłku, a warto.


Temat zagrzebany, ale jeśli porządnie pomyślimy to jest do realizacji.
 

DeletedUser163196

Guest
Wg mnie KP+MK+AF na 200 PP to jednak zbyt duża pazerność i może się nie przyjąć. Proponuję nako KP+MK , a przecież te 30 PP to drobiazg, bez przesady. Ale pomysł dobry.

Tamoj napisał coś takiego:
Ludziska czy wy chcecie grać? Prawdziwemu graczowi nie są potrzebne te rożne wymysły (o które w sumie nikt nie prosi, zakładałem nawet temat w dziale "Propozycje dotyczące gry" , ale nasz szybki support zdążył go usnąć -widać nie był im wygodny)
Ta gra staję się maszynka do wyciągania kasy z naszych kieszeni, nie ma tego czym była kiedyś.
Piszecie scrypty nie działają, menadżera w to miejsce dostaniemy za free ..ale czyja to jest wina że nie działają ?? Nasza czy wasza? i po ciula żeście się uparli na ten wynalazek jakim jest menadżer??
Piszę nie pierwszy raz i będę to powtarzał jak będzie potrzeba w każdym temacie jaki pojawi się na forum.. Nowości i takie wynalazki dodawajcie sobie na nowo powstałych światach , jak kogoś zainteresują to sobie konto na nim założy, a na "starych" światach róbcie ankiety czy gracze tego chcą potem wprowadzajcie !!!!!!!!!

Absolutnie się z tym zgadzam. Gracze, którzy zaczęli dajmy na to na świecie 15 grali sobie jak KP było na parę złotych na miesiąc, bez tych wszystkich bajerów MK, AF auto-odświeżacz-atakowo-surkowy.. Więc po co nna takich światach mącić? Potem się okazuje, że nagle TOP 1, który dotąd grał sobie spokojnie na zwykłym KP i był wgl pro-elo-turbo supersport nagle spada gdzieś w dóóół, bo nie ma kasy.. I wg mnie to racja, że jak wprowadza się zmiany to powinno być wpierw jakieś referendum, bo np. zmiana wyglądu plemion na pewno nie wszystkim przypasowała. Podsumowując: z tym co tu kolega napisał się zgadzam, bo wprowadzanie ulepszeń na świecie, na którym cienki gracz ma 10kk pkt.. To lipa, i tyle.

Ale skoro już ulepszenia są, to niech chodziaż będą dla wszystkich, a nie bogatych biznesmenów, którzy kupią sobie 5000 PP i wykorzystają w miesiąc na jakieś badziewia..
 

DeletedUser

Guest
Ja proponuje zamiast tego menadżera wprowadzić hmm ... (nazwa pierwsza lepsza jaka mi wpada do głowy , ale jak zwał tak zwał) Kapitana Konta. Po wykupieniu go (za jakieś 100 zł na miesiąc) grał by za nas - atakował wrogów , rekrutował wojska , klepał monetki , odpowiadał na pw itd . Jak szaleć to szaleć.
My jako założyciele konta byśmy wpadali raz na miesiąc sprawdzali jak mu idzie i cieszyli oko jak to jesteśmy "dobrzy"


Ludziska czy wy chcecie grać? Prawdziwemu graczowi nie są potrzebne te rożne wymysły (o które w sumie nikt nie prosi, zakładałem nawet temat w dziale "Propozycje dotyczące gry" , ale nasz szybki support zdążył go usnąć -widać nie był im wygodny)
Ta gra staję się maszynka do wyciągania kasy z naszych kieszeni, nie ma tego czym była kiedyś.
Piszecie scrypty nie działają, menadżera w to miejsce dostaniemy za free ..ale czyja to jest wina że nie działają ?? Nasza czy wasza? i po ciula żeście się uparli na ten wynalazek jakim jest menadżer??
Piszę nie pierwszy raz i będę to powtarzał jak będzie potrzeba w każdym temacie jaki pojawi się na forum.. Nowości i takie wynalazki dodawajcie sobie na nowo powstałych światach , jak kogoś zainteresują to sobie konto na nim założy, a na "starych" światach róbcie ankiety czy gracze tego chcą potem wprowadzajcie !!!!!!!!!


Powiem tak to co pisałeś na początku ma sens ale niech każdy to zrozumie, że nasi opiekunowie projektu (Plemiona.PL) też komuś podlegają. Oni nie mogą sobie od tak zmienić. Oczywiście mogą to jedynie zaproponować trzeba napisać poważną petycję i zbierać głosy kto ją popiera. Dopiero po czymś takim administracja może ubiegać się o zmianę. Pamiętajcie gra jest za darmo dla wszystkich nie trzeba za nią płacić ale jacyś ludzie muszą tą grę utrzymywać(płacić za serwer, opłacać programistów, grafików itp.). Dlatego są rózne opcje dodatkowe aby jakieś pieniądze były.
 
Status
Zamknięty.
Do góry