Petycja.

  • Rozpoczynający wątek DmC.
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle?


  • W sumie głosujących
    551
Status
Zamknięty.

DeletedUser159918

Guest
....

Wybaczcie,że pisze w tym temacie,ale muszę.
Wy się uważacie za pro graczy?
Płaczecie,bo nie ma skryptów,które za Was farmią ,bo nie macie na to chęci.
Inni za to bez skryptów grają dłużej i wkładają w to więcej czasu i jakoś nie narzekają.
Dla Was gra,gdzie trzeba się przyłożyć i trochę pograć,to jest bezsens.
Zobaczcie,jaką Wy macie przewagę ze skryptami,a jaką inni w późniejszej fazie gry..
Zauważyłem,że w tym temacie wypowiadają się jedynie samozwańczy pro.

P.S.Wiem,że zjednam sobie wielu "bogatych" prosów,no ale cóż,ktoś musi być zawsze przeciw ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja nie mam nic przeciwko usunięciu skryptów - jedynie co do sposobu tego przeprowadzenia i jeśli support ma to jakoś wynagrodzić to właśnie przychylić się za tą petycją.

Dla Was gra,gdzie trzeba się przyłożyć i trochę pograć,to jest bezsens.


Wybacz, ale do 8 mln grałem bez kp i dziennie "przelatywałem" 800 wiosek i ręcznie biłem monety i rekrutowałem:)
 

DeletedUser158548

Guest
Wybaczcie,że pisze w tym temacie,ale muszę.
Wy się uważacie za pro graczy?
Płaczecie,bo nie ma skryptów,które za Was farmią ,bo nie macie na to chęci.
Inni za to bez skryptów grają dłużej i wkładają w to więcej czasu i jakoś nie narzekają.
Dla Was gra,gdzie trzeba się przyłożyć i trochę pograć,to jest bezsens.
Zobaczcie,jaką Wy macie przewagę ze skryptami,a jaką inni w późniejszej fazie gry..
Zauważyłem,że w tym temacie wypowiadają się jedynie samozwańczy pro.

P.S.Wiem,że zjednam sobie wielu "bogatych" prosów,no ale cóż,ktoś musi być zawsze przeciw ;)

chyba nie widzisz powagi sytuacji.

tu nie chodzi tylko o skrypty, ale o to, że wkrótce będziemy płacić za każde udogodnienie.
skrypty były za darmo (nie licząc że trzeba było mieć KP) a AF jest za 30pp. masz kase to masz topke. tak to będzie niedługo wyglądać
 

DeletedUser137618

Guest
Jestem za , o ile cena KP nie ulegnie zmianie.

No chyba , że obniżą cenę ... Taa sam nie wierzę w to co napisałem :rolleyes:
 

DeletedUser93204

Guest
Jestem za , podpiszę się rekoma , nogami , wszystkim ! :)
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem nie ma na co czekać, trzeba stworzyć takie podanie zaprezentuję je tutaj będzie ono - do skomentowania , będzie można dodać parę słów od siebie jakoś je urozmaicić Bryfft Przekaże je dalej.
 

DeletedUser

Guest
Wg mnie trzeba jasno określić parę faktów
- nie chcemy podwyższki KP (nawet jeśli coś wejdzie w skałd tego)
- AF jest narzędziem zamiennym dla skryptów farmienia które były przedtem dostępne i LEGALNE podczas wykupu KP - zatem nadal ta cecha powinna być cechą wykupowanej usługi jaką jest Konto Premium. Faktem jest, że AF wymaga wielkiej modernizacji i że ogranicza nas (brak ustawiania taranów i katapult oraz nawet szlachty co wręcz równa się z brakiem puszczania tym sposobem fajek) O ile wiem to AF miał przeciwdziałać skryptom niezgodnym z zasadą "jeden klik = jedna akcja" oraz skryptom które po niewielkiej zmianie mogą stać się nielegalne ( chociaż tego nei rozumiem, dziecko z grzechotką, dziecko z K-44 - tu powinno się oceniać tego kto dał jaką zabawkę dziecku, - jestem noobem w programowaniu, ale chyba skrypty które coś powatarzają bez przerwy, lub do momentu mają charakterystyczny fragment kodu - czemu nie blokować komend tych które powodują nielegalność skryptu)

Jak ma mieć to ręce i nogi nie walczcie o MK w KP.. MK to ich wymysł bo chyba żadnego podobnego skryptu nie było. Farmienie było nasze w KP i niech tam pozostanie ^^
 

DeletedUser

Guest
Moja opcja:
-usunąć AF bo chyba każdy potrafi farmić.
-MK też zablokować bo po, co ktoś ma się męczyć bez KP przy budowaniu, gdy ktoś inny(bogaty) ma po zapłaceniu.
-udostępnić masowe wybijanie monet dla użytkowników mobilnych bez KP bo oni płacą za pakiet internetowy(średnio po 10zł czyli równowartość KP)
 

DeletedUser

Guest
Moja opcja
-dać wszystkie skrypty które ułatwiają (a nie wspomagają) na legal bez KP,

neo mówimy o petycji... Co mnie wersja mobilna interesuje?
Płacicie za stały dostęp.. myślisz że ja mogę Peceta brać ze sobą wszędzie?

Farmienie przyspiesza rozgrywkę...
 

DeletedUser

Guest
Tylko zrozum, że PC ma przewagę szybkości a telefon pozwala na stały dostęp, ale co z tego skoro i tak Ty wygrasz prędkością wykonywanych akcji..
 

DeletedUser

Guest
Tylko zrozum, że PC ma przewagę szybkości a telefon pozwala na stały dostęp, ale co z tego skoro i tak Ty wygrasz prędkością wykonywanych akcji..

To jest gra na PC a to że można awaryjnie wejść z komórki to tylko taki bonus. Co innego gdyby ona była przeznaczona na komórki to można by mieć pretensje że PCtowcy mają przewagę, ale nie w takiej sytuacji.
Jeszcze trochę i zaczniesz przedstawiać pomysły, że po co gdzieś klikać, lepiej wpisywać, bo tak wygodniej z komórki i przez to PCtowcy mają przewagę.
Poza tym w grach tego typu nigdy nie będzie, że wszyscy niezależnie od sprzętu i łącza mają dokładnie takie same warunki, zresztą równanie wszystkich i to w dół (w sumie dokładnie to proponujesz) to już praktykowano u nas przez 40 lat i nic dobrego z tego nie wynikło.
 

DeletedUser37348

Guest
-udostępnić masowe wybijanie monet dla użytkowników mobilnych bez KP bo oni płacą za pakiet internetowy(średnio po 10zł czyli równowartość KP)

Ciekawy pomysł. Nie mam KP -> wbijam sobie raz z telefonu, wybijam monetki, wracam na PC. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
To jest gra na PC a to że można awaryjnie wejść z komórki to tylko taki bonus. Co innego gdyby ona była przeznaczona na komórki to można by mieć pretensje że PCtowcy mają przewagę, ale nie w takiej sytuacji.
Jeszcze trochę i zaczniesz przedstawiać pomysły, że po co gdzieś klikać, lepiej wpisywać, bo tak wygodniej z komórki i przez to PCtowcy mają przewagę.
Poza tym w grach tego typu nigdy nie będzie, że wszyscy niezależnie od sprzętu i łącza mają dokładnie takie same warunki, zresztą równanie wszystkich i to w dół (w sumie dokładnie to proponujesz) to już praktykowano u nas przez 40 lat i nic dobrego z tego nie wynikło.

I tu się mylisz.. Gra plemiona ma dwie wersje: jedna zwykła PC-towa, a druga mobilna dla komórek..

Gdyby nie byłoby drugiej wersji to nie pisałbym swoich postów..
Postaraj się i mnie zrozumieć, że niektórzy gracze, często nawet dorośli grają również przez komórki.. a Ty już dyskryminujesz.

Jak jesteś taki mądry to podejdź do osoby o czarnym kolorze skóry i powiedz aby umył się do koloru białego bo źle wygląda.. bo teraz Twój wpis podobnie ocenił graczy "mobilnych"..

pozdrawiam neo.

Ciekawy pomysł. Nie mam KP -> wbijam sobie raz z telefonu, wybijam monetki, wracam na PC. :rolleyes:

Znalazłeś lukę w pomyśle.. ale w ostatnich zalogowaniach jest lista IP.. telefon ma jedne a komputer inne, ale sposób przeciwko oszustom jest taki:
sprawdzenie user_agent'a - jeżeli telefon to wolno wykonać masowe bicie monet(moja propozycja..), ale jeżeli w ciągu następnych 3 dni od komendy ktoś zaloguje się z user_agent'a-komputer to jest ban..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
I tu się mylisz.. Gra plemiona ma dwie wersje: jedna zwykła PC-towa, a druga mobilna dla komórek..

Gdyby nie byłoby drugiej wersji to nie pisałbym swoich postów..
Postaraj się i mnie zrozumieć, że niektórzy gracze, często nawet dorośli grają również przez komórki.. a Ty już dyskryminujesz.

Jak jesteś taki mądry to podejdź do osoby o czarnym kolorze skóry i powiedz aby umył się do koloru białego bo źle wygląda.. bo teraz Twój wpis podobnie ocenił graczy "mobilnych"..

pozdrawiam neo.
Ale pojechałeś, nie sądzisz że trochę za daleko?
Twoje zarzuty o dyskryminację są zupełnie nietrafione, bo nie podchodzę do nikogo grającego przez komórkę i nie każę mu czegoś zmieniać, zresztą nomen omen, w tej chwili też pisze wprawdzie z lapka, ale komórka służy mi za modem... ech, ten deszczowy urlop, nic tylko albo pić albo na plemionach siedzieć...
W mojej wypowiedzi tylko zaznaczyłam, że docelowym odbiorcą plemion jest PCtowiec, owszem ludzie zaczęli logować się przez komórki i żeby wyjść w kierunku potrzeb graczy zrobiono tą wersję mobilną. Jednak nie może ona ciągnąć za sobą jakąś inną funkcjonalność czy bonusy z tego tytułu. Teraz piszesz o monetach, za chwilę będziesz żądał innego sposobu wysyłania zsynchronizowanych ataków i tak może być bez końca. Po prostu nigdy nie będzie tak, że ktoś grający z komórki będzie miał takie same warunki jak z PC, zresztą każdy z nas ma inny sprzęt, inny net i niewielu jest graczy którzy mają dokładnie takie same warunki.
 

DeletedUser

Guest
Sory za ten mój wpis..
Wycofuję swoją propozycję dotyczącą monet, ale zmiast niej można pozbyć się konieczności klikania "OK" w komórce..

PC-towcy i posiadacze laptopów mają greasymonkey, to w mobilnej klikanie "ok" możnaby skasować..

Temat z tą propozycją zrobiłem ale tylko dwa głosy "za" i zero "sprzeciw"..

Co do synchro-nie potrzeba bo już potrafię w 3 sekundy wysłać 4 szlachty, choć inni robią to dłużej na telefonach..
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Nie zaśmiecaj ważnego tematu tymi twoimi wypocinami.co do pomysłu to pewnie ciężko będzie doprowadzic do połączenia kp i af ale warto próbować.Z Mk nawet nie warto próbować.
 

DeletedUser156889

Guest
Znalazłeś lukę w pomyśle.. ale w ostatnich zalogowaniach jest lista IP.. telefon ma jedne a komputer inne, ale sposób przeciwko oszustom jest taki:
sprawdzenie user_agent'a - jeżeli telefon to wolno wykonać masowe bicie monet(moja propozycja..), ale jeżeli w ciągu następnych 3 dni od komendy ktoś zaloguje się z user_agent'a-komputer to jest ban..

Przecież to można również sobie prawie dowolnie zmieniać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry