Petycja.

  • Rozpoczynający wątek DmC.
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle?


  • W sumie głosujących
    551
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam Serdecznie, otóż w ostatnim czasie doszło do zmiany tzn. Skrypty zostały zlikwidowane nastąpiła Fala ataków na administrację, Więc wpadłem na pomysł rozmawiałem z Bryfftem, poprze naszą kampanię lecz sam stworzyć jej nie może dlatego musimy wszyscy razem (Userzy) zjednoczyć siły. A mianowicie chodzi o to że jeśli Skrypty już nie działają poprawnie, jest możliwość stworzenia Petycji o to aby odwołać się od decyzji wprowadzenia MK, MK - Kosztuje 200pp, ale działa poprawnie tylko po zakupie PP - 200pp = 400 PP Miesięcznie. Jest to jednak wysoka cena jak na takie udogodnienie dlatego petycja miała by na celu, Wprowadzenie MK w standard Konta Premium, zakupując Premium na Miesiąc - 200pp, jako 'dodatek' Dostajemy MK.
Trzeba próbować, Administracja nas poprze, Trzeba szukać chętnych i dalej działac.
Temat do Przedyskutowania !

Pozdrawiam..
DmC.-

Załącznik:
http://forum.plemiona.pl/showpost.php?p=1079483
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł...a AF też miałby wchodzić w skład Kp czy jak do tej pory za 30pp??
 

DeletedUser

Guest
Zalety MK byłyby w stanie wynagrodzić zablokowanie niektórych skryptów, no i oczywiście więcej ludzi zdecydowałoby się na kupno Kp, więc i InnoGames miał by większe zyski. Same zalety tej decyzji.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
AF też trzeba by do premium dodać ;)

Wplećcie w to trochę realizmu, jeżeli ta petycja ma mieć jakiś sens i do czegokolwiek doprowadzić ;).
Nie żebym miał coś przeciwko, ale to musi być też w jakiś sposób chociaż częściowo korzystne dla firmy, żeby ktokolwiek na to spojrzał.
 

DeletedUser

Guest
Napisałem, że jeśli Mk będzie razem z Kp to zapewne więcej osób zdecyduje się na takowy zakup...a i jak ludzie będą mieli Mk to te dodatkowe 30pp na AF miesięcznie chyba nie byłoby dużym wydatkiem, co?
Reasumując na cały pakiet miesięcznie trzeba by było wydać tylko 1zł - 2 zł więcej:p
 

DeletedUser

Guest
Miało by wyglądać to tak że zakupując 200pp, Miesięcznie Do standardu Konta Premium Wchodził by MK, Albo AF, to już kwestia przedyskutowania Nie zapominajcie że to jest jedynie Petycja im więcej osób, tym większe Prawdopodobieństwo że może zaowocować.

Pozdrawiam.

DmC.-
 

DeletedUser

Guest
Żeby tu była taka burza, jak w temacie zakazu skryptu to mielibyśmy sporo podpisów:D
 

DeletedUser8581

Guest
Aj... Panowie, pełna amatorszczyzna, nie wiecie jak zapewnić tematowi poczytności.

1. Temat powinien założyć ktoś z administracji +5 do ilości żółci w organizmie + 100% do agresji, doskonale przyciąga lokalnych anarchistów i wszystkich z zasady przeciwnych administracji
2. W ramach zmiany należy zmienić jakiś parametr gry np. prędkość wojsk zmienić na 99% lub wydobycie surowców na 30lvl o -1 dotychczasowej, zmiana przyciągnie wszystkich "pRooSów"
3. Wprowadzić lvl dla rycerza, które pozwolą po osiągnięciu 50lvl nazwać go nazwą dłuższą o 5 znaków, można w takim wypadku liczyć na odzew obrońców świata przed Metinem/Lineagem/WOWem/itp. lub 12 letnich przeciwników udziecinniania gry.
4. Zrobić literówkę w nazwie tematu, ewentualnie błąd ortograficzny.
5. Temat powinien przyciągać krzykaczy nazwa w stylu Nowa jednostka/kusznicy będzie ok.

A tak na serio inicjatywa bardzo sensowna i mająca szansę przynieść jakiekolwiek realne korzyści. Rozsądny kompromis gdzie wilk syty i owca cała ma moje całkowite poparcie, w przeciwieństwie do krzykaczy i terrorystów (będzie tak jak on chce, albo: kasuje konto/nie kupuje premiu/ zakłada sprawę w sądźie :D
 

DeletedUser

Guest
Jak szanowny Bryfft legalnie skrypty mk moze kosztować nawet 1000 pp.
 

DeletedUser

Guest
Osobiście wolę MK do KP ponieważ MK kosztuje 200 pp a AF 30 pp więc kupował bym to i to ;D i by mi to jakoś zrekompensowało zakaz skryptów ;p
 

DeletedUser19566

Guest
Przypominam o regulaminie działu :>

Ankieta do tematu.
 

DeletedUser123286

Guest
Aj... Panowie, pełna amatorszczyzna, nie wiecie jak zapewnić tematowi poczytności.

1. Temat powinien założyć ktoś z administracji +5 do ilości żółci w organizmie + 100% do agresji, doskonale przyciąga lokalnych anarchistów i wszystkich z zasady przeciwnych administracji
2. W ramach zmiany należy zmienić jakiś parametr gry np. prędkość wojsk zmienić na 99% lub wydobycie surowców na 30lvl o -1 dotychczasowej, zmiana przyciągnie wszystkich "pRooSów"
3. Wprowadzić lvl dla rycerza, które pozwolą po osiągnięciu 50lvl nazwać go nazwą dłuższą o 5 znaków, można w takim wypadku liczyć na odzew obrońców świata przed Metinem/Lineagem/WOWem/itp. lub 12 letnich przeciwników udziecinniania gry.
4. Zrobić literówkę w nazwie tematu, ewentualnie błąd ortograficzny.
5. Temat powinien przyciągać krzykaczy nazwa w stylu Nowa jednostka/kusznicy będzie ok.

A tak na serio inicjatywa bardzo sensowna i mająca szansę przynieść jakiekolwiek realne korzyści. Rozsądny kompromis gdzie wilk syty i owca cała ma moje całkowite poparcie, w przeciwieństwie do krzykaczy i terrorystów (będzie tak jak on chce, albo: kasuje konto/nie kupuje premiu/ zakłada sprawę w sądźie :D

Sama Administracja nie może podobno takowych Ankiet prowadzić. :)

Inicjatywa właśnie nie jest zła, tylko trzeba to na spokojnie przedyskutować.
 

DeletedUser159818

Guest
Jestem za ową petycją.
Zrobię wszystko aby przywrócili nam skrypty !:D:D:D
 

DeletedUser159480

Guest
Wtedy pewnie cena KP wzrośnie i będziemy płacić jeszcze więcej, a nie będziemy mogli sobie wybrać czy KP, czy MK.
 

DeletedUser

Guest
Nie rozumiecie tego, że Team nie sprawuj nad wszystkim władzy? Wszystko ustalone jest od górnie oni wykonują tylko polecania , wcześniej decyzja by i tak zapadła Wy i tak swoje, czasami to mam wrażenie że nie wiecie na czym tak na prawdę gra się opiera, waszym zdaniem Bez skryptów nie da się grać? Owszem da się i to zdecydowanie przyjemniej.
 

DeletedUser63823

Guest
Ja proponuje zamiast tego menadżera wprowadzić hmm ... (nazwa pierwsza lepsza jaka mi wpada do głowy , ale jak zwał tak zwał) Kapitana Konta. Po wykupieniu go (za jakieś 100 zł na miesiąc) grał by za nas - atakował wrogów , rekrutował wojska , klepał monetki , odpowiadał na pw itd . Jak szaleć to szaleć.
My jako założyciele konta byśmy wpadali raz na miesiąc sprawdzali jak mu idzie i cieszyli oko jak to jesteśmy "dobrzy"


Ludziska czy wy chcecie grać? Prawdziwemu graczowi nie są potrzebne te rożne wymysły (o które w sumie nikt nie prosi, zakładałem nawet temat w dziale "Propozycje dotyczące gry" , ale nasz szybki support zdążył go usnąć -widać nie był im wygodny)
Ta gra staję się maszynka do wyciągania kasy z naszych kieszeni, nie ma tego czym była kiedyś.
Piszecie scrypty nie działają, menadżera w to miejsce dostaniemy za free ..ale czyja to jest wina że nie działają ?? Nasza czy wasza? i po ciula żeście się uparli na ten wynalazek jakim jest menadżer??
Piszę nie pierwszy raz i będę to powtarzał jak będzie potrzeba w każdym temacie jaki pojawi się na forum.. Nowości i takie wynalazki dodawajcie sobie na nowo powstałych światach , jak kogoś zainteresują to sobie konto na nim założy, a na "starych" światach róbcie ankiety czy gracze tego chcą potem wprowadzajcie !!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry